Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Trece mesto delimo s Metalcem posle 7 kola koji kao i Spartak nema vecih ambicija. Cukaricki na dnu tabele, ne sumnjam u prolecnu seriju s njihove strane, kao i Partizanovu, ali odlican start sezone. Glupo je sad nesto prognozirati jer je tek pocelo ali dobar start prvenstva definitivno. U sledecem ciklusu od 4 utakmice nismo bez sansi ali za pocetak da se zavrsi prelazni rok i odigra na jednu nulu s Vozdovcem pa idemo dalje, Napredak i Radnik kuci i NP tamo, skupljanje bodova koliko se moze. :fantom:  Vec sad gledajuci prolazno vreme udaramo iznad onog standarda od 25 boda po polusezoni i samo nek se tako i nastavi.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Caki veli da treba da se pojaca klupa.

Pff koliko je u pravu ne znam.

 

Imamo 2 korekna golmana, na levom beku smo pojacani igracima iz Backe i Vozdovca,u stoperskom tamdemu su Bulat,Zile,rezerve Crnogorac i jos jedan zaboravih, desni bek Raul,ok tu bi trebala zamena da se nadje.

Zadni vezni-Aldksa,Krstic i ovaj novi.

Krila-Aca©,Zivkovic,Apostol,onaj Letonac +Mrka trenutno

Centralni vezni-Popara,Caki,Arsa..tu bi mozda mogao jos jedan igrac

 

Napad-Pavkov,Mrka,Lazar Mitrovic

 

Ako ode Mrka to bi bilo 3 igraca desni bek,c vezni i napad.

 

Moje zelje (realne i nerealne) dr-Vasilic v.v Avramovski napad Ozegovic

Link to comment

U cevrtak u 18h bice ponovo igraci na trgu a pored njih i kmf Radnicki. Predstavice nove bele dresove. Fine su ovo promocije, konacno se probudio marketing.

Link to comment

KMFRN, znaci sve nas je vise i idemo ka tom osnivanju SD  :ss1:

Sto je, iskreno, po meni u ovom trenutku nepotrebno. Klub je u dubiozi, jedva spajamo kraj s krajem, dugovanja kolko neces, a osniva se jos jedan, daleko manje profitabilniji klub sa svojim troskovima.

Link to comment

Treba nam krilo. Ako iz nekog razloga Mrka ode u spic smanjuje nam se potencijal po krilu. Aca, Zivkovic i Apostolovic uz nedokazanog Letonca. Apostolovic ni jednu celu utakmicu nije odigrao i ne pokazuje nista sto bi doprinelo poboljsanju nase igre. Ne daj boze neka povreda i neki karton i mozemo da imamo ozbiljnih problema po boku. Moze sigurno da odigra Stankovic ili Radivojevic tu poziciju ali to je ipak nuzno zlo. Letonac ce dobiti sansu verovatno pred sam kraj pa ce svojim dobrim igrama mozda da izbori i bolje uslove po njega.

Takodje dovodjenjem krila rasterecujemo poziciju desnog beka i u tom slucaju po potrebi Aca moze da odigra beka a i jedan od ove dvojice levih bekova moze na desno. Stankovicu ta pozicija nije strana a za Radivojevica ne znam. U slucaju da Raulce ne moze da igra nekoliko utakmica kao prosle godine sigurno da ce ovaj tim moci da izdrzi. Ovo kombinovanje moze da nam zasmeta protiv Zvezde i mozda jos dva tima u ligi tipa Vojvodina i Partizan koji imaju brze igrace i igraju brzo (ili moze da igraju brzo). Tako da nije potrebno gomilanje igraca.

Moj pik je upravo Sasa Jovanovic iz Lucana i njegovim dolaskom resavamo gotovo pa sve. Ako imamo mogucnosti naravno...

U sredini smo dosta dobro popunjeni i ne slazem se da treba da dovedemo jos jednog uz Arsica, Poparu i Cakija. Mislim moze ali ako ne dovedemo kvalitet nista nismo napravili a za kvalitet nisam siguran da imamo budzet. Ako ide Mrka treba nam spic a ako ne ode mislim da cemo se jednim dobrim krilom zatvoriti konstrukciju tima.

Zivkovic moze jednu, dve utakmice da odigra u sredini a i ovaj novajlija iz Lucana je igrao sve pozicije u sredini pa moze da posluzi i kao zamena za jednog od ove trojice a Krstica kao zadnjeg veznog.

Mislim da cemo do zime sa takvim timom da izdrzimo sa dobrim rezultatima...

Link to comment

Moj pik je upravo Sasa Jovanovic iz Lucana i njegovim dolaskom resavamo gotovo pa sve. Ako imamo mogucnosti naravno...

Odličan igrač ali mu je cijena veća nego Acku i Mrki zajedno.

Valjan bi nam bio i Merdović iz Metalca. možda Frimpong iz Kruševca i šteta što Andjić iz Spartaka ima 33 godina. Igra kao omladinac.

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Mare & Komadant Mark----Otkupna cena za Jovanovica iznosi 300 hiljada€ rece komentator sa Arene.

Takodje se vise puta naglasavalo da ce kada mu istekne ugovor da pali xa inostranstvo da uzme koji $.

 

Vidim da ima nekih nepoverenja da se pruzi Duci Zivkovicu prava sansa.

Koliko smo bili posteni sa Apostolom (a da nam je dobro kidao zivce u odredjenom periodu), toliko smo neposteni prema Ziletu.

Zile u punoj formi je tata za Apostola,ali svidelo se nekom ili ne ,ali tata je i za Acu©.

 

Ja sam za odlazak Mrkica,ako ce doneti stabilnost klubu... Koliko smo mogli da vidimo,mi smo vec prokrckali Acine pare,a tih 200 soma od Mrke bi nam dobro doslo.

 

Sto se tice Ozegovica,ima par dana fore da nadje klub (da se Zvezda smiluje da ga uzme) ,ako ne uprava bi tu trebala da uskoci.

 

Ja sam vise za ne dolazak krila,i da lepo sacekamo decembar i da vratimo Zemljanuhina.

Link to comment

Mare & Komadant Mark----Otkupna cena za Jovanovica iznosi 300 hiljada€ rece komentator sa Arene.

Takodje se vise puta naglasavalo da ce kada mu istekne ugovor da pali xa inostranstvo da uzme koji $.

 

Vidim da ima nekih nepoverenja da se pruzi Duci Zivkovicu prava sansa.

Koliko smo bili posteni sa Apostolom (a da nam je dobro kidao zivce u odredjenom periodu), toliko smo neposteni prema Ziletu.

Zile u punoj formi je tata za Apostola,ali svidelo se nekom ili ne ,ali tata je i za Acu©.

 

Ja sam za odlazak Mrkica,ako ce doneti stabilnost klubu... Koliko smo mogli da vidimo,mi smo vec prokrckali Acine pare,a tih 200 soma od Mrke bi nam dobro doslo.

 

Sto se tice Ozegovica,ima par dana fore da nadje klub (da se Zvezda smiluje da ga uzme) ,ako ne uprava bi tu trebala da uskoci.

 

Ja sam vise za ne dolazak krila,i da lepo sacekamo decembar i da vratimo Zemljanuhina.

Vidim ja da je on tebi pljunuo lovu da ga reklamiras  :P

 

On ne da nije u punoj formi, decko nikada nije igrao ozbiljan prvoligaski fudbal u zivotu, do ovog sto igra kod nas. Dobijanje 15-20 minuta po utakmici u ovom trenutku njegove karijere je prava mera, dok ne stasa za nesto vise. Talenat mu ne manjka ali treba jos mnogo da uci.

Edited by Dali_man
Link to comment

Slazem se sa merosinom da Zivkovicu treba dati vecu sansu ali on je i dobija. Protiv Lucana je dobio sansu ispred Apostola. Verovatno je prva zamena za Mrku i Acu.

Treba iskoristiti polivalentnost Ace i dovesti jos jedno kvalitetno krilo. Ako ne ode Mrka mi zatvaramo konstrukciju.

Prvenstvo je dugo a uskoro pocinje i kup pa ce svi dobiti sansu.

Ako dovedemo spica onda ce se Mrka preseliti na krilo pa je opet ista situacija i Acko po potrebi moze na beka. Ne znam da li je lakse dovesti dobro krilo ili dobrog centra ??? :D

Link to comment

A ovija dvanaes meleona, okle ce platimo ? Mrka mora otici na neko lepse mesto ... Slobodno razmisljajte o rotacijama i pojacanjima u tom kontekstu

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...