Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Lucanci da su malo resili da nas napadnu dali bi ga 100%

Mnogo smo mi imali srece veceras. Ali dobro...mora da se vrati za sve one malere i one precke prosle sezone.

 

Sasa Jovanovic ( njihova 7-ica) bi u nekom od blizanaca davao 15+ golova u sezoni. Kada bismo nekom magijom uspeli da im ga ukrademo...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jel otkriveno ko je platio one račune za struju?

Pa eno ga D.Bulatovic (gradonacelnik a ne levi bek) gizdav na istoku celu utakmicu.

Nesto mi se javlja da je on umesao prste i u iskljucenje i u ukljucenje

Link to comment

Jel otkriveno ko je platio one račune za struju?

Ocigledno je da moramo isterati zlo iz tebe i uterati ti Dobro,a racune je platio Tata.Mili moj gledaj svoju septicku jamu puna je do vrha,cak sta vise preliva :D Edited by Redrooster
Link to comment

Ocigledno je da moramo isterati zlo iz tebe i uterati ti Dobro,a racune je platio Tata.Mili moj gledaj svoju septicku jamu puna je do vrha,cak sta vise preliva :D

 

Nemoj lagat Lijevog kad je racune platio deda ...

Link to comment

 

I Sindikat blokirao račun Nišlija

Sindikat profesionalnih fudbalera "Nezavisnost" juče se takođe sankcionisao Radnički iz Niša.

- Blokirali smo račun FK Radnički Niš na iznos od sedam miliona dinara zbog izbegavanja plaćanja obaveza našim članovima po osnovu pravosnažnih presuda. Radnički iz Niša spada u sam vrh liste klubova po nepoštovanju ugovornih obaveza - kažu u Sindikatu.

 

Acko, evo ih ovi tvoji drugari, ako ne laze sajt 24 sata http://www.24sata.rs/bruka-fudbaleri-radnickog-se-presvlace-van-stadiona-i-sami-peru-ves-zbog-dugova-kluba/35468

Link to comment

Nisam bas bio odusevljen njegovom igrom mada ruku na srce bio je solidan u defanzivi 

Imam utisak da je jos uvek u grcu i da je sklon panici kad je pod pritiskom. Par lopti je vratio unazad jako lose i uveo defanzivce u problem

Odlicna intervencija kad je u njihovoj polukontri uklizao i telom izblokirao jedan sut. 

 

Ima potencijala ali mislim da u ovom trenutku jos uvek nije na nivou koji je nama potreban.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...