Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Drobiš vodu kokošima.  -_-

Jeste. 

 

Nego, večeras je na zatvaranju filmskih susreta dokumentarac o Radničkom, ulaz je besplatan, pa ko voli... pravac Tvrđava. Film počinje u 22:30, biće i nekih igrača tamo 

Link to comment

Jeste. 

 

Nego, večeras je na zatvaranju filmskih susreta dokumentarac o Radničkom, ulaz je besplatan, pa ko voli... pravac Tvrđava. Film počinje u 22:30, biće i nekih igrača tamo 

Nema greske, zeni sam jos prekjuce rekao da je izvodim u petak u grad  :naughty:

Link to comment

Pa ovo bre ko titulu da smo osvojili. Taj nivo  :0.6:

 

Nego, jer nam taj isti gradonacelnik tu istu struju iskljucivao pre dve sezone dok je bio direktor Jugoistoka? Nesto se ne secam da je bila prica da je to "problem grada" 

Link to comment

Baki sad nesto gledam tvoj nick,da nije anagram od evil (zlo),ne bi me cudilo.Elem nas predsednik kad god moze zivka novinare da pisu o njemu,sto naravno nije rec o vasem blajhanom montenigeru.Reci mi kako je to "stub srpstva" dozvolio da bude legno kamenjara iz bracke nam susedne drzave monte-negro?

Link to comment

BELLE AMIE jutros Ivan Krstic  mladji sa Gocijem...Kako mrzim ove preletace...ejjjj KRSTIC ..EJJ GOCIIII. Da te bog sacuva od ovog coveka .A jug peva li peva IVAN KRSTIC BELI njegovom ocu..KO MU DADE POZAJMICU.....

Link to comment

FB profil ponosne majke Ana Krstic  Ex Zakonovic objavio....Pitam se jesmo li mi to ludi... ili nas gaze svi redom...Ocekivati je da se sledeci put Goci pojavi i sa jos jednim nasim detetom Ilijom Stojancicem kojeg je na isti nacin odveo iz naseg kluba....STA RADITE U UPRAVIII BIMBO MARKO GORANE......

Link to comment

Nas najplaceniji igrac na klupi danas ?! Mislim, to bi bilo odlicno, taman da ga nagradi Rasta za maestralnu partiju protiv crvenih ... 

 

Imam neki osecaj da ce se ova utakmica razlikovati od svih dosadasnjih u 2016/17 ......

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...