Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Krstic odigrao fenomenalno ako uzmemo u obzir godine i koliko dugo igra u SL. Jako brzo napreduje.

Novo pojacanje mi se svidja. Ima pas kao Marjanovic, ume lepo da zavrne loptu u sesnaest, pronalazi lepa resenja, ima fudbalsku drskost, ume da se oslobodi igraca nije tip igraca kao Kolarevic. E sad sto sam sve to video iz klipa to je druga stvar. Neka pola od toga pokaze na terenu i mi smo uboli pravo pojacanje.

Rasta svaki prelazni rok dovede profil igraca koji se uklapa u njegov sistem igre koji je odlican. Ne sumnjam ni ovaj put.

Link to comment

Vidim Toti u Sindjelicu na pozajmici.

Fino,bolje da igra nego kod nas da sedi na kluoi. Mozda su mogli da ga posalju kod Mrke u Vranje...posto je druga liga bolja za kaljenje.

 

Kao sto smo se zahvalili Asceri sto je otisao i otvorio prostor malom Mrki,ne znam za vas ali ja cu se zahvaliti Baloteliju sto nas ne napustio. Posto njegovim odlaskog,da nadomestimo ruku,doveli smo brata Pavkova.

Link to comment

Mali off ali moram...

 

Sudijska komisija FSS utvrdila da je Milorad Mažić oštetio Partizan za penal u meču protiv Spartaka u Novom Sadu pri rezultatu 0:0. Mažić i pomoćnici neće biti angažovani u narednim kolima.

 

 

http://mondo.rs/a932780/Sport/Fudbal/Mazic-ostetio-Partizan-u-mecu-protiv-Spartaka.html

 

:ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:

 

Za onaj ofsajd od 5 metra je bilo dovoljno jedno "Izvinite" na poluvremenu. Jos ko smo bili mi da kritikujemo njegovo sudijsko velicanstvo Mazica! Zlobnici, jedva smo cekali da pogresi pa da ga polijemo go*nima 

 

E moj fudbale srpski...

http://www.youtube.com/watch?v=oZZ293Fx710

 

Link to comment

Mali off ali moram...

 

 

http://mondo.rs/a932780/Sport/Fudbal/Mazic-ostetio-Partizan-u-mecu-protiv-Spartaka.html

 

:ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:  :ziga:

 

Za onaj ofsajd od 5 metra je bilo dovoljno jedno "Izvinite" na poluvremenu. Jos ko smo bili mi da kritikujemo njegovo sudijsko velicanstvo Mazica! Zlobnici, jedva smo cekali da pogresi pa da ga polijemo go*nima 

 

 

Kokezini aparatčici nisu  kompetentni da ocenjuju 1 Mažića

 

 

Kolina ne prati Superligu - Mažić sudi u Rostovu!

 

Najbolje srpske sudije Milorad Mažić, Dalibor Đurđević i Milovan Ristić sudiće

revanš meč plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona između Ajaksa i Rostova

 

 

Link to comment

Kokezini aparatčici nisu  kompetentni da ocenjuju 1 Mažića

 

 

Kolina ne prati Superligu - Mažić sudi u Rostovu!

 

Najbolje srpske sudije Milorad Mažić, Dalibor Đurđević i Milovan Ristić sudiće

revanš meč plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona između Ajaksa i Rostova

Vrlo je simptomaticno da je "pao" i Danilo Grujic, sudija iz Mazicevog tima. Ova odluka nema sanse da je doneta bez konsultacije sa Mazicem. Ovako je Mazic dobio odmor od sudjenja sa nasih livada koji, naravno, da nece uticati na njegovu reputaciju u UEFA, a Radoman priliku da na poceku svog mandata isuche kure iz gaca, i prikaze sebe kao nezavisnog i beskompromisnog organa FSS.

Edited by Dali_man
Link to comment

Kokezini aparatčici nisu kompetentni da ocenjuju 1 Mažića

 

 

Kolina ne prati Superligu - Mažić sudi u Rostovu!

 

Najbolje srpske sudije Milorad Mažić, Dalibor Đurđević i Milovan Ristić sudiće

revanš meč plej-ofa za ulazak u Ligu šampiona između Ajaksa i Rostova

Majstore svi znamo da niko ne voli ljude u crnom tako mani me njih.

Daj pricaj nam malo o sveckom prvaku 91,o posrtanju,o razocarenju navijaca,mi se za to sekiramo i brinemo sta i kako dalje.Da li drzava moze nekako da pomogne i te stvari to je bitno!Daj neke vruce info,nema guzvi na blagajnama kao nekada,igraci pakuju kofere to je tema za svakog pravog srbina ne sudije!

Link to comment

Čukarički nikad nije bio prvak evrope, sad prvi put igraju ligu šampiona za omladince

 

Država je pomogla, dobili su od opštine plac na korišćenje, mada je lokacija užasna <_<

Link to comment

Najveca so na ranu je sto nije ugravirano ime sampiona iz 91-ve na peharu, namerno ga preskocili, mnogo su pokvareni ovi UEFA. 

 

A ovih dana vreme zreba za evrokupove, bacih pogled i jos nas cuvaju u svoje kompjuterce, imamo profil kluba na njihovom sajtu. Fascinira konkurencija u zrebu za prvo kolo sezone 81/82, medju 64 timova bili su... Real, Atletiko, Arsenal, Inter, PSV, Valensija, Borusija Menhengladbah, Sporting Lisabon, Monako, Bordo, ruski CSKA, Zenit i Spartak Moskva... 

 

http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=1981/clubs/club=52734/history/index.html

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...