Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pa reklo bi se da smo dobro prosli ovog leta. Sad jos kad niko vise ne bi otisao u narednim nedeljama pa da budemo zadovoljni. Eventualno naravno kad bi dosao neki pravi spic tipa Trifke, sad je period kad moze da se nahvata takav. Dobar prelazni rok i dobar start prvenstva, ne racunam ruzan san u 5.kolu.

Link to comment

Milos-Stanojevic-potpisuje.jpg

 

A ja bi da se svi mi skupimo i zapalimo ovaj "tepih" u znak protesta, e onda se mozda smiluju gracki oci.

Znaci, strasno ....................

Link to comment

Pa reklo bi se da smo dobro prosli ovog leta. Sad jos kad niko vise ne bi otisao u narednim nedeljama pa da budemo zadovoljni. Eventualno naravno kad bi dosao neki pravi spic tipa Trifke, sad je period kad moze da se nahvata takav. Dobar prelazni rok i dobar start prvenstva, ne racunam ruzan san u 5.kolu.

Dolaskom nekog iskusnog napadaca,smanjujemo minutazu za Pavkova i Mrku

Link to comment

Nego, kad se zavrsava ovaj prelazni rok ? Kolko fudbalera potpisasmo a koliko ce stvarno igrati ? Malo me sve ovo podseca na period pre Raste i nema za plate radovi .......

 

 

Ne znam za ovog igraca,ali po klipu deluje ok. Deli lepe lopte,to sam odmah zapazio.

 

 

Nase oko sokolovo ;)

Link to comment

Znaci, strasno ....................

Xexexe znao sam da cete to primetiti,ali tu pored stola potencijalni igraci naseg kluba rade skipove :) ko uradi 100 skipa u minuti odmah seda za sto i potpisuje ugovor :D
Link to comment

A ni onaj natpis Banetovi apartmani (doduse izbledeo) niko jos nije skinuo sa zapadne tribine... :D

Ta tribina se ionako uskoro ruši, zar je bitno ...

 

 

 

 

 

Huawei apartments

Link to comment

Лепе смо похвале добили вечерас у емисији ''Тотал Сокер - Одјеци'' на Сос-у. У избору за гол кола оба наша гола од јуче, уз констатацију водитеља емисије, да су и Цаки и Арсић већ добијали награду за гол кола. Стални гост у тој емисији, господин Шећеров је гласао за гол Арсића а други гост, водитељ са радија Београд, за гол Цакија. Констатовали су да се њих двојица договоре коме ће да иде награда и да могу да је дају економу или тако некоме у клубу. Гол кола ће се прогласити за викенд, али верујем да ће бити један од ова два. Речено је да Раднички већину својих голова постигао ван шеснаестерца, похваљен је тренер Раставац за очигледан утицај на игру и офанзивну стратегију коју гаји.

 

Елем, нисам се освртао на јучерашњу игру и резултат па ћу сада искористити прилику. Искрено, све док нисмо постигли изједначујући погодак, мало сам био бесан због нереализације, јер је видљиво да је противник слабији или, другачије речено, да смо доста бољи. Чинило ми се да смо доста очајни у нападу. Хвала Богу, све се то преокренуло, постигли смо два феноменална поготка и мислим да у много охрабрујућем и самопоузданијем расположењу улазимо у даље такмичење. Да се вратим на саму утакмицу. Мислим да је нашем преокрету много утицао противнички тренер својом поставком игре, односно затварањем тако што је извукао нападача Каиседа а увео одбрамбеног играча. Још јаче смо напали, они нису ни могли да узврате и све се лепо завршило по нас. Ипак, мислим да требамо још доста да радимо на реализацији. По неком мом, лаичком, размишљању, ми смо требали да имамо постигнута бар два поготка у тренутку када смо га примили. Разумем, није лако ни поентирати у свакој прилици. Издвојио бих, између осталих, Павкова са две асистенције, показује се као изузетно користан играч!

 

Поздрављам довођење новог задњег везног иако га не познајем, али видех да је он упутио центаршут за Сашу Јовановића када су Лучанци повели прошле сезоне на Чаиру и држали вођство до пред сам крај меча. Лепо сам се подсетио колико су тешка била последња два меча са њима на Чаиру. Надам се да је време да се овога пута победи.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...