Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

U naredna 4 kola, 3 utakmice igramo kod kuce, lepa prilika da se zakucamo u vrhu tabele. Inace nam ide, uslovno, period laksih utakmica, sudeci po trenutnim formama klubova.

Чекамо прво увек незгодне, на Чаиру, Лучанце. Онда репрезентативна пауза, таман да се консолидујемо, ако, дај Боже, дође још неки играч да се уиграмо додатно, па следи незгодно гостовање на Вождовцу. Потом за редом чекамо Напредак па Радник. Видећемо, али надам се да се будимо полако. Ово резултатски данас је велики напредак у менталитету.

Link to comment

Da rezimiramo, 

Koliko ja god voleo Ivana Konovalova, Bajić je pokazao sigurnost i  oko onog primljenog gola, zaista ništa nije mogao. Imao je odlične intervencije koje su pokazale sigurnost i iskustvo. Igrači su sa mnogo većim poverenjem vraćali loptu golmanu, nego je to do sada bio slučaj. Posebno mi se dopalo, kada je kod onog ofsajda istrčao na 20 metara i uklizao napadaču Borca, ta doza samopouzdanja je nedostajala Konovalovu. 

Radivojević je bio više nego koristan po levoj strani (u momentima kada nismo igrali sa trojicom štopera) kretao se ka golu protivnika, što je sa standardno ofanzivnim Raulom delovalo lepo u trenucima, Nikola Stanković se snašao dobro na poziciji štopera, a nedostatak visine nadomestio je brzinom i borbenošću. 

Miloš Živković, danas je pokazao staru klasu, koja ne bledi uprkos godinama. Očekujem da bude još bolji u narednom periodu, jer znam da može još... 

Krle adekvatan, ali mi se čini da ponekad uzme loptu i drži je u nogama dok mu ne priđu protivnici i onda ne zna šta će sa njom pa je iz panike izbaci. Samo treba da se ranije oslobađa lopte i biće to dobro.

CAKI... šta reći o njemu, igrao je povređen, pod inekcijama i pokazao se sjajno, pokazao da bez "starca" nema udarca. Arsa odličan, borben i željan igre, što mnogo raduje, jer i iza njega je taj period adaptacije i može da bude samo bolje, Mrka je imao dobre situacije, ali nažalost realizacija nedostajala, možda mu pozicija levog krila nije najbolje legla,

Acko kapiten, dovoljno je reći borben, kao i uvek željan pobede... a Pavkov, ne mora da da nijedan gol do kraja sezone, samo neka deli asistencije kao što to radi.... 

Leka i Kartal nisu imali mnogo prostora, a Duki je pokazao brzinu i da po dobrom terenu može da pretrči svakoga, a debitovao je i novu frizuru :) 

Link to comment

Sto se Bajica tice jeste da deluje sigurnije...moguce i da imaju vece poverenje nego u Konovalova,ali onaj gol ide na njegovu dusu....lose postavljen zid i losa boksovanje...

Jeste da je bio dobar sut....ali mislim da je morao mnogo bolje....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Odgleda snimak. Na žalost, nisam moga biti na licu mjesta, ali sam zato ispratio Čukarički i Vojvodinu, pa se pitam što je trebalo Marku Tomiću i Darku Bulatoviću do promjene klub. Istina, više novca, to razumijem, ali nije sve u novcu. Šuška se o Lešnjakovoj šut-karti. Dobar bi bio Radnički da su ostali ova dvojica i Marjanović.

 

Nerviralo me je što je Rastavac konstantno igaro sa jednim isturenim napadačem, Pavkovim, i kad je gubio. Možda poučen iskustvom sa Čaira protiv Zvijezde, kada je to pokušao poslije prvog gola pa je ubrzo stigao i drugi. Srećom, sjevnula je Cakijeva ljevica (hvala lobistima Zvjezde) gol Arsića, i nadasve dve fenomenalne asistencije  Pavkova. Hvala i Ašćeriću što se dobro udao.

 

Radnički je zaslužio ovu pobjedu, konstatno je napadao, imao posjed.

 

Ovim lijevim dušebrižnicima za sudbinu lokalne samoupravne sise, poručio bih da gledaju svoja posla, i nek neguju svoju državnu qrchinu. Nek sisa ko šta ima, pa ko izdrži.

 

Dosta je bilo.

Link to comment

Odgleda snimak. Na žalost, nisam moga biti na licu mjesta, ali sam zato ispratio Čukarički i Vojvodinu, pa se pitam što je trebalo Marku Tomiću i Darku Bulatoviću do promjene klub. Istina, više novca, to razumijem, ali nije sve u novcu. Šuška se o Lešnjakovoj šut-karti. Dobar bi bio Radnički da su ostali ova dvojica i Marjanović.

 

Nerviralo me je što je Rastavac konstantno igaro sa jednim isturenim napadačem, Pavkovim, i kad je gubio. Možda poučen iskustvom sa Čaira protiv Zvijezde, kada je to pokušao poslije prvog gola pa je ubrzo stigao i drugi. Srećom, sjevnula je Cakijeva ljevica (hvala lobistima Zvjezde) gol Arsića, i nadasve dve fenomenalne asistencije  Pavkova. Hvala i Ašćeriću što se dobro udao.

 

Radnički je zaslužio ovu pobjedu, konstatno je napadao, imao posjed.

 

Ovim lijevim dušebrižnicima za sudbinu lokalne samoupravne sise, poručio bih da gledaju svoja posla, i nek neguju svoju državnu qrchinu. Nek sisa ko šta ima, pa ko izdrži.

 

Dosta je bilo.

 

Komandante, kake su b ovo politicke insinuacije ? :)

Link to comment

Odgleda snimak. Na žalost, nisam moga biti na licu mjesta, ali sam zato ispratio Čukarički i Vojvodinu, pa se pitam što je trebalo Marku Tomiću i Darku Bulatoviću do promjene klub. Istina, više novca, to razumijem, ali nije sve u novcu. Šuška se o Lešnjakovoj šut-karti. Dobar bi bio Radnički da su ostali ova dvojica i Marjanović.

 

Nerviralo me je što je Rastavac konstantno igaro sa jednim isturenim napadačem, Pavkovim, i kad je gubio. Možda poučen iskustvom sa Čaira protiv Zvijezde, kada je to pokušao poslije prvog gola pa je ubrzo stigao i drugi. Srećom, sjevnula je Cakijeva ljevica (hvala lobistima Zvjezde) gol Arsića, i nadasve dve fenomenalne asistencije  Pavkova. Hvala i Ašćeriću što se dobro udao.

 

Radnički je zaslužio ovu pobjedu, konstatno je napadao, imao posjed.

 

Ovim lijevim dušebrižnicima za sudbinu lokalne samoupravne sise, poručio bih da gledaju svoja posla, i nek neguju svoju državnu qrchinu. Nek sisa ko šta ima, pa ko izdrži.

 

Dosta je bilo.

Mensecini (il su to samo moji pusti snovi) da ce Cuka malo da zglajzne ove sezone, bez obzira na ocekivanu promenu trenera. Kao da su ljudi koji su ulagali i "ulagali" u klub postali malo nestrpljivi da ulozene pare vrate u svoje kasice prasice, pa se pare od solidnih transfera nisu zavrtele u klub za dovodjene adekvatnih pojacanja.

 

Brzija ja vec vidim natrag najkasnije u jesenjoj pauzi. Ipak je Rasta jedini trener u domacoj ligi koji je u stanju da izvuce maksimum maksimuma (i jos malo preko toga) od svojih igraca.

Link to comment

И Цаки је тако отишао у Звезду, тако ће и овима да пише да су "играли" за Партизан и још су уз то добили већу плату него код нас. Далеко од тога да оправдавам такве поступке али паре су паре...

Link to comment

@Ackonish...Radivojevic me je bas odusevio.Nije kiksirao u odbrani,a da se ne lazemo teze je drzati defanzivu sa 3 igraca pozadi. Jos bio je dosta aktivan u ofanzivi,pun pogodak nema sta (svaka cast za sva pojacanja sportskom direktoru + Rasti) .

Zive i Stankovic korekni.

 

Voleo bih da i u narednom periodu guramo sa ovom postavkom.

Raul odlicam, Krstic nije imao kikseva,ali nije bio ni Nemanja Matic.

 

Arsic je bio malo klimav u prvom pol,ali u drugom majstor.

 

Caki magija. Za Matica iz Cuke je tata.

 

Aca © je borben,gine,ALI bih ga odmorio na jednu-dve utakmice i pruzio sansu Dusanu Zivkovicu.

Tvrdim da je novi Dejan Drazic. Pratim decka godinu dana,znam o kakvom se potencijalu radi (da se ne ponavljam,pisao sam o njemu kada je dolazio).

 

Opet se pitam ima li mesta za Poparu,a da ne glumi DM.

 

Siguran sam da cemo na Pavkovu vise zaraditi nego na Mrki.

 

Mrki vise lezi mesto u napadu definitivno,ali nije ni los na krilu (bolje radi posao od Apostola) .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...