Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Bah, Stankovic na stopera. Gnojim ovde nedeljama kako ima ocajnu skok igru. Kartal ? Nedajboze, Ivanov ... ? Nista mi nije jasno.

 

Pa je l ti ja rekoh pre izvesnog vremena da mi na mestu stopera imamo samo kvantitet, kvalitet nikako...

Nadam se jednom ozbiljnom stoperu do kraja prelaznog roka, kao i zadnjem veznom od 185 cm i + ... te dve stavke su pod moranjem, a spic ako uleti neki uleti...

Link to comment

Pa je l ti ja rekoh pre izvesnog vremena da mi na mestu stopera imamo samo kvantitet, kvalitet nikako...

Nadam se jednom ozbiljnom stoperu do kraja prelaznog roka, kao i zadnjem veznom od 185 cm i + ... te dve stavke su pod moranjem, a spic ako uleti neki uleti...

 

Ma kakav spic, Pavkov klasa

Link to comment

Ma kakav spic, Pavkov klasa

 

 

Edit: Neo je jedina osoba na ovom svetu koja bi u sred tekme 1/2 finala OI u kosarci, obradjivala vest o Radnickom i kacila ovde. Matrixe, jednom recju  :0.6:  :0.6:  :0.6:

Link to comment

Rasta ce pre da pusti igraca koji je prosao cele pripreme nego nekok sa kracim stavom tipa Kartal. To je njegova filozofija.

Ne slazem se da Kartal nije kvalitetan stoper. Povreda ga omela da debituje za seniore CG a oni bar kvalitetne stopere imaju.

Nije naivan igrac uopste ali ce morati da saceka svoju sansu.

Drugo, mozda Metalac nema neku skocnu navalu pa bi u drugom slucaju neko od visih stopera vec sada dobio sansu.

Koliko znam, Caisedo je dosta brz a to je jako opasno za neuigrani stoperski tandem.

Link to comment

Последње вечери, наредног петка после проглашења победника и награђених глумаца, а очекује се да ће преко стотину њих бити на фестивалу, биће ван конкуренције приказана два „нишка” филма – „Лутајућа срца – архив емоција” режисера Владимира Ристића и „Раднички је љубав Ниша” у режији Миодрага Миљковића

http://www.politika.co.rs/scc/clanak/361786/Veceras-pocinju-Filmski-susreti-u-Nisu#!

Link to comment

Арена је за сутра планирала пренос наше утакмице од 17ч, а пренос следеће у којој играју Звезда и Радник од 19ч. Данас је Звезда, због финала ОИ у кошарци, померила своју утакмицу за 18ч. Не видим промене у програмској шеми Арене, али очекујем да га издувамо за пренос. Или макар за пренос целог меча. Не верујем да ће преносити обе утакмице или вршити пренос на два различита канала, мада имају услова за то.

Link to comment

“Nema šta da se kaže za našeg sledećeg rivala sem da imaju kvalitetan sastav i dobrog trenera. Spoj su iskustva i mladosti. Mi svakako imamo  ideju za utakmicu sa Radničkim. Ukoliko ponovimo ranije partije  ni rezultaat neće izostati. Dakle, želimo četvrtu pobedu u Milanovcu. I normalno da nastavimo sa dobrim partijama i rezultatima do pauze koja će uskoro uslediti. Raspoloženi smo i očekujemo dobar rezultat protiv Radničkog”, zaključio je Nenad Vanić.

http://www.mozzartsport.com/vesti/vanic-postovanje-meraklijama-a-metalcu-bericetna-jesen/144037

Link to comment

Бајић, Раул, М.Живковић, Станковић, Радивојевић, Крстић, Аца капитен, Цаки, Арсић, Мркић, Павков

 

Резерве: Коновалов, Мордатенко, Д. Живковић, Лека, Картал, Иванов, Апостоловић.

Link to comment

Bajić, Radivojević, Stanković, M. Živković, Petrović. Krstić, Arsić, Jovanović, Caki, Mrkić, Pavkov

 

 

Бајић, Раул, М.Живковић, Станковић, Радивојевић, Крстић, Аца капитен, Цаки, Арсић, Мркић, Павков

 

Резерве: Коновалов, Мордатенко, Д. Живковић, Лека, Картал, Иванов, Апостоловић.

Pogodi ga :) 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...