Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Druže Katamarane, ne preostaje mi ništa drugo do da se složim sa navedenim

Cak dodati i to da je Bulatovic dobro prosao ipak..

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Posto nikad ne gledas Radnicki ,a sad je igrao s zvezdu pa si sigurno gledao?....mogao si sam da zakljucis ko se bolje pokazao....sta ce ti mi referisimo stalno, ako kazes da Katai vredi kao dva cela tima Radnickog!?

Na ovu prvu konstataciju ne bih znao stvarno vise sta da ti odgovorim.

Drugo resi ti problem sa Nislijama (mestanima) sto navijaju za Pfc i Cz,ja sam ti najmanji problem.

Navijaci i simpatizeri Radnickog su manjina u rodjenom gradu (nazalost) .

To sto nemam mogucnosti da pratim Radnicki u Nisu i snalazim se kako umem,ne treba me zbog toga prozivati.

A sta te je to povredilo za Kataia?

To mogu isto reci i za Mihajlovica iz Pfc.

Nije to sto Katai igra za Cz ,vec je to cinjenicno stanje

Link to comment

Na ovu prvu konstataciju ne bih znao stvarno vise sta da ti odgovorim.

Drugo resi ti problem sa Nislijama (mestanima) sto navijaju za Pfc i Cz,ja sam ti najmanji problem.

Navijaci i simpatizeri Radnickog su manjina u rodjenom gradu (nazalost) .

To sto nemam mogucnosti da pratim Radnicki u Nisu i snalazim se kako umem,ne treba me zbog toga prozivati.

A sta te je to povredilo za Kataia?

To mogu isto reci i za Mihajlovica iz Pfc.

Nije to sto Katai igra za Cz ,vec je to cinjenicno stanje

Ti mi Merosino nekad delujes da nisi cist!? Ko je pominjao nislije i za ko za koga vise navija!?  Jel ti to sam sa sobom razmisljas?  Trebao si d dodjes na stadion pa da vidis ko je imao vise navijaca u Nisu(oraguntane i gorile ne racunam)Skoro ceo Istok i Zapad je navijao za Radnicki!!! 

To za Kataia me nista ne razocarava....covek igra dobro fudbal,i sigurno da vredi,ali ne toliko koliko ga ti uzdizes.Najbolje se to vidlo u drugoj utakmici protiv Bugara!

Mene pravo da ti kazem nervira tvoj podcenjivacki stav prema Radnickom o kome toliko pises,a zapravo nemas pojma!Ok razumem ja da si sijao od srece sto ste pobedili,cenim to volis svoj klub...kao i ja svoj...al imaj malo obzira prema nama, ljudima kojima je Radnicki u srcu!!!

Link to comment

juce na poluvremenu interesantan podatak, radnicki imao posed 53%, zvezda 47. svaka cast, cisto sumnjam da se ikad, od raspdada jugoslavije, desilo da neki klub, a da nije partizan, u nasoj ligi ima veci posed od zvezde. i sto je najbolje, nije da je radnicki bezveze davio loptu, vec se uvek islo prema napred sa jasnom idejom. naravno crveni karton je od utakmice napravio busan kurton, a moglo je da bude dobro do kraja.

 

rastavac bas dobar posao pravi za gomilom polutana i anonimusa koji igraju za radnicki.

Link to comment

Ti mi Merosino nekad delujes da nisi cist!? Ko je pominjao nislije i za ko za koga vise navija!? Jel ti to sam sa sobom razmisljas? Trebao si d dodjes na stadion pa da vidis ko je imao vise navijaca u Nisu(oraguntane i gorile ne racunam)Skoro ceo Istok i Zapad je navijao za Radnicki!!!

To za Kataia me nista ne razocarava....covek igra dobro fudbal,i sigurno da vredi,ali ne toliko koliko ga ti uzdizes.Najbolje se to vidlo u drugoj utakmici protiv Bugara!

Mene pravo da ti kazem nervira tvoj podcenjivacki stav prema Radnickom o kome toliko pises,a zapravo nemas pojma!Ok razumem ja da si sijao od srece sto ste pobedili,cenim to volis svoj klub...kao i ja svoj...al imaj malo obzira prema nama, ljudima kojima je Radnicki u srcu!!!

Dobro druze iskuliraj malo,bez nervoze

Link to comment

juce na poluvremenu interesantan podatak, radnicki imao posed 53%, zvezda 47. svaka cast, cisto sumnjam da se ikad, od raspdada jugoslavije, desilo da neki klub, a da nije partizan, u nasoj ligi ima veci posed od zvezde. i sto je najbolje, nije da je radnicki bezveze davio loptu, vec se uvek islo prema napred sa jasnom idejom. naravno crveni karton je od utakmice napravio busan kurton, a moglo je da bude dobro do kraja.

 

rastavac bas dobar posao pravi za gomilom polutana i anonimusa koji igraju za radnicki.

То је углавном и моја констатсција, играли смо отворено од почетка са јасном жељом да угрозимо Звездин гол, то смо платили головима које смо примили. Али мени није жао, бар се овако упоредиш где си и шта си наспрам најскупљег тима у лиги. Боље изгубити овако него паркирати аутобус па примиш гол пред крај па се жив поједеш. Уз све то треба додати да имамо најмлађи тим у лиги.

 

Написао сам и на вашој теми, црвени картон је уништио потенцијално занимљиво друго полувреме, чисто сумњам да би ми преокренули али би можда дали један гол, мало да буде занимљивије.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...