Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Sta se be ti smejes koj kurac? Jel covek napisao da ste bolji, da ste zasluzeno pobedili, da imate dva vanserijska igraca za SL. Sta ti nije jasno ? Pun mi vas je kurac vise. Gnojite ovde i sisate drzavnu sisu mesto da sisate nesto drugo. Poneli ste se mnogo u pobedi, odlika velikih ljudi, svaka cast. Jos se podsmevaju ... Bednici.

Nikad u zivotu nisam navijao protiv srpskog kluba na evro sceni. Do sada ....

Sa merak cu u cetvrtak da navijam ;)

Ni ja nisam do prosle godine, nekako sam se borio sa sobom. Od ove cu sa merakom.

Procvat naseg fudbala vidim tek kada se ugase blizanci...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

I nemojte da odgovarate na provokacije. Ne hranite im sujetu, nisu vredni. Nece oni jos sto godina da razumeju onu... Ne ponesi se u pobedi, ne ponizi u porazu.

Sta cete takvi su im valjda geni. Necu da ulazim u to.

Rodis se u vukojebinu i navijas za najaceg. Mislim da je sve ovim receno.

Drzimo se mi teme :)

 

Tema je da je Rados okoncao utakmicu kako je i poceo. Ne pamtim da je bio vako los sem u pripremnim.  Rasta izgubio unapred ovaj mec izgleda ovom postavkom sa Acom nazad. Potpisasmo gomilu stopera i nijedan u timu vec Raul kao vecita devojka za sve. Bem li ga ...........

Link to comment

Честитке Звезди на заслуженој победи, као и на титулама у овој и свим наредним сезонама, док је света и века.

Не волим да анализирам игру и актере док ми не ''слегне,, утакмица, али сад могу већ неке ствари да констатујем. Дувало је у одбрани доста. Искрено, баш ме интересује да видим како ће одбрана да функционише са новим штоперским паром на следећој утакмици, да ли ће бити боље или не. А надам се и да пробамо новог левог бека. Мишљења сам да требамо да престанемо са импровизацијама типа Аца на десног бека и Попара на задњег везног. Треба нам још пар појачања, не знам да ли се то планира. Требамо што пре да заборавимо вечерашњи ружни меч и да се окренемо тешком гостовању у Милановцу. Не би ваљало да изгубимо и тамо. Сад сам ја као рек'о много велике мудролије и дао инструкције...

Link to comment

Procvat naseg fudbala vidim tek kada se ugase blizanci...

Не морају да се гасе, напротив. Потребно је да се заведе ред. ПРИВАТИЗАЦИЈА свих клубова. Без изузетка. Па да видимо да ли ће неко да улаже кинту ако има повлашћених. Ово тренутно стање ничему не води и никада нам фудбал неће бити бољи, ако се већ унапред знају два од четири претставника у Европи.
Link to comment

Не морају да се гасе, напротив. Потребно је да се заведе ред. ПРИВАТИЗАЦИЈА свих клубова. Без изузетка. Па да видимо да ли ће неко да улаже кинту ако има повлашћених. Ово тренутно стање ничему не води и никада нам фудбал неће бити бољи, ако се већ унапред знају два од четири претставника у Европи.

Ma izgleda da se znaju sva cetri nazalost...

 

Sto se tice utakmice nebih nista komentarisao.Jest da nismo odigrali bas dobro,al tesko je igrati protiv ekipe koja ima pomoc drzave i pomoc prijatelja!Sta da zamerimo nasim momcima kad si u startu desetkovan.Nas premijer kuka ovih dana kako ne sme drzava da finansira zvezdu a on to svo vreme radi....pa se covek zapita ko je ovde lud!?

 

Idemo dalje ,a ove nazovi sampione ce da napune vec u cetvrtak ...ko bugari onomad......jbg nema tu pomoc prijatelja  

Link to comment

Ja Matrikse ne vidim nekog ozbiljnog biznismena koji bi izdvojio neki fini novac za klubove kao sto su Radnicki,Lucani itd

Ovo nije atraktivna liga za ozbiljne ulagace,a i Nis nema neke ozbiljne biznismene.

 

Nervira me to pljuvanje i CZ i Pfc.

Sta je u Spaniji npr situacija drugacija,pored Reala i Barse itd

 

Trece,Zvezda ima jednog Kangu koji je igrao u Rostovu koji je bio drugi na tabeli,imaju Kataia koji vredi kao xela 2 tima Radnickog.

 

Zvezda je u ovom trenutku Bajern,Celsi i Barsa zajedno za ovu ligu,hteo to neko da prihvati ili ne.

 

Oni golivi Kataia nisu greske sudija sigurno ( ovo sam maksimalno objektivno rekao)

 

Ko se po vama bolje pokazao Apostol ili Zivkovic ?

Link to comment

Teško je upoređivati jer je Apostolović igrao kad je na terenu bilo 11na11 aŽivković kad smo imali igrača manje

Apostolović pokazivao znake života ali je i dalje mnogo stegnut, mora to malo kurčevitije.

 

Nego, jel to nama Đak Sport novi sponzor? 

U pitanju tehničko sponzorstvo ili nešto konkretno?

Link to comment

Trece,Zvezda ima jednog Kangu koji je igrao u Rostovu koji je bio drugi na tabeli,imaju Kataia koji vredi kao xela 2 tima Radnickog.

 

 

U tome i jeste problem. Otkud Kanga i Katai u klubu koji duguje 50 mil

Link to comment

Ja Matrikse ne vidim nekog ozbiljnog biznismena koji bi izdvojio neki fini novac za klubove kao sto su Radnicki,Lucani itd

Ovo nije atraktivna liga za ozbiljne ulagace,a i Nis nema neke ozbiljne biznismene.

 

Nervira me to pljuvanje i CZ i Pfc.

Sta je u Spaniji npr situacija drugacija,pored Reala i Barse itd

 

Trece,Zvezda ima jednog Kangu koji je igrao u Rostovu koji je bio drugi na tabeli,imaju Kataia koji vredi kao xela 2 tima Radnickog.

 

Zvezda je u ovom trenutku Bajern,Celsi i Barsa zajedno za ovu ligu,hteo to neko da prihvati ili ne.

 

Oni golivi Kataia nisu greske sudija sigurno ( ovo sam maksimalno objektivno rekao)

 

Ko se po vama bolje pokazao Apostol ili Zivkovic ?

Posto nikad ne gledas Radnicki ,a sad je igrao s zvezdu pa si sigurno gledao?....mogao si sam da zakljucis ko se bolje pokazao....sta ce ti mi referisimo stalno, ako kazes da Katai vredi kao dva cela tima Radnickog!?

Link to comment

Merosina ti si majstor da promasis poentu :)

Niko ne kaze da je Zvezda losa, da je Radnicki izgubio nezasluzeno, da nemaju jako dobre igrace. Ovde se radi o tome da njima takvima ne treba sudjenje u njihovu korist. Dali su nam dva gola zato sto su bili bolji ali onda se nadje tu sudija koji pohita da im obezbedi pobedu. Ne svira ruku, prestrogo iskljuci Bulatovica itd. Upropastio je utakmicu a nama oduzeo sansu bar da uvelicamo dogadjaj lepom igrom i pozovemo publiku da dodje i na sledecu u velikom broju. Trebao je bar da saceka jos jedan grublji start pa onda crveni. Bar za toliko nije bio upravu.

Izgleda nisu smeli mnogo da se trose pred sledecu utakmicu ali za to me bas zzz. Prolazimo kako prolazimo u evropi i zbog ovakvog sudjenja. Na kraju samo produzeno vreme od dva minuta govori vise od hiljadu reci. Bar tri zbog izmena ali da su akteri meca bili u suprotnim pozicijama bilo bi produzeno za pet a dali bi gol u 95+. Je li vam poznato???

Link to comment

Bulatovic prestrogo iskljucen? Covek dobije zuti i nastavlja da peni i pljuje nesmanjenom zestinom. Idiotski crveni za koji zasluzuje da ga klub kazni.

 

Problem sto je premalo produzeno na 0:3? Razumeo bih da je gol razlike al ovako sigurno ne bi dali 3 taman produzio 10 minuta.

Edited by katamaran
Link to comment

Bulatovic prestrogo iskljucen? Covek dobije zuti i nastavlja da peni i pljuje nesmanjenom zestinom. Idiotski crveni za koji zasluzuje da ga klub kazni.

 

Problem sto je premalo produzeno na 0:3? Razumeo bih da je gol razlike al ovako sigurno ne bi dali 3 taman produzio 10 minuta.

Druže Katamarane, ne preostaje mi ništa drugo do da se složim sa navedenim

Link to comment

Bulatovic prestrogo iskljucen? Covek dobije zuti i nastavlja da peni i pljuje nesmanjenom zestinom. Idiotski crveni za koji zasluzuje da ga klub kazni.

 

Problem sto je premalo produzeno na 0:3? Razumeo bih da je gol razlike al ovako sigurno ne bi dali 3 taman produzio 10 minuta.

Poceo da pljuje isto kad i ja, kad je video da je ovaj izvukao zuti karton.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...