Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ne znam kolko su visociji ovi Zvezdini iz najave, ne mi se svidja ovo sa dva zadnja vezna zajedno visoka 3 metra. 

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Јел било забрањено нашим одбрамбрним играчима да прилазе ближе њиховим нападачима? Колико још голова попут овог треба Катаи да нам да да схватимо да треба неко да стоји уз њега ближе чим је на 25 метара од гола? Иначе допадњива игра, биће ту бодова у другим утакмицама, ова је готова и због самог резултата а црвени картон за Булатовића је само ту да се то и потврди...

Link to comment

Sa ugla minimatika. Zvezda mnogo bolja, igrala konkretnije, tecnije, bolji ptesing. Katai i hugo su izmislili fudbal za ove nase livade. Potpuno zasluzena pobeda.

 

E sad, neke stvari ja jednostavno ne mogu da precutim. Pre prvog gola, tri akcije kod naseg napada gde smo bili na ivici ofsajda, pola koraka gore-dole, sudija je odmah digo zastavicu. Kod prve takve situacije sw suprotne strane mi smo primili gol. Kazem nije problem da se kod takvih situacija pomocnik zajebe, problem je ka pazi kome sta sudi. Igranje rukom igraca Zvezde na ivici 16 ja licno ne bi sudio ali se nama slicne situacije UVEK sude. O crvenom Radosu da ne govorim. Jel to Zvezda trebala da nas napuni, da se Talijani useru kad vide kakvu silu imaju pred sobom? Utakmica je vec tada bila resena, uopste nije trebalo ovakvo navlacenje Zvezdi. Nije se sudija nama usrao u zivot, niti je on zasluzan za nas poraz. Usrao se u fudbal kao igru. Dok se ovakve stvari desavaju u nasem fudbalu - putuj evropo...

Link to comment

Opet je sudija najurio publiku sa Caira!!!

U ovakvoj predstavi, pred punim tribinama ovakve stvari se ne rade.

Veceras je trebao da pobedi fudbal!

Nije bitno da li izgubili ili pobedili.

Pitam se samo, da li ove nase sudije gledaju najbolje lige. Neka mi nadju samo jednu ovakvu situaciju???

Ovde je sve odavno jasno! Zelja da se vrate navijaci na stadion se odnosi iskljucivo na bracu blizance. Gde god da igraju da dolaze navijaci iz regiona i navijaju za njih. Ostali timovi glineni golubovi, topovsko meso...

A za sve Nislije sto navijaju za blizance imam samo jedno pitanje...

Ako si veliki kada se priklonis malom i slabom, sta si onda kada se priklonis jacem protiv slabijeg ?

Zajebite to sto vam tata navijao za blizanca, pa vi nastavljate tu tradiciju. I za tatu vazi isto...

Nauce roditelji decu da navijaju za blizance, da slave Bg a onda se cude kad im deca odu bez trunke emocija i sa prezirom i gadjenjem prema mestu odakle su.

Link to comment

Opet je sudija najurio publiku sa Caira!!!

U ovakvoj predstavi, pred punim tribinama ovakve stvari se ne rade.

Veceras je trebao da pobedi fudbal!

Nije bitno da li izgubili ili pobedili.

Pitam se samo, da li ove nase sudije gledaju najbolje lige. Neka mi nadju samo jednu ovakvu situaciju???

Ovde je sve odavno jasno! Zelja da se vrate navijaci na stadion se odnosi iskljucivo na bracu blizance. Gde god da igraju da dolaze navijaci iz regiona i navijaju za njih. Ostali timovi glineni golubovi, topovsko meso...

A za sve Nislije sto navijaju za blizance imam samo jedno pitanje...

Ako si veliki kada se priklonis malom i slabom, sta si onda kada se priklonis jacem protiv slabijeg ?

Zajebite to sto vam tata navijao za blizanca, pa vi nastavljate tu tradiciju. I za tatu vazi isto...

Nauce roditelji decu da navijaju za blizance, da slave Bg a onda se cude kad im deca odu bez trunke emocija i sa prezirom i gadjenjem prema mestu odakle su.

Meni ovo boldovano ubedljivo najviše smeta. 

A utakmica...pa drago mi je da smo išli da se nadigravamo i šteta što smo primili 2 gola iz prva 2 šuta. 

Suđenje ... jbg ume Radoš da pravi glupe faulove i da dobija glupe kartone...ako je već svirao ona 2 faula pred crveni morao je da mu da crveni na kraju. Glođović mislim da čovek nema blage veze sa suđenjem jer ako je ono radio namerno onda mu želim da do kraja karijere odsudi jednu u Pukovcu.

Koliko taj čovek nema osećaja za igru pokazuje ona situacija kada je zaustavio akciju Radničkog da bi pomoćni zamenio zastavicu, a u drugom za istu stvar pustio Zvezdi akciju do kraja...Pa jebo te imaj neki kriterijum ma kako pogrešan on bio.

Voleo bih da vidim onaj ofsajd Pavkova. Sa tribine (a bio sam u liniji) je bilo jako jako blizu

 

Caki je majstor, Mrka se trudi i odličan je sa loptom, Acko ne može na beka protiv ekipa koje napadaju kao što napada Zvezda.

Fali nam jedan krupniji zadnji vezni , desni bek i desno krilo (mada ako dođe bek Acko može na krilo)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...