Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

 

Ne mogu da verujem da je sudija dopustio da se igra vaterpolo u Cacak ......  Pa ima b ono pravilo, pamtim ga iz amaterskih dana, ako lopta ne moz da odskoci, nema fuzbal ... Bem te ligo. Matrixe, sklanjaj ovo, sramota ...

Link to comment

Ocekujem disciplinske mere protiv simpatizera ekipe  "mi smo cigani najjaci smo najjaci" , ja nikoga nisam vredjao a svojevremeno sam bio banovan na 10ak dana za nesto mnogo bezazlenije! Sad se divim sebi kako se suzdrzavam da svasta ne napisem, a ujedno zalim sto sa doticnim mogu samo da "komuniciram" putem tastature!

Link to comment

Ne mogu da verujem da je sudija dopustio da se igra vaterpolo u Cacak ......  Pa ima b ono pravilo, pamtim ga iz amaterskih dana, ako lopta ne moz da odskoci, nema fuzbal ... Bem te ligo. Matrixe, sklanjaj ovo, sramota ...

+1  Mada mozda ako se prekine tekma nema dnevnica za sudije pa ljudi razmisljali:)

Link to comment

Jes idemo dalje a ja sto sam pao kladionicu na njih to nikom nista. Odigrah za solidne pare prelaz i keca na Rad i to posle par godina, rekoh mora da dodje. Prcnuse me samo tako.

Link to comment

Jes idemo dalje a ja sto sam pao kladionicu na njih to nikom nista. Odigrah za solidne pare prelaz i keca na Rad i to posle par godina, rekoh mora da dodje. Prcnuse me samo tako.

Zamalo i ja da singluram sa hiljadarkom na RN

 

Kazem sebi ne igraju im 7 igraca iz prve postave,nasi su u navijackom naletu.

Nesto nzm sta me je odvratilo xaxa

Link to comment

 

 

 

Očekivao sam prekid utakmice, ali ništa od toga. Mislim da propisi nijesu ispoštovani.

 

 

P.S. Što rekoh ja sastav, hvala  :kralj:

Link to comment

 

Radnički N. - Crvena zvezda Nedelja, 14.08.2016, 19:00

 

Glavni sudija: GLOĐOVIĆ Vlado

Prvi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan

Drugi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar

Četvrti sudija: MINIĆ Ana

Edited by Komandant Mark
Link to comment

 

 

Radnički N. - Crvena zvezda Nedelja, 14.08.2016, 19:00

 

Glavni sudija: GLOĐOVIĆ Vlado

Prvi pomoćni sudija: ŠUTULOVIĆ Milan

Drugi pomoćni sudija: ŽIVIN Svetozar

Četvrti sudija: MINIĆ Ana

 

Pazi kad sam znao :isuse:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...