Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ti, ti a i jos poneki ovdi ;)

Ne znam da li je bas tvoj jezik urokljiv ali vodite si racuna. :D

 

Nece Rastavac mnogo da mesa ekipu jer su ovi bodovi potrebni. Ocekujem da se odbrana vrati na mesto tj. Petrovic na beka a u sredinu mozda vidimo novo lice, zavisi koliko je Rastavac zadovoljan sa Zivkovicem. Startovace verovatno Krstic, osovina Arsic-Stojanovic ne verujem da ce da se dira. Bocno mozda pretrpimo neke promene Aca ili cak Mrka da krenu sa klupe. Logicnije Aca jer Mrka dize formu i ulazi u seriju. Brzi je i pogodniji za na stranu. Pavkov nije umoran tako da ga ocekujem od starta.

Viđećemo na veče ;)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Menja se koncepcija igre u totalu onda, ako ne igra Caki. Nisam vise tako siguran u pobedu. Imao je svoju zaslugu kod svakog gola ove sezone.

Link to comment

Viđećemo na veče ;)

More, postade ti ovde najpouzdaniji insajder ovde  :P

 

Kad si vec tolko informisan, znas li nekog ko izdaje sobe u Tivat  :whistle:

Link to comment

More, postade ti ovde najpouzdaniji insajder ovde  :P

 

Kad si vec tolko informisan, znas li nekog ko izdaje sobe u Tivat  :whistle:

Dvokrevetne-trokrevetne ?

 

Kazi bolje sta ce napravimo danaske? :)

Će gi bijemo be :D red je.

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Menja se koncepcija igre u totalu onda, ako ne igra Caki. Nisam vise tako siguran u pobedu. Imao je svoju zaslugu kod svakog gola ove sezone.

U odnosu na proslu godinu, sad nam je malko siroko oko gusu kad su rotacije u pitanju, pa mozemo i da dozvolimo sebi luksuz i preventivno odmorimo nekog igraca, makar se taj zvao i Caki. Pogotovu sada kad igramo sa Borcem koji je ocigledno u problemu, i pogotovo kad za par dana igramo sa Zvezdom. Sad jbg. svako ima neki svoj Cukaricki, ako se desi nedajboze da puknemo sutra, sta da se radi, idemo dalje.

Link to comment

Ma vec imam i kartu u tom pravcu, sve sam organizovao, sam jos da nadjem smestaj  :P

 

Ne znam ja sta si ti cuo i od koga sprocu mojih dimenzija, al recimo da me ima u svim dimenzijama, sad negde manje, negde vise  <_< . U svakom slucaju od mene si za trud zasluzio, jedan ladni domaci hmeljani napitak ;)  

 

Nego da se mi vratimo na temu, sutra skromno 1:0 za nas, Pavkov na centarsut Zivkovica.

tabela.jpg

 

 

Edited by Dali_man
Link to comment

Ma vec imam i kartu u tom pravcu, sve sam organizovao, sam jos da nadjem smestaj  :P

 

Ne znam ja sta si ti cuo i od koga sprocu mojih dimenzija, al recimo da me ima u svim dimenzijama, sad negde manje, negde vise  <_< . U svakom slucaju od mene si za trud zasluzio, jedan ladni domaci hmeljani napitak ;)  

 

Nego da se mi vratimo na temu, sutra skromno 1:0 za nas, Pavkov na centarsut Zivkovica.

Nema ove godine skromno. Razvaljuj. A Pavkov ili večeras u Čačku, ili u nedelju na Čairu, ako me osjećaj ne vara. Ko velim nije Ašerić :D

Link to comment

Ti, ti a i jos poneki ovdi ;)

Ne znam da li je bas tvoj jezik urokljiv ali vodite si racuna. :D

 

Nece Rastavac mnogo da mesa ekipu jer su ovi bodovi potrebni. Ocekujem da se odbrana vrati na mesto tj. Petrovic na beka a u sredinu mozda vidimo novo lice, zavisi koliko je Rastavac zadovoljan sa Zivkovicem. Startovace verovatno Krstic, osovina Arsic-Stojanovic ne verujem da ce da se dira. Bocno mozda pretrpimo neke promene Aca ili cak Mrka da krenu sa klupe. Logicnije Aca jer Mrka dize formu i ulazi u seriju. Brzi je i pogodniji za na stranu. Pavkov nije umoran tako da ga ocekujem od starta.

 

Da, onaj Merosina, stvarno  :whistle:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...