Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

U petak od 19 časova dođite kod konja, fudbaleri Radničkog će biti u fan zoni, druženje sa navijačima, a ujedno će prodavati i karte za naredni meč na Čairu, sa Zvezdom.  Biće i nagradna igra u kojoj ćete moći da osvojite kartu za utakmicu, ako iz penala Konovalovu i Bajiću date gol

Odlicna akcija u najavi !

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Neki ovde su izgleda urekli Apostola i najzad im se mozda i ostvari zelja da gledaju Zivkovica od prvog min. mada mislim da se slabe sanse za to.

Osećam se prozvanim ? 

Lično mislim da je Živković izmislio fudbal za Apostolovića i u odabiru izmedju Žiletove lude glave i svih Apostolovićevih limita uvek bih stavio ovog prvog od početka meča. Živković je za razliku od Apostolovića, konkretan, hrabar. Tehnika im je možda tu negde, ali džabe tehnika bez muda.

Apostolović je povrijedjen i neće startati sutra, a pretpostavljam da će Mima izvesti sledećih 11:

 

                             Konovalov

 

Jovanović ©        Bulatović,        Petrović,    Stanković,

                         

                              Krstić

 

                   Popara,             Arsić,

 

Živković,                                       Mrkić,

 

                              Pavkov.

Link to comment

Osećam se prozvanim ?

Lično mislim da je Živković izmislio fudbal za Apostolovića i u odabiru izmedju Žiletove lude glave i svih Apostolovićevih limita uvek bih stavio ovog prvog od početka meča. Živković je za razliku od Apostolovića, konkretan, hrabar. Tehnika im je možda tu negde, ali džabe tehnika bez muda.

Apostolović je povrijedjen i neće startati sutra, a pretpostavljam da će Mima izvesti sledećih 11:

 

Konovalov

 

Jovanović © Bulatović, Petrović, Stanković,

 

Krstić

 

Popara, Arsić,

 

Živković, Mrkić,

 

Pavkov.

Komandante, Cakija si, pretpostavljam, taktički ostavio kao svaki mladac, da greje klupu i zabavlja Bradu i komesara ☺

Link to comment

Komandante, Cakija si, pretpostavljam, taktički ostavio kao svaki mladac, da greje klupu i zabavlja Bradu i komesara ☺

Ne verujem da će ni na klupu, nije sigurno. Malo ga zadnja loža priteže pa je bolje da ne rizikuje na onoj oranici u Čačku. Za Zvezdu mora da bude fit i zapuši usta onim fukarama što se srpdaju sa njim i upozoravaju Grofa, sa sarkazmom naravno, kako će Caki razbiti Zvezdu. Nadam se iskreno da hoće.

Link to comment

Ne verujem da će ni na klupu, nije sigurno. Malo ga zadnja loža priteže pa je bolje da ne rizikuje na onoj oranici u Čačku. Za Zvezdu mora da bude fit i zapuši usta onim fukarama što se srpdaju sa njim i upozoravaju Grofa, sa sarkazmom naravno, kako će Caki razbiti Zvezdu. Nadam se iskreno da hoće.

Nisam znao za te detalje ........

Link to comment

Ova sprdačina je bila na Zvezda TV kada su navijači postavljali uživo pitanja Božoviću.

Pa šta reći, život je masovna pojava, javlja se i gde treba i gde ne ........

Link to comment

Ne verujem da će ni na klupu, nije sigurno. Malo ga zadnja loža priteže pa je bolje da ne rizikuje na onoj oranici u Čačku. Za Zvezdu mora da bude fit i zapuši usta onim fukarama što se srpdaju sa njim i upozoravaju Grofa, sa sarkazmom naravno, kako će Caki razbiti Zvezdu. Nadam se iskreno da hoće.

Avion bi mu kupio da imam pare, samo da vidim to. Iz istog razoga bi i Acu kapitena na klupi protiv Borca. Cisto preventivno.

Link to comment

Avion bi mu kupio da imam pare, samo da vidim to. Iz istog razoga bi i Acu kapitena na klupi protiv Borca. Cisto preventivno.

Koji si ti lik caki ima zelju da poraste i da ima kosu kakvi avioni i kamioni???
Link to comment

Osećam se prozvanim ?

Lično mislim da je Živković izmislio fudbal za Apostolovića i u odabiru izmedju Žiletove lude glave i svih Apostolovićevih limita uvek bih stavio ovog prvog od početka meča. Živković je za razliku od Apostolovića, konkretan, hrabar. Tehnika im je možda tu negde, ali džabe tehnika bez muda.

Apostolović je povrijedjen i neće startati sutra, a pretpostavljam da će Mima izvesti sledećih 11:

 

Konovalov

 

Jovanović © Bulatović, Petrović, Stanković,

 

Krstić

 

Popara, Arsić,

 

Živković, Mrkić,

 

Pavkov.

 

Ti, ti a i jos poneki ovdi ;)

Ne znam da li je bas tvoj jezik urokljiv ali vodite si racuna. :D

 

Nece Rastavac mnogo da mesa ekipu jer su ovi bodovi potrebni. Ocekujem da se odbrana vrati na mesto tj. Petrovic na beka a u sredinu mozda vidimo novo lice, zavisi koliko je Rastavac zadovoljan sa Zivkovicem. Startovace verovatno Krstic, osovina Arsic-Stojanovic ne verujem da ce da se dira. Bocno mozda pretrpimo neke promene Aca ili cak Mrka da krenu sa klupe. Logicnije Aca jer Mrka dize formu i ulazi u seriju. Brzi je i pogodniji za na stranu. Pavkov nije umoran tako da ga ocekujem od starta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...