Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Мени је овај снимак најбољи што се тиче целог меча.

 

erte_zpsn5n9hwdc.jpg

Edited by Матрикс
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

http://www.tvarenasport.com/channel/2016-08-14

 

Не верујем да је ово дефинитивно. Чак и не пише да је пренос. Обично им поред утакмице коју преносе стоји реч уживо...

Ja, a obično umetnu poslije tu plavu-zelenu pravouganu na kojoj piše uživo. Ne potcijenjuj umne glave u Zajednici i Areni. Ko zna u šta se uklaju. Najbolji termin je u 8 na veče, mada nedijeljom je uživo od 19.
Link to comment

Ja, a obično umetnu poslije tu plavu-zelenu pravouganu na kojoj piše uživo. Ne potcijenjuj umne glave u Zajednici i Areni. Ko zna u šta se uklaju. Najbolji termin je u 8 na veče, mada nedijeljom je uživo od 19.

FSS kaže 20,30 Baš me zanima čija je jača :D

Ће почекамо малко, па ће видимо шта је дефинитивно онда.  ^_^

 

Гледах мало извештаје са утакмица СЛ, па тако одгледах и утакмице Борца, јучерашњу и од претходног викенда. Они снимци могу да буду доста варљиви, често испусте неки важан напад, а тамо нема укупно пет напада Борца на те две утакмице, али Борац дефинитивно делује слабије него прошле сезоне. Играо је и Гума јуче. Одбрана ми се чини да им је доста шупља. Изгубили су у Чачку прошлог викенда од Лучанаца, јуче на Вождовцу. Вујаклија им је још у тиму. Стартовао је и он јуче. РЕАЛно је да смо квалитетнији, али да се не опечем много, очекивања ћу да држим за себе, а овде ћу да кажем да имамо шансе да се вратимо из Чачка задовољни. Чини ми се да од нас зависи. Видећемо брзо.

Link to comment

Utakmica je pomerena za nedelju igramo u večernjem terminu informacija iz saveza i kluba koju imam... Nedelja pridveče, ja sam doduše čuo u 19 i 30, ali eto, po savezu je 20 i 30... 

Link to comment

Odgledao ponovo utakmicu preko arene pa mogu da kazem da mi se svidela ova postava. Raul brz za beka i dovoljno skocan pa bi ovo resenje moglo protiv brzih timova, ujedno dobro se razumeju i popunjavaju sa Radosem. Takodje Aca na beku kao drugo resenje nije lose. Pozicija mu nije strana jos ako igramo protiv ekipa koje nemaju jako brze igrace na toj strani ovo bi moglo da pretstavlja zanimljivo resenje. Trio u sredini donosi brzu igru uz jak presing i to je novina koju do sada pa od kada pratim klub nisam imao prilike da vidim. Mogu da drze loptu, mogu tika-taka, sposobni da razviju kontre i polukontre u kojima sva trojica imaju potencijal da ucestvuju. Konovalov jos uvek nervozan ali primetno manje, ako se ne desi neko bas lose vece i ne unisti mu i ovo malo sigurnosti sto je stekao, i ne posalje ga na klupu, ima potencijal da izraste u jako dobrog golmana. Razlikuje se od Ace jer mnogo vise izlazi, presrece lopte i to mi se jako svidja. Treba da poradi jos malo na pozicioniranju i prilikom ispucavanja lopte jer retko pogadja nase igrace. Pavkov ili kako spiker kaze Popara, odlican. Posle Skuletica najveci potencijal koji smo doveli. I njemu treba neki gol zbog samopouzdanja i zbog golova mi deluje nezadovoljan. Jedno obavestenje za njega, mi nismo Vojvodina, samo opusteno ovo do sada je daleko preko nasih ocekivanja. Posebno me raduje sto se vidi da ovaj tim moze daleko vise od igre koju je pruzio.

Kada je Rasta ubacio Aleksu i Krleta oblio me hladan znoj. Decki su odradili posao vise nego dobro. Zivkovic imao malo vremena ali iznudio prekrsaj posle koga je Arsic bio malo neprecizan.

Sve u svemu igra puno bolja nego igra na startu prosle godine. Bolji tim, veci potencijal i ako sve bude uredu uz malo srece mozemo puno bolje nego prosle godine. Pomno pratim Vojvodinu i Cuku jer i ove godine samo oni imaju kapacitet da iznesu dugacko prvenstvo. Nadam se da nece bas ove godine da se povampire i pruze mnogo vise nego proteklih godina.

Link to comment

Цакијев гол из слободњака, управо проглашен најлепшим голом другог кола у емисији Тотал Сокер на СОС-у.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...