Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Изузетно лепа утакмица синоћ. Наши су деловали доста уиграније него у утакмици са Чуком, што посебно радује. Руку на срце, Раду је много недостајао Ћулум и сигуран сам да ће временом бити јачи и бележити боље резултате, што значи да је добар термин био за утакмицу са нама. 

Нема шта много писати. Коновалов све бољи на голу. Посебно ми је драго што смо добили утакмицу без примљеног гола. Мени је Аца капитен био бољи на десном беку од Раула, са друге стране, Раул ми је био бољи на штоперу, што нисам очекивао да ће бити. Напред, Мрка на десном крилу за 90 минута два гола, на истој позицији Апостоловић досада, ништа... Само износим чињенице. Бојим се да ће и ова повреда и пауза ако је направи у Чачку, неповољно утицати на његов статус у првих 11. Нисам баш водио евиденцију, али мени се чини да је Павков добио већину дуела у ваздуху. Изузетно користан играч. Питање је тренутка када ће се уписати у стрелце. Нећу трошити речи о Цакију, Арсићу и осталима. Заиста, добра партија наших, па нека тако и наставе.  :thumbsup:

Link to comment

Andreja Apostolović povredio levi zglob danas nije trenirao, za sada pod znakom pitanja za Čačak.  

Шта је са Попаром? И он је изашао због повреде, чини ми се...

Link to comment

Ruzno zvuci, ali svima nam isto prolazi kroz glavu .........

Barabo xaxaxa ulepsao si mi dan :)

 

 

Zao mi je sto Popara mora da igra zadnjeg veznog,gde nije toliko koristan,nego sto bi bio u (ka). napadu.

 

Koliko sam ovde cuo ,pre neki dan ,da je Raulova primarna pozicija zadnji vezni.

 

Mozda bi mogle da pe promesaju ponovo karte i njega da turimo na tu poziciju,Aca © na desnog beka,na stopera ili Zile ili neko od novih pojacanja. Centralni vezni Popara,ispred njega Caki,desno Arsic,levo Mrka i napad Pavkov.

Link to comment

Koliko je Pavkov dominirao u vazdušnim duelima, toliko ih je Stanković izgubio, znači mnogo. Trudi se čovek, da ne grešim dušu, mada su ga krila ova tri kola dosta pretrčavala, totalno defanzivno pozicionoran, pitanje je da li je dovoljno za Rastino poimanje beka. Jedna klasa ispod Darka definitivno. Dovođenje beka iz Voždovca - signal.

Rad 3 puta pogodio okvir gola, moglo svašta da bude.

Kontam da će Pavkov i Mrka nadalje biti starteri.

Link to comment

Prvi put pisem ovde a Radnicki pratim vec dosta dugo....

Mi smo ove sezone cini mi se dosta jaci neko prethodne pre svega jer imamo mnogo vise opcija (sto zbog veceg broja upotrebljivih igraca, sto zbog polivalentnosti istih)

Iskreno nisam nesto bio odusevljen sto se Caki vratio letos ali sam blago receno fasciniran koliko je on dobar igrac i koliko se dobro uklopio kod nas. Klasa je za nasu ligu.

Link to comment

Caki

:pera:

 

Tek se sinoc videlo koju suvu drenovinu je Rasta cedio iz proslogodisnjeg tima. Igrali smo kako smo morali, samo da ga ne primimo. Sa ovakvom sredinom na celu sa Cakijem i ovako potentnim napadom, videce se kakvu mi trenersku velicinu imamo na klupi. Ovakva igra mora da vrati publiku na stadion.

 

Pavkov je sinocnom igrom definitivno zacementirao mesto u prvih 11. Steta sto se neko nije ubacivao iz drugog plana da skuplja lopte koje je Pavkov skidao u skoku.

 

Konovalov je branio i hvatao sve sto treba, ima dovoljno ludu glavu za jednog golmana, meni on uliva sigurnost. Ako ga zaobidju dalekogabilo povrede, zavrsice on sezonu kao nasa jedinica.

 

O Arsicu i njegovoj golcini ne treba trositi reci. Madjija :s_d:

 

Ostali igraci standardni, taman kako treba da se obezbede nova tri boda.

Link to comment

Neko je gore napisao da levi bek Stanković nije dobijao vazdušne duele, pa ne očekujete valjda od igrača koji je skoro 170 da bude najviši u skoku? On radi druge stvari i to relativno dobro. Skok prepušta Štoperima 

Link to comment

Neko je gore napisao da levi bek Stanković nije dobijao vazdušne duele, pa ne očekujete valjda od igrača koji je skoro 170 da bude najviši u skoku? On radi druge stvari i to relativno dobro. Skok prepušta Štoperima 

 

Svaki odbrambeni igrac mora biti izuzetno skocan. Zato sto je odbrambeni. I Raul je bek pa ga lopte retko preskacu a visok je ko Stankovic. Napisao sam to zato sto je bilo upadljivo. Mozda se i opravi, ko zna ...

Link to comment

U sredu na Borac,a za vikend na CZ.

 

Verujem da ce Krstic igrati prvu protiv Borca,jer sumnjam da Popara moze fizicki da odgovori tolikom broju utakmica u kratkom periodu.

 

Da li ce Apostolovic konkurisati za ove 2 utakmice,zbog te blaze povrede ?

 

Sto se mene tice voleo bih Zivkovica da gledam svih 90min.

Link to comment

0:0, igrali trećepozivci. par rezervista iz jučerašnjeg meča, Žile i Žile... (Dušan i Miloš) Kartal, Krstić, Stas, Perke... uz njih bili i igrači koji su na probi i neki mlađi. Nisu igrali Leka, Laza Mitrović, Toti, Šilo Stevanović, oni su imali utakmicu omladinskih selekcija, a prvotimci imali trening.

 bukvalno 90 minuta bez ozbiljnijih šansi bilo. Golman Stojiljković branio u drugom delu, mesto Perića  skinuo je zicer jednom igraču Popovca, kontrolisao Radnički loptu tokom većeg dela meča ali nije bilo golova. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...