Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

„Prezadovoljan sam uslovima i idejom fudbala u Radničkom. Radujem se, takođe, saradnji sa jednim od najperspektivnijih trenera u državi, Milanom Rastavcem“, naveo je posle potpisa Miloš Radivojević, koji je pre Voždovca igrao za beogradski Sinđelić, BSK iz Borče i Inđiju.

http://www.mozzartsport.com/vesti/pojacanje-radnickog-potpisao-milos-radivojevic/142529

 

"Došao sam u veliki klub i izuzetno sam srećan zbog toga. Radujem sa što ću sarađivati sa sjajnim trenerom Milanom Rastavcem. Zna se gde je Radničkom mestu u srpskom fudbalu i tu sam da pomognem da ga svi zajedno vratim u vrh", poručio je Radivojević

http://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fudbal/iz-vozdovca-u-nis-radivojevic-presao-u-radnicki/g4slbpt

Edited by Матрикс
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

http://fkradnickinis.rs/ples-u-plavom/

 

 

  • Врло значајна победа, јер смо наставили низ добрих резултата на нашем терену још из прошле сезоне. Ова три бода су и велики подстрек за наставак сезоне, јер нам омогућују да без већег притиска дочекујемо наредне изазове. Имали смо и среће, јер Рад није успео да искористи неке своје шансе. Задовољан сам залагањем и борбеношћу играча радује ме што можемо још да напредујемо-рекао је тренер Нишлија Милан Раставац.
Link to comment

Da svisnes od ovog Transfermarkt-a, brat Rocko vredi duplo vise od Cakija. Ne znam dal neko u ovoj nasoj ligi bolje poznaje loptu od doktora ...

Link to comment

Prelepo vece na Cairu!

 

Bice Mrka prvi strelac lige, ne dirajte nam ga bar jos ovu sezonu:)

 

Jedan igrac na bekovskim pozicijama znaci stigao, nije lose, dajte nam jos Jevtovica otpisanog u Partizanu, koga je i Rastavac vec pominjao, na zadnjem veznom, i jos jednog stopera, moze nas nislija Zivanovic npr i da zaista igramo evropu!

 

Arsicev gol  :0.6:

Link to comment

U kaficu sam odgledao prvo poluvreme,a sutra cu ovo drugo odgledati na YT.

 

Malo je reci da me je Mrkic odusevio realizacijom.

 

Vi se sad sejte,ali mi trebamo Nenadu Lalatovicu spomenik u sred Pobedine da dignemo.

Em sto nam je ucinio uslugu sa Ascerom,em sto nam je ucinio duplu uslugu sa Pavkovim.

 

Mrka ima osecaj za gol,kao da je u profesionalnom fudbalu 7-8 god.

 

Nemojte sad preterivati sa zeljama da bude prvi spic SL... Zelim da bude kao Srdjan Vujaklija prosle sezone.

 

Samo da ga ovi cigani ne prodaju za kikiriki sad u avgustu.

 

Mada Mrka ima manju konkurenciju nego prosle sezone. Pavlovic iz Cuke otisao,Hugo iz CZ vrvt pali na kraj avgusta,a Bozinov i Djurdjic verujem da zajedno nece dati dvocifren br golova.

 

Ja bih mozda do kraja gurao sa Acom na beku i Raulom kao stopera.

Link to comment

Prelepa futbalska predstava nasih momaka.Jedino me plase neartikulisani pokreti konovalova...znam da nas spasio proslu tekmu na cairu vise puta ali mi deluje pomalo uplaseno.Pavkov je dobio svaki vazdusni duel jedino je izostala realizacija,ali i pored togs vidi se korisnost u odvlacenju bar jednog igraca sto naravno pogoduje efikasnosti celog tim.Na kraju dobio je i gromoglasan aplauz pri zameni.Aca © lagano sa pozicijom ide nazad i naravno tu je doktor nepremostiva prepreka.Povratnike-pokajnike :) sam zagotivio :) popara i caki se maximalno zalazu i daju sve od sebe,za sada.Cakijeva asistencija je dovela do drugog gola Mrke.Arsa kralj igrac koji nam je falio godinama,mali,brz,tehnicar,malo bezobrazan.Zile i Leka bice otkrovenje,steta sto ga leka ne munu jer je akcija bila prelepa.Zadnja linija nema sta bulat,raul i stankovic.Krle isto dobar. Apostol.....knedla mi u grlu kad pomislim na njega mislim da je isuvise sansi i ukazanog poverenja prokockao.Mrka na kraju najbolji,i mislim da bi trebalo ostati celu sezonu da bi bio duplo bolji i skuplji.Nadam se i da je Mrka seniir svestan toga.Rad je imao precku i stativu a mi srece u tim trenucima.Vreme je za cacak i vracanje dugova.

Edited by Redrooster
Link to comment

Prva mi utakmica ove sezone i pun pogodak. Odlicni utisci, motivacija, taktika, ideje, borbenost, golovi. Arsic, Caki i Popara su klasa ispred Brzog, Djuricka i Tomica, napad bolji, krila, Konovalov dobar, Raul odusevljava. Opet kazem, ostanak Bubanjca bice uz Rastin ostanak najvece pojacanje. Decko bez straha, ide napred, levo, desno, sa tri pozicije napada gol. Ispada da imamo bar 5 polivalentnih igraca u prvih 11 sad, a to je vidljiv rezultat vrednog rada svih i ruke trenera. Tek je pocetak, ali ovo bas obecava. Steta ako se odlozi sa Zvezdom zbog ambijenta i sjajnog termina u 20h. Inace peta uzastopna pobeda na Cairu, samo 1 primljen gol. To je ono sto sam cekao, zbog takve igre se dolazi.

Link to comment

Andreja Apostolović povredio levi zglob danas nije trenirao, za sada pod znakom pitanja za Čačak.  

 

Ruzno zvuci, ali svima nam isto prolazi kroz glavu .........

Link to comment

Nije tako, što pre da se oporavi i da se vrati na teren. Verujem da on može mnogo bolje i da će uskoro sve to i prikazati. 

 

Htedoh reci da ce imati dobru zamenu ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...