Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Bosanskog sudiju sto je loše mahao na jednoj tekmi u njihovoj ligi kaznili sa 18 utakmica. Alalvera

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

А добро, дешава се. Деси се и да се гол поништи због офсајда, а репортери то не примете па јаве да је гол... 

Učen so čo'ek, poznata ti je bešjeda Marka Miljanova :D

Link to comment

Mazic nam sudi u petak, a Rasta se izmedju ostalih pominje kao naslednik Tomica u Partizanu. Cisto sumnjam u to.

Ja bih se više plašio Čukaričkog da nam ga ne otudji :D . Lešnjak je ispao iz LE, izgubio od nas, igrao nerešno sa Surdulicom. Otkazna karta mu je kupljena, samo da je čekira. Ako ne pobedi u Pazaru, svašta će biti.

U Partizanu su izbori za desetak dana, treba videti koja će struja nadvladati, a možda se i ranije kandidati za predsjednika  saglase oko trenera, što će biti teško, svako želi svojega čoveka. Dotle, MR odmara van Srbije, valjda ne pregovara.  :D

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Ja bih se više plašio Čukaričkog da nam ga ne otudji :D . Lešnjak je ispao iz LE, izgubio od nas, igrao nerešno sa Surdulicom. Otkazna karta mu je kupljena, samo da je čekira. Ako ne pobedi u Pazaru, svašta će biti.

U Partizanu su izbori za desetak dana, treba videti koja će struja nadvladati, a možda se i ranije kandidati za predsjednika saglase oko trenera, što će biti teško, svako želi svojega čoveka. Dotle, MR odmara van Srbije, valjda ne pregovara. :D

Cukaricki je mali klub da bi Mima razmisljao u tom pravcu.Klub koji je u vrhu vec nekoliko godina ,a ima po 200 gledalaca mislim da nije ozbiljan izazov za njega....E sad Patlidzan.....tu bi mozda razmislio verujem[emoji4]

Po meni se velicina kluba vidi na teibinama....samo je pitanje casa kad ce se Cuka strmoglaviti.

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Cukaricki je mali klub da bi Mima razmisljao u tom pravcu.Klub koji je u vrhu vec nekoliko godina ,a ima po 200 gledalaca mislim da nije ozbiljan izazov za njega....E sad Patlidzan.....tu bi mozda razmislio verujem[emoji4]

Po meni se velicina kluba vidi na teibinama....samo je pitanje casa kad ce se Cuka strmoglaviti.

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

Pa sad. Ako mu Humska da mesecnu platu od 15.000eur, mozda i ode. Mada mislim da bi se i u tom slucaju debelo premisljao svestan cinjenice da ne bi imao samostalnosti u radu, da bi trpeo svakodnevne pritiske sto od struja u upravi, sto od juga, sto od javnosti. Pre bi za duplo manje para otiso da trenira neki klub iz Svedske nego da se maje po ovom nasem glibu ...

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Pa sad. Ako mu Humska da mesecnu platu od 15.000eur, mozda i ode. Mada mislim da bi se i u tom slucaju debelo premisljao svestan cinjenice da ne bi imao samostalnosti u radu, da bi trpeo svakodnevne pritiske sto od struja u upravi, sto od juga, sto od javnosti. Pre bi za duplo manje para otiso da trenira neki klub iz Svedske nego da se maje po ovom nasem glibu ...

Pa verovatno si u pravu...ma da mislim da se i mi pitamo nesto....s obzirom da ima ugovor na godinu dana...[emoji4]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Pretrazivanje jedinstvenog registra racuna - NBS 2016-08-03 08-44-06.png

 

Toliko o malim klubovima. Da ne pominjemo na kom su nivou infrastruktura, trenerski kadar, omladinska škola. Čitav lancun bih mogao ispisati.

 

Opcija : Stabilan klub, 50% veća plata na sat vremena od kuće, svaki dan.

 

 

Link to comment

Ćilim namerno napravio crveni da ne bi igro na Čairu  :ss1:  Možemo li do pobede?

Građevinari u ovom prelaznom roku ne previše pojačanja, nekoliko prekaljenih fudbalera, ali su sasvim solidna ekipa sa dobrim napadačima. Samo da ne proradi Mrdak na "svom" terenu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...