Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Koliko znam u Nišu se ne kaže izem ti komšije nego jebem ti komšije koji itd :D

 

Nisu komsije za jebanje, komsike su ;)

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Nisu komsije za jebanje, komsike su ;)

Mešaš kolokvijalne izraze sa konkludentnim radnjama ;)

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Mešaš kolokvijalne izraze sa konkludentnim radnjama ;)

Ovo mi malo vuce na pravnu terminologiju ???  Bice da imamo pravnika medju nama :) 

Jel gresim Komandanteee ???

Link to comment

E jebiga bas, opet poceli da nas prenose iz Nisa, to nam ne treba, tu i sami odemo, ipak je bolje kad nas prenose na gostovanjima, posebno onim daljim!

 

A Merosina odusevljava, nijednom nas nije odgledao a zna sve i o Apostolovicu i ostalima :isuse:

U prosloj sezoni sam odgledao 10 utakmica preko tv-a,a ostatak preko reportaza SOSa.

Ne vidim razlog u vidu tvog peckanja.

Ja iz Bga nmg da putujem za Nis da gledam RN.

Ali necemo vise o tome...

Link to comment

Ovo mi malo vuce na pravnu terminologiju ???  Bice da imamo pravnika medju nama :)

Jel gresim Komandanteee ???

Ne grešiš. Izmedju ostalog i to ;)

Link to comment

U prosloj sezoni sam odgledao 10 utakmica preko tv-a,a ostatak preko reportaza SOSa.

Ne vidim razlog u vidu tvog peckanja.

Ja iz Bga nmg da putujem za Nis da gledam RN.

Ali necemo vise o tome...

kao neko ko radi ukljucenja za sos mogu ti reci da to ne daje kompletnu sliku. Evo npr, sedeo blizu mene u Novom Sadu u subotu kolega iz SOS kanala. drugi gol pao iskosa u visini sesnaesterca ali par metara ka gol aut liniji, a kolega javlja da je gol pao iz kornera...

Link to comment

drugi gol pao iskosa u visini sesnaesterca ali par metara ka gol aut liniji, a kolega javlja da je gol pao iz kornera...

А добро, дешава се. Деси се и да се гол поништи због офсајда, а репортери то не примете па јаве да је гол... 

Link to comment

To se meni desilo u Brzeću. Zbog toga kažem Merošini da sve to shvata sa rezervom i da ne donosi sud dok ne vidi svojim očima kvalitet ili nedostatak istog kod igrača. To je deo slike ali nije cela slika. 

Apostol je upao u krizu i kada izađe iz nje biće sve ok. A opet, sa druge strane znam za iskustva da se novinar zameri nekom igraču ili igrač novinaru i da zbog toga dobija loše ocene i komentare svoje igre. 

Link to comment

Konačno da imamo kongres kakv dolikuje i kakav treba. Rado ću biti učesnik :D

 

13680573_10209082575115988_2242063792857712439_n.jpg

 

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Od prvih 11 od lane, tu su četvorica. Radane, baš si krme

Od prvih 11 je samo dvojici ovo prva sezona u nasem dresu.  ;)

Edited by Dali_man
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...