Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Trece mi smo igrali sa Spartakom i primili 2 gola dok su u ekipi igrali SAMO 2 mlada igraca od 11.

Sva tri gola smo primili preko boka, sa naše leve strane, a štoperi su reagovali očajno. Radoš kod prvog gola-loša procijena leta lopta pa je isplivao ispred Mudrinskog. Drugi gol iz prekida, isto sa naše leve strane, Radoš je bio skroz pozadi. zašto najvisočiji igrač odbrane stoji toliko pozadi kod prekida (???), a kod trećeg gola Radoš nije bio kriv, nija ga uopšte bilo u kaznenom prostoru. Verovatno se lagano vraćao nakon prethodne akcije. Možda je Petrović mogao i bolje da reaguje.

 

Bude li 2:0 u Nišu za Radnički na proleće, drugačije ću gledati na ovu utakmicu ;)

 

Čini mi se da je Jovanović oborio-povukao za dres Torbicu u 16. pa je eto i penal mogao da mirne duše arbitar dosudi za Subotičane.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Mislim da je odbrana najmanje kriva kod prvog gola a centarsut je bio jak i precizan. Obicno se primaju golovi kad ti neki igrac predribla cetiri coveka. Tako da je to trenutak inspiracije i verujem jos tri puta da igramo ne bi nas pobedili. Nigde nije skripalo vec smo kaznjeni za promasaje. Crveni nezasluzeno, prestrogo. Posle sa igracem manje nemam sta da komentarisem.

Link to comment

E jebiga bas, opet poceli da nas prenose iz Nisa, to nam ne treba, tu i sami odemo, ipak je bolje kad nas prenose na gostovanjima, posebno onim daljim!

 

A Merosina odusevljava, nijednom nas nije odgledao a zna sve i o Apostolovicu i ostalima  :isuse:

Link to comment

Mislim da je odbrana najmanje kriva kod prvog gola a centarsut je bio jak i precizan. Obicno se primaju golovi kad ti neki igrac predribla cetiri coveka. Tako da je to trenutak inspiracije i verujem jos tri puta da igramo ne bi nas pobedili. Nigde nije skripalo vec smo kaznjeni za promasaje. Crveni nezasluzeno, prestrogo. Posle sa igracem manje nemam sta da komentarisem.

A ko je kriv Mare ? Njihov napad ?

Pogledaj kod drugog gola na petercu dva igrača, sami. Ispred njih tek na metar-dva Caki i Jovanović, a Radoš metar dva iza čuva Poparu.

Ovo tvoje boldovano, nedostaje samo da se kaže Bog je tako hteo. Neće to tako.

Link to comment

Lakic Pesic + Tomic   i    Zivkovic + Popara,    pametnome dosta sto se tice pitanja skoka, ne moze Rados sam sve da pokrije... Nisam dzaba skoro kukao za paketom Zivanovic i Jevtovic...

Link to comment

Da, definitivno smo izgubili u visini gledajuci ovaj trenutni sastav. Bice tu promena sigurno, ima jos dosta vremena za to.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Da, definitivno smo izgubili u visini gledajuci ovaj trenutni sastav. Bice tu promena sigurno, ima jos dosta vremena za to.

Prvenstvo je tek pocelo....doci ce sve na svoje mesto... i jos bar dva tri pojacanja...Uklopice ce Mima ...ne sekiram se ja uopste[emoji4]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

A ko je kriv Mare ? Njihov napad ?

Pogledaj kod drugog gola na petercu dva igrača, sami. Ispred njih tek na metar-dva Caki i Jovanović, a Radoš metar dva iza čuva Poparu.

Ovo tvoje boldovano, nedostaje samo da se kaže Bog je tako hteo. Neće to tako.

Rekoh posle iskljucenja da necu da komentarisem. Pre toga je pitanje koliko su imali pravih prilika uz greske nase odbrane?

Link to comment

Од свих играча који су отишли, Томић највише недостаје и сигуран сам да ћемо ту да доведемо неког играча на његовој позицији, да нећемо да импровизујемо нешто током сезоне, као јуче са Попаром. Дарко Булатовић је већ вечерас дебитовао за нови клуб. Друго, Напретку ће ова два кола из којих су извукли 4 бода од близанаца да дају велики ветар у леђа у даљем току првенства. Изненађујућа 4 бода за њих, али свака част. 

 

Ko su nam prve komšije? Tončev ili MM? Kakva oranica u Kruševcu.

Јесте Сурдулица, али мислим да је Рамп мислио на Крушевац.

Link to comment

Izem ti komsije koji ti ne psuju mater bugarsku. Znaci - MM

Koliko znam u Nišu se ne kaže izem ti komšije nego jebem ti komšije koji itd :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...