Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Mozda su identicne visine ali je LP bio mnogo snazniji u duelu i skoku.Zile nikako ne lici na onog od pre 3-4 sezone,a cinimi se da ima i viska kg.Nema razloga da odbrana bude neuigrana jer je jedino Stankovic tu nov....al kad bolje pogledam sva tri gola su pala bas sa te strane...[emoji58]

Definitivno mnogo nam hvali defanzivni vezni....i molim boga da bude nesto od posla s Jevticem[emoji4]

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

Ce vidimo s tog Jevtovica. Mislim da ovi nasi vise ne potpisuju ispod 2god ugovore. Izuzeci Caki i Zile zbog godine proizvodnje kao i Rus koji je na pozajmici. Cenim da bi spomenuti dosao na 6/12 meseci maks. Sad, vagaj izmedju dobrog DM sa velikom platom i kratkim ugovorom i nekog osrednjeg sa trogodisnjom 

obavezom prema klubu

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ce vidimo s tog Jevtovica. Mislim da ovi nasi vise ne potpisuju ispod 2god ugovore. Izuzeci Caki i Zile zbog godine proizvodnje kao i Rus koji je na pozajmici. Cenim da bi spomenuti dosao na 6/12 meseci maks. Sad, vagaj izmedju dobrog DM sa velikom platom i kratkim ugovorom i nekog osrednjeg sa trogodisnjom

obavezom prema klubu

Ako ce glumimo dobar klub i borbu za evropu....da uzmemo i mi jednog dobrog igraca na slobodan ugovor [emoji4] Mislim da da vredi.Setimo se samo Pauljevica....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Ivanovic. Broj 10 I spiker njega predstavio kao strelca

Jeste Ivanović. Konfuziju je napravio delegat, a preneli neki mediji prepisujući odatle jer to je zvanični podatak. tako stoji i pisanom delu WEB-a a i na zvaničnoj stranici Spartaka. Inače ovaj video izveštaj je takav da je više bilo sudije na utakmice nego prikazanih šansi. Totalno loše. Nema nigde te stative Arsića.

Mrka u šansi koju mu je kapiten stvorio, trči desetak metara za loptom nameštajući se kojom nogom će šutirati. Ko će platiti takvog napadača stotinak hiljada evra?

Link to comment

Mrka u šansi koju mu je kapiten stvorio, trči desetak metara za loptom nameštajući se kojom nogom će šutirati. Ko će platiti takvog napadača stotinak hiljada evra?

Ih, kad smo mogli Ascerica za 30 000, ce prodamo Mrku malog bar za 100 000  :D

 

Nije on toliko los, ima vidnih kvaliteta, problem je sto nije napadac. Nema on tu zicku jednog napadaca. I u proslom kolu, on, maltene sam na 10 metra ispred gola, lopta mu pada na levu i on je prihvata i obrce guzicu ka golu, umesto da je zavari pod precku.

Link to comment

Meni se kod Mrke svidja sto skoro uvek sutira u gol. E sad jbga, ima periode gde se ne vidi, ono kad potrci u stranu u prostor... Mislim da moramo da se pomirimo sa ovakvim porazima kad naidju, jeste zajebano da izgubis sa 2-3 razlike al nije smak sveta. Mada s obzirom na nas temperament mozda nam ipak vise prija ona taktika na nulu u gostima  ;)  Bice i pobeda i poraza, uostalom liga je razvojna, ne treba to nikad smetnuti s uma, nema tu puno uzivanja u potezima i zvezdama, sve se svodi na zelju da se neko negde utopi sa neku paricku. Mi bukvalno sve vise gledamo decu na terenu... Nadam se da cemo kak sezona odmice da budemo sve bolji sa vrhuncem forme u plej-ofu, kao i prosle sezone, koja je zaista bila odlicna. Skor u aprilsko/majskim okrsajima nam je bio 4-0-3, sto je potvrda dobrog rada i napredovanja...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Ako ce glumimo dobar klub i borbu za evropu....da uzmemo i mi jednog dobrog igraca na slobodan ugovor [emoji4] Mislim da da vredi.Setimo se samo Pauljevica....

 

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

 

Setimo se i Trifunovica, Babica Boki i njihovog doprinosa. Jebes slobodne ogovore. I da, bolji bi smo juce bili, doduse sudim na osnovu utakmice koju nisam odgledao, sa nekim omladincem na DM poziciji.

Link to comment

Sto kaze Boki Nis, Popara je nizak za zadnjeg veznog.

 

Sta je sa Ziletom nzm. Golovi su pali preko njega.

 

Moramo pod hitno dovesti DM.

 

Svidjami se sto je Mrka ulazio u sanse tj sto nije bio statista na terenu,ali mora da popravi realizaciju.

Link to comment

Ih, kad smo mogli Ascerica za 30 000, ce prodamo Mrku malog bar za 100 000  :D

 

Nije on toliko los, ima vidnih kvaliteta, problem je sto nije napadac. Nema on tu zicku jednog napadaca. I u proslom kolu, on, maltene sam na 10 metra ispred gola, lopta mu pada na levu i on je prihvata i obrce guzicu ka golu, umesto da je zavari pod precku.

Plaća danak igranja Apostolovića, koji takodje treba da se proda? Treba se oprediliti, biznis ili plasman. Potpisana 3 štopera, zamalo i Najdoski, i šta ?

Ko misli da razigrava omladince, treba da bude spreman i na to da neće odmah doći u vrhunsku formu. Kažem vrhunsku, mislim za potrebe superlige Srbije. Onda nema očekivanja 2 do 4 mesta, to se mora zaboraviti u startu. Pavkov mora pod hitno u startnu i da se nadje još jedan napadač.

Link to comment

Plaća danak igranja Apostolovića, koji takodje treba da se proda? Treba se oprediliti, biznis ili plasman. Potpisana 3 štopera, zamalo i Najdoski, i šta ?

Ko misli da razigrava omladince, treba da bude spreman i na to da neće odmah doći u vrhunsku formu. Kažem vrhunsku, mislim za potrebe superlige Srbije. Onda nema očekivanja 2 do 4 mesta, to se mora zaboraviti u startu. Pavkov mora pod hitno u startnu i da se nadje još jedan napadač.

Slazem se skroz.

Link to comment

Naravno, zadnji vezni je takodje prioritet. 

S obzirom da Mrka resio da ostane, mislim da nismo mnogo u mogucnosti da se protezemo s pojacanja. Za napadaca jedino ako nas pred kraj prelaznog roka nesto bas ukenja pa dovedemo nekog slobodnog centtrafora, a iole kasvetnog. Verujem da cemo sa zadnjim veznim da se krpimo do zime, pa ako se Mrka proda da se tu adekvatno pojacamo. Prelazni rok traje jos mesec dana, svasta se moz desi.

Link to comment

13900342_553847614824184_810124157260105

 

Petak od 20 časova. Radnički - Rad 

 

Dobro je da ima tv prenosa, da i mi minimatik bojsi konacno vidimo taj Radnicki ;)

Link to comment

Plaća danak igranja Apostolovića, koji takodje treba da se proda? Treba se oprediliti, biznis ili plasman. Potpisana 3 štopera, zamalo i Najdoski, i šta ?

Ko misli da razigrava omladince, treba da bude spreman i na to da neće odmah doći u vrhunsku formu. Kažem vrhunsku, mislim za potrebe superlige Srbije. Onda nema očekivanja 2 do 4 mesta, to se mora zaboraviti u startu. Pavkov mora pod hitno u startnu i da se nadje još jedan napadač.

Apsolutno se ne slazem sa tobom.

Ne znaci ako imas mlade igrace,da ces biti manje konkurentan. Setimo se Vose pre 3 sezone zarili SL sa Gacinovicem,SMS,Radojom,Babicem,Poletanovicem.

 

Bitno je da li ti mladi igraci imaju kvalitet ili ne. Pomenuti Apostolovic nema kvaliteta za SL,barem za neke vece donete i njega i kluba (trenutno nadam se) .

 

Trece mi smo igrali sa Spartakom i primili 2 gola dok su u ekipi igrali SAMO 2 mlada igraca od 11.

Ako ce 2 igraca po 20god da "sabotiraju" ekipu zbog svojih godina pada u vodu,samo mogu da sabotiraju ako nemaju kvalitet.

Link to comment

Apsolutno se ne slazem sa tobom.

Ne znaci ako imas mlade igrace,da ces biti manje konkurentan. Setimo se Vose pre 3 sezone zarili SL sa Gacinovicem,SMS,Radojom,Babicem,Poletanovicem.

 

Bitno je da li ti mladi igraci imaju kvalitet ili ne. Pomenuti Apostolovic nema kvaliteta za SL,barem za neke vece donete i njega i kluba (trenutno nadam se) .

 

Trece mi smo igrali sa Spartakom i primili 2 gola dok su u ekipi igrali SAMO 2 mlada igraca od 11.

Ako ce 2 igraca po 20god da "sabotiraju" ekipu zbog svojih godina pada u vodu,samo mogu da sabotiraju ako nemaju kvalitet.

Nije duvar nego zid? A o čemu ja pričam? Uporedjuješ Gaćinovića koji je odigrao preko 50 utakmica za Vošu i koji odigrao skoro sve utakmice za malde selekcije reprezentacije, sa Perom Krstićem, koji je igrajući za omladince nekoliko puta posle 45 min igra zamijenjen zbog nikakvoga učinka. Ne verujem da je zobg taktike. I sad on treba da kvari igru Zvezdinim i Partizanovimn legionarima, Nije problem u imenu i njiovoj mladosti, no u kvalitetu. Ne kažem da neće Pero dostići kvalitet za SL, ali će upravo zbog kvaliteta to ići sporo. Da li će u Radničkom imati strpljenja u odnosu na količinu obećanja, to je pitanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...