Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

A ovamo izleti po neki post kako bi nam Ćulum lego ma DM poziciji. A njega Rasta oterao ...

Ni Janjić ne reče ništa lepo o njemu.

Više nema mozzart uživo ?

Link to comment

Седим чачкам по нету и паде ми на памет, гледајући ове наше бивше фудбалере по Раду, да видим где су нам остали бивши фудбалери, па можда вам занимљиво, мени свакако јесте. Миодраг Тодоровић је прешао у првопласирани тим друге лиге Летоније, иронија јер смо довели једног Летонца. Тамо се лига увелико игра. Хаџибулић је у Искри из Даниловграда од прошлог месеца, Јелић у 4. лиги Аустрије, високи Урош Ђелић кога је Беквалац довео код нас је од пре неки дан члан Слободе из Ужица, Пауљевић је из једног Мађарског клуба отишо на позајмицу у други, такође у првој лиги. Цицмил је у Албанији, Марко Ранђеловић у Бургасу, Балентић у Бежанији, већ сам писао да је НЛП у другој лиги Аустрије, Трнинић је у водећем тиму у другој лиги Исланда, тамо такође траје првенство, Батиоха и даље у Словачкој, Бригел у Белорусији, Ђилас у Борцу из Бања Луке, и тако даље...

Link to comment

Igramo bolje. Napadamo I stvaramo sanse

Arsic dve stopostotne sanse. Prvo na adistenciju cakija sa par metara u golmana. Caki mu poslao doktorski precizan pas u sesnaes sa cetrdesetak metara. Posle desetak min. Pogodio stativu sa preki 20 m. Ima oko 200 gledalaca. Toplo I sparno.

Link to comment

Igramo bolje. Napadamo I stvaramo sanse

Arsic dve stopostotne sanse. Prvo na adistenciju cakija sa par metara u golmana. Caki mu poslao doktorski precizan pas u sesnaes sa cetrdesetak metara. Posle desetak min. Pogodio stativu sa preki 20 m. Ima oko 200 gledalaca. Toplo I sparno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...