Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Jao sad citam da nas Nislija Uros Nikolic iz Jagodine potpisao za Vozdovac.

 

Umesto da smo doveli ovog 22godisnjeg talentovanog momka,mi doveli Arsica.

Link to comment

Da li si gledao Arsića?

Samo na pregledu utakmice.

Ali vise clanova ovog foruma se izjasnilo da nije nista spec. Tako da im sa te strane verujem.

Link to comment

Samo na pregledu utakmice.

Ali vise clanova ovog foruma se izjasnilo da nije nista spec. Tako da im sa te strane verujem.

 

Nista spec nije odograo protiv Cuke. Njegov peh je sto Popara konkurise njegovu poziciju.

Link to comment

Nemoj svoje mišljenje da baziraš na nekom video snimku i mišljenju drugih. Ako nisi imao prilike da ga vidiš, da se uveriš šta zna, odnosno ne zna, bolje je da ne komentarišeš.  

Meni se čini da se radi o dobrom igraču, biće dobra opcija u nastavku sezone, čini mi se da će Popara igrati u startnoj a Arsa ulaziti sa klupe, ali daleko je od toga da nakon prvog kola i pripremnih mečeva možemo da govorimo o njemu. 

Link to comment

Zato se nikad u zivotu i nisam kladio :)

Mislio sam da si pasionirani kladioničar. Prvi izlaziš sa kvotama. Kakva greška, moja, izvinjavaj. :frust:

Link to comment

koja je ovo kladionica u mozzartu 3.7 ?

 

Svaka kladionica ima neke svoje kvote. ovo su neke internacionalne ;)

 

Mislio sam da si pasionirani kladioničar. Prvi izlaziš sa kvotama. Kakva greška, moja, izvinjavaj. :frust:

 

Izvinuo sam ;)

Link to comment

Ni ja nikad usao u kladionicu. Pratim dugo, mozda bi nesto i uzeo nekad, ali mislim da su namestaljke danas na zavidnom nivou za obicnog igraca. Nema fajde druze moj, sto kaze pesma.

Link to comment

Попара је меч против Пироћанаца играо на позицији задњег везног. Само кажем.  :naughty:

Link to comment

Попара је меч против Пироћанаца играо на позицији задњег везног. Само кажем. :naughty:

Ocekujem ga ipak vise napred. Bese ga dosta pohvalio Rasta kao nekog ko ima dobra resenja u ofanzivi.
Link to comment

Попара је меч против Пироћанаца играо на позицији задњег везног. Само кажем.  :naughty:

 

Dzaba, vis da ti zadnji vezni, in general, onako, povisi i pokrupni treba budu. Tomic, Matic, Jevtovic ... Ja stvarno Pavleta ne vidim na toj poziciji.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...