Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Mislim da se za trenere mladjih kategorija ne biraju najbolji vec najpodobniji. FKRN je gradska svojina. Gradom vladaju politicari. Isto ko i klubom. Dzaba sam ja mlad, perspektivan, izvanredan trener ako nisam dovoljno veliki poltron.

Ajde i ovde da objasnim.Blizanca je isto doveo sa 7-8 igraca 'Goci Real' ,dok je brat ostao u Realu... Zatim sada vec penzionisanog Djordjevica fudalera Radnickog ,je takodje u Radnicki doveo Goci sa Rambom Petkovicem zajedno i na volseban nacin izdejstvovali su najjacu platu od svih igraca u protekle 2 godine... LUD ZBUNJEN NORMALAN...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Zasto nije registrovan ???

Zato sto je Goci iz Reala tj Goci Real izdejstvovo da mu se registruje sin ...LUD ZBUNJEN NORMALAN.... komedija koja ce preci u tragediju naseg kluba...Ne smetaju nama Beogradski blizanci vec nasi seljaci....

Link to comment
Повели су у 18. минуту голом Дениса Ристова, који је сјајним ударцем из лепе акције лобовао Бајића. 

 

Pre mesec dana kacam spomenuo Ristova bilo je komentara "nije on taj kvalitet za nas"

 

Izgleda neko ponovo blokirao racun za 3 miliona.

Link to comment

Иначе, меч претходног кола између Вождовца и Спартака регистрован у корист Суботичана 3:0, због кршења прописа ФСС од стране Вождовчана.

Link to comment

Dve stvari imam reci, prva da je skoro bio zreb za oml. i kad. ligu, padaju rekordi jer je sad 8/16 bg klubova u oml. i 9/16 u kadetskoj. Drugo, kafanska prica ali nek bude za rubLiku Zanimljivosti. Kad je Bina odlazio u Zvezdu iselio se iz stana koji mu je zakupio klub. Stan je bio negde u centru, a Knez nije mogo da veruje kad su mu pokazali u kakvom je stanju bio stan. Palo je tvrdo ulaganje u renoviranje, Bina ziveo punom parom, zurke, provodi, veselo drustvo itd, itd... :-D

Link to comment

Svesni smo da je dobar početak ipak samo dobar početak i da treba nastaviti u tom ritmu na dalje. U ovoj utakmici bi trebalo da nam se pridruži i Popara, a oni koji su učestvovali u prethodnoj utakmici će takođe konkuristi za tim, kaže trener FK Radnički Milan Rastavac.

http://tvzonaplus.rs/radnicki-protiv-spartaka-u-novom-sadu/

 

Očekujem da nastavimo dobro i kvalitetno i tako nastavimo da osvajamo bodove. Pre svega nam je zadatak da nam nivo igre bude bar malo viši nego prošle nedelje - kaže Rastavac.

http://www.juznevesti.com/Sport/Radnicki-u-subotu-protiv-Spartaka-u-Novom-Sadu.sr.html

 

Link to comment

Znajuci Rastavca izlazi ista postava kao protiv Cuke. Nema potrebe da se bilo sta menja, oni su najuigraniji i cekaju se bolje partije. Cak i ako Zivkovic odigra prve par utakmice bolje nego Apostolovic ne ocekujem da ce da mu zauzme mesto vec ce biti Rastin adut koji moze da promeni nesto svojim ulaskom.

Ako je Zivkovic bolji igrac od Apostola,nema potrebe da izigrava nekog dzokera,vec mora da igra prvu postavu.

Ako nije u nekoj forni,umek moze da odigra do 60-65 min sig

Link to comment

Pre mesec dana kacam spomenuo Ristova bilo je komentara "nije on taj kvalitet za nas"

 

Izgleda neko ponovo blokirao racun za 3 miliona.

Ja sam se setio da mi je odnekud poznato to ime ali nisam mogao da se setim ko ga je spominjao ;)

Lepo bi bilo da je par godina mladji a ovako bi gusili decicu koju mozemo da prodamo. Lepo igra protiv rezervnog neuigranog tima kome su pridodati igraci na probi. U ovom slucaju jako losi. Sta mislis koliko bi odskakao u SL?

Da je ona godina i onaj tim koji je vodio cika Beki za cas bi potpisali i njega i ovu dvojicu iz Afrike.

Da vas ne potsecam koga smo sve dovodili i koliko su stvarno bili potencijali. Nema ga ni jedan na fudbalskoj mapi. Da mu Beki loptu, vidi zna da pimpluje i odma potpis. Dovoljna mu je bila jedna probna utakmica da njegovo fudbalsko oko snimi igraca.

Rastavac je gledao Ristova minimum dva puta ovog leta i sigurno bi ga doveo da toliko odskace kvalitetom u tim godinama.

Link to comment

Ako je Zivkovic bolji igrac od Apostola,nema potrebe da izigrava nekog dzokera,vec mora da igra prvu postavu.

Ako nije u nekoj forni,umek moze da odigra do 60-65 min sig

U timu treba da imas igraca koji moze svojim ulaskom da promeni tok utakmice a to ti je Zivkovic. Apostolovic ce sigurno dobiti prednost zbog vece takticke uigranosti, mozda brzine, veceg pokrivanja terena itd. Nije pa sve ni u driblingu. Drugo, Rastavac sigurno ne zeli da fudbalski ubije klinca i da ga smakne posle prve zvanicne utakmice i posle jedne lose partije. To se ne radi. Treba napraviti zdravu konkurenciju. Apostol treba da vidi da zamena vise pruza od njega i pokusa kroz veci trud, rad i ostalo da se uozbilji i da vise napreduje i da zaigra bolje. Po meni imace par utakmica da poboljsa igru a Zivkovic ce za to vreme imati priliku da u kontinuitetu pruza dobre partije kao zamena.

Mislim to se obicno tako radi, pogotovu sa mladjima. Mozda bi u slucaju Jeftovica bilo nesto drugacije jer on nije igrac koji ce pristati da greje klupu pa bi verovatno posle druge, trece utakmice krenuo kao starter. Tu postoji i druga strana a to je da Krstic sem ove zadnje utakmice i par utakmica koje je odigrao iz nuzde bio medju starterima i jos je jako mlad i neiskusan. Za razliku od njega Apostolovic je cele godine bio starter, napredovao je u gotovo svim segmentima igre bar sto se tice taktickog dela, odbrane, postavljanja i tome slicno i verujem da mu treba jedna, dve dobre utakmice da se opusti i da pocne da pruza mnogo bolje partije i u napadu. Trpeli smo ga ovoliko i sad da ga zamenimo igracem koji je odigrao dvadeset minuta dobro. Mislim stvarnoooo...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...