Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

AKo je tužio za neisplaćene zarade ako je i čini mi se da nije jedini koji je i koji se nakon toga vratio u klub. Bilo je tu svakojakih i igrača i trenera i drugih. Da se ja pitam, no ne pitam se, kriterij za njegov rad sa omladincima bi bila isključivo stručnost, pa koliko da košta, nek košta, vratiće se. Ako je on tu po nekoj drugarskoj liniji, da radi nešto i obezbedi egzistenciju, što kažu u Nišu od toga nema ni mojega. Zna li što i imali što preneti na tu djecu ?

 

E, tu vec nisam kompetentan. Mislim da sam vokabular kojim raspolaze, secam se izjava pred utakmice u JSL, ne uliva poverenje ... Rad sa decom je i u sportu prvo pedagogija. Aj da vidimo.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

E, tu vec nisam kompetentan. Mislim da sam vokabular kojim raspolaze, secam se izjava pred utakmice u JSL, ne uliva poverenje ... Rad sa decom je i u sportu prvo pedagogija. Aj da vidimo.

Jašta. Mislim čak da je isplativija investicija dobar trener u mladjim kategorijama nego neko tipa Rastavac na 2 godine sa prvim timom.

Link to comment

Мој тим за суботу:

 

                 Коновалов

 

Раул   Радош   Жиле   Станковић

 

                      Крстић

 

         Попара               Цаки

 

Живковић                          Аца

 

                     Павков

 

 

Можда и Арсић уместо Попаре ако стврано није физички спреман још увек.

Link to comment

Jašta. Mislim čak da je isplativija investicija dobar trener u mladjim kategorijama nego neko tipa Rastavac na 2 godine sa prvim timom.

Mislim da se za trenere mladjih kategorija ne biraju najbolji vec najpodobniji. FKRN je gradska svojina. Gradom vladaju politicari. Isto ko i klubom. Dzaba sam ja mlad, perspektivan, izvanredan trener ako nisam dovoljno veliki poltron.

Link to comment

Можда и Арсић уместо Попаре ако стврано није физички спреман још увек.

Мислим да је Арсић много физички спремнији тренутно. Биће Попара пун погодак ускоро.

Link to comment

Мој тим за суботу:

 

                 Коновалов

 

Раул   Радош   Жиле   Станковић

 

                      Крстић

 

         Попара               Цаки

 

Живковић                          Аца

 

                     Павков

 

 

Можда и Арсић уместо Попаре ако стврано није физички спреман још увек.

 

Kontam da ce Popara, Pavkov i Zile mali sacekati svoj start jos kolo-dva. Juce su po zavrsenom prvom poluvremenu nastavili da trce pored terena ... 

Link to comment

 

Квоте за викенд:

2.20        3.00        3.45

2.30    2.90    2.90

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Mislim da se za trenere mladjih kategorija ne biraju najbolji vec najpodobniji. FKRN je gradska svojina. Gradom vladaju politicari. Isto ko i klubom. Dzaba sam ja mlad, perspektivan, izvanredan trener ako nisam dovoljno veliki poltron.

Rezultat će biti evidentan i očekivan.

Kontam da ce Popara, Pavkov i Zile mali sacekati svoj start jos kolo-dva. Juce su po zavrsenom prvom poluvremenu nastavili da trce pored terena ... 

Kudite tamnopute igrače, svi koji ste posmatrali utakmicu, a zar ne beše ovde nekih, da kažem stručnjaka, koji su tvrdili suprotno. Kako cenite, loš dan, možda neadekvatan teren da bi pokazali sve što umeju ili su limitirani pa kao tekvi neće ni videti naše livade?

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Nema ih nesto pametnjakovici da nam objasne 3za3 sa Golubovima ... Ili ce pak mucki da odu do kladze i stave bubreg na 1

Link to comment

Rezultat će biti evidentan i očekivan.

Kudite tamnopute igrače, svi koji ste posmatrali utakmicu, a zar ne beše ovde nekih, da kažem stručnjaka, koji su tvrdili suprotno. Kako cenite, loš dan, možda neadekvatan teren da bi pokazali sve što umeju ili su limitirani pa kao tekvi neće ni videti naše livade?

 

Od Tureta slaba vajda. Mesija dobar za u 22. Malo me podesti juce na onog crnog padavicara iz Krusevca, Ndaje il kako bese vec ...

Link to comment

Od Tureta slaba vajda. Mesija dobar za u 22. Malo me podesti juce na onog crnog padavicara iz Krusevca, Ndaje il kako bese vec ...

Дај на црнога!  :lolol:

 

Kudite tamnopute igrače, svi koji ste posmatrali utakmicu, a zar ne beše ovde nekih, da kažem stručnjaka, koji su tvrdili suprotno. Kako cenite, loš dan, možda neadekvatan teren da bi pokazali sve što umeju ili su limitirani pa kao tekvi neće ni videti naše livade?

То је то. Немају квалитета, и не само они, многи који су играли јуче за нас.

Link to comment

Спартак-Ждрепчева крв - Раднички Н.

Субота, 30.07.2016 20:00 - Нoви Сaд - Ф.К."Вoјвoдинa"
Делегат: ЂЕРМАН Драгослав
Главни судија: МАРКОВИЋ Момчило
Први помоћни судија: СТАНОЈЕВИЋ Горан
Други помоћни судија: БОГИЋЕВИЋ Драган
Четврти судија: ЛУКИЋ Лазар
Први додатни судија:
Други додатни судија:
Посматрач: ТОМИЧИЋ Никол

 

Link to comment

Спартак-Ждрепчева крв - Раднички Н.-Јужњачка крв 

Субота, 30.07.2016 20:00 - Нoви Сaд - Ф.К."Вoјвoдинa"
Делегат: ЂЕРМАН Драгослав
Главни судија: МАРКОВИЋ Момчило
Први помоћни судија: СТАНОЈЕВИЋ Горан
Други помоћни судија: БОГИЋЕВИЋ Драган
Четврти судија: ЛУКИЋ Лазар
Први додатни судија:
Други додатни судија:
Посматрач: ТОМИЧИЋ Никол

 

 

:s_d:

Link to comment

Znajuci Rastavca izlazi ista postava kao protiv Cuke. Nema potrebe da se bilo sta menja, oni su najuigraniji i cekaju se bolje partije. Cak i ako Zivkovic odigra prve par utakmice bolje nego Apostolovic ne ocekujem da ce da mu zauzme mesto vec ce biti Rastin adut koji moze da promeni nesto svojim ulaskom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...