Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Lalat mozda otima Avramovskog Zvezdi.

 

Ovo je prilika da uletimo i uzmemo ga pre Vose.

 

Opasan igrac.

Evo, samo da legnu pare od Nišelektro, Angropromet, Ei, Robne kuće Niš, Đuku Dinić i preostala 12 giganata regiona

Link to comment

Evo, samo da legnu pare od Nišelektro, Angropromet, Ei, Robne kuće Niš, Đuku Dinić i preostala 12 giganata regiona

Nemoj mi zaboravit Djura Salaja. :)
Link to comment

Evo, samo da legnu pare od Nišelektro, Angropromet, Ei, Robne kuće Niš, Đuku Dinić i preostala 12 giganata regiona

Dragan copavi-Biftek, kcn,Srba Amerikanac xaxaxa :)

Link to comment

Dragan copavi-Biftek, kcn,Srba Amerikanac xaxaxa :)

Niska mlekara, pivara, Zitopek, MAK, pomenuti Biftek ima i raznih firmi u drugim bransama. Svaka od njih koliko moze. Recimo da ove nabrojane uz jos po neke moze da uplacuju 1000e a manje po 500e. Da ih ukupno skupimo 15 i da 5 daju po 1000e a 10 po 500e to je 10000e mesecno odnosno 120.000e godisnje.

Da ne zaboravim Yumis koji vec nesto daje, Unija pak... sto da ne i Brankovic, firme usluzne delatnosti... Svako moze pa po jednu prosecnu platu ili ti kazi ga 300e. 20-30 takvih i opet cifra nece da bude ispod 100.000e.  Naravno treba ih naterati :D

 

Ima razna osiguranja, mozda mozemo i nekog giganta da nahvatamo kao sto je npr. Optima, mislim da nije sponzor u SL. Ima i slobodnih banaka kojima 1000e mesecno nije nista.

 

Da bi se cilj ostvario treba dobar plan, timski rad svih u klubu i oko kluba kao i politike...

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Elem u mladje kategorije se ne razumem toliko, ali znam da je Raulu primarna pozicija zadnji vezni, iako to vecina vas verovatno ne zna, e sad sto je dobar igrac pa ga covek igra gde god ga stavis to je drugo:) Slazem se da nam za napad na evropu treba jos jedan ozbiljan bek koji bi mogao da igra i levom i desnom stranom terena i da uskace kad neko od startera ne moze. Stopere ne da nemamo nagomilane (bar sto se tice kvaliteta) nego nam fali jos jedan! Rados je jedan ceo stoper, Zile i Kartal po pola, tj dobri za izmene (videli ste kako je Fofana par puta okrenuo Zileta, fali tu brzine i za stopersko mesto, a za beka necu ni da pricam, bilo bi samoubistvo). Kornjaca Zivanovic bi nam legao kao budali samar:)  Eto ja bih sa Zivanovicem na stoperu, Jevtovicem na zadnjem veznom i nekim bekom koji pokriva obe strane bio bas zadovoljan prelaznim rokom - pod uslovom da ne bude odlazaka vise.

 

A da, zaboravih Ivanova, ne znam u kojoj je on prici dosao kod nas, ali mislim da minut odigrati nece.

Zivkovic jos uvek nema dovoljno utakmica u nogama i ne mozes da ocekujes da startuje savrseno. On je posao protiv Cuke odradio korektno. Od njega mozemo da ocekujemo samo bolje partije.

Sa 22 godine je kod nas dosao LP, istina sa bogatim iskustvom igranja u SL ali i sa vidljivim slabostima. Prespor, slab na lopti a dobar u skok igri i postavljanju, lepo je i citao igru. Kartal je proslu sezonu odigrao celu, rekose da je dobar u postavljanju, lepu tehniku ima u odnosu na visinu i visinu sto verovatno znaci da ima i skok igru. Koliko sam ono malo video cini mi se i da je brzi od LP ako nije onda nismo ni trebali da ga dovodimo po meni.

Pticica mi je rekla i pre nego sto je dosao kod nas da je dobar igrac i steta bi bila da dovodimo nekog od 30 banke a da nam klinci reprezentativnog kalibra ne igraju.

Ako skripucka u jesenjem delu lako ce da se pojacamo u zimskom prelaznom roku. Treba prvo videti ovo sto smo nagomilali a procenili da ima potencijal da li vredi.

Bolje da izgubimo koji bod nego da se uvalimo u dugove.

Link to comment

Sve pokvari ova kisa... Mislio sam da se prosetam da odgledam utakmicu ali tesko ...

Lelke kako ce tek bude na zimu kad grune sneg i minus ne smem zamislim....ima trazite prenos na tv,cekaj pa zato rumpi kaze minimatixi vole citrone xexexe :) dobri ste ( za izbegavanje) :)
Link to comment

Lelke kako ce tek bude na zimu kad grune sneg i minus ne smem zamislim....ima trazite prenos na tv,cekaj pa zato rumpi kaze minimatixi vole citrone xexexe :) dobri ste ( za izbegavanje) :)

 

Nemam kisobran :D

Link to comment

Mare sad bes sale to moze da se organizuje,ali mi nemamo coveka sa autoritetom i politickim i policiskim vezama.

 

Da nam je uticajan gradonacelnik,pa da pozove Batu Gasica,desna ruka Vucica.

Pa da njih dvoje zajedno "lepo zamole" ( ovo je bilo ironicno,naravno) biznismene sa juga Srbije da malo pripomognu klub.

 

Koliko vidim od tih 17 sponzora FKV nisu sve kompanije Novosadske. Vec iz Sabac,Subotice itd.

 

Da li moze neko da progugla po forumima da vidimo sta kazu navijaci klubova o Kartelu,valja li ili ne.

 

Sad cemo da vidimo protiv Pirota da li ce 2 brata iz Konga da se dokazu ili ne.

Link to comment

Zivkovic jos uvek nema dovoljno utakmica u nogama i ne mozes da ocekujes da startuje savrseno. On je posao protiv Cuke odradio korektno. Od njega mozemo da ocekujemo samo bolje partije.

Sa 22 godine je kod nas dosao LP, istina sa bogatim iskustvom igranja u SL ali i sa vidljivim slabostima. Prespor, slab na lopti a dobar u skok igri i postavljanju, lepo je i citao igru. Kartal je proslu sezonu odigrao celu, rekose da je dobar u postavljanju, lepu tehniku ima u odnosu na visinu i visinu sto verovatno znaci da ima i skok igru. Koliko sam ono malo video cini mi se i da je brzi od LP ako nije onda nismo ni trebali da ga dovodimo po meni.

Pticica mi je rekla i pre nego sto je dosao kod nas da je dobar igrac i steta bi bila da dovodimo nekog od 30 banke a da nam klinci reprezentativnog kalibra ne igraju.

Ako skripucka u jesenjem delu lako ce da se pojacamo u zimskom prelaznom roku. Treba prvo videti ovo sto smo nagomilali a procenili da ima potencijal da li vredi.

Bolje da izgubimo koji bod nego da se uvalimo u dugove.

 

Pitanje je da li zelimo evropu ili ne, ja sam svoj post pisao pod pretpostavkom da je zelimo

Link to comment

Pitanje je da li zelimo evropu ili ne, ja sam svoj post pisao pod pretpostavkom da je zelimo

Pa mi zelimo ako se desi. Cini mi se da su ambicije kluba pley off a ako se ukaze sansa za evropu onda idemo. Svesni smo valjda svi da mi ne mozemo da se borimo za kvaletet ekipe kakav imaju Vojvodina ili Cuka a evo i Rad kao i Lucani su se bas lepo pojacali. Zbog toga su i ovakve ambicije. Ako nam se ukaze sansa sigurno da cemo se boriti.

Link to comment

Раднички Ниш - Раднички Пирот 0:3 (0:2)

 

Резултат говори најбоље о игри тима који се данас супротставио Пироћанцима. Немам кога посебно да истакнем,

У првом полувремену играли су: Бајић, Анђелковић, Најдоски (од 26.мин. Картал), Иванов (П.Богдановић), У.Митровић, Попара, Д.Живковић, Петковић, Поба Туре, Мордатенко, Павков. На почетку другог полувремена уместо Павкова је ушао Френсис Масија, уместо Попаре је ушо Тоти, уместо Живковића Лека. Те измене су обављене на почетку другог, у последњих петнаестак минута на гол је стао Перић. Пошто сам реко да немам кога посебно да истакнем укратко оно што претпостављам да је занимљиво.

Најдоски потпуно неспреман, око 20. минута почео да се хвата за задњу ложу, евидентан вишак килограма, сам си изашо. Код првог примљеног гола Пироћанци му отели лопту на 16 метара искоса са леве стране, и у даљој акцији поентирали. Други гол је дао Манчић. Свака част њему што још увек игра и то добро игра. Иванов преслаб, несигуран, много грешио. Живковић је показао да је за класу испред Мордатенка. Павков се трудио, скакао за лопту, борио се. Колико видим, њему требају саиграчи који ће да сарађују с њим, не може сам. Попара је мало ван кондиције, али мислим да за рецимо 2-3. кола ће бити прави, можда и раније. Поба Туре игра на позицији офанзивног везног, ништа посебно, имамо много боље играче тренутно у тиму. Ја не видим да може да направи разлику. Што се тиче Масије он је шпиц, види се да је био жељан доказивања. Малтене сваку лопту коју је добио је упутио ка голу, непрецизно додуше. Отео је лопту у једној акцији од штопера Пирота и изашао пред голмана искоса са леве стране али му је голман ушао у шут и одбранио. Тако да то је то отприлике... Видећемо шта ће струка да каже.

Edited by Матрикс
Link to comment

Pa rezulat od 0-3 bas,bas porazavajuci.

 

A Matrikse u ovom momentu jel ti D.Zivkovic iskace u odnosu na Apostola (svakako da jeste,ali me plasi njegova form)/.

Cenim da je Letonac veliki promasaj.I bolje je sto je dosao na pozajmicu.

 

Kako ti se cini Karlat ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...