Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Neće moći Merosina stoper na beka. Raul je sada na svojoj u stvari prirodnoj poziciji. Stoperi svojom konstitucijom ne mogu odgovoriti zahtevima koje šef stavlja pred njih. Bek je nabijene građe, nizak i brz. A sad zamisli Radoša ili Žileta tu. Krila koja su po pravilu opasno brza i probojna bi kao vihori probijala bokove naše odbrane.

Dao sam predlog za Zileta,posto sam zapazio da je pre tu igrao.

Iz nase lige vidim samo Vasilica iz NP...

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Dao sam predlog za Zileta,posto sam zapazio da je pre tu igrao.

Iz nase lige vidim samo Vasilica iz NP...

Gledali ga na toj poziciji, Žileta. Ne ide, ne može, baš iz navedenih razloga. Za ozbiljnije domete u SL moramo biti duplirani na svim pozicijama odbrane

Link to comment

Dao sam predlog za Zileta,posto sam zapazio da je pre tu igrao.

Iz nase lige vidim samo Vasilica iz NP...

Igrao iz nuzde ali nije najsrecnije resenje...

 

Nama treba jedan bek koji moze na obe strane. Rekose valjda da i Stankovic moze desno mada nisam bas siguran.

Link to comment

Aca kapiten bi mogao na beka, zlu ne trebalo. Definitivno nam fali minimum minimuma jos jedan. Jel moze neko da mi da racionalno objasnjenje za ovo gomilanje stopera u ovom prelaznom roku?

Link to comment

Aca kapiten bi mogao na beka, zlu ne trebalo. Definitivno nam fali minimum minimuma jos jedan. Jel moze neko da mi da racionalno objasnjenje za ovo gomilanje stopera u ovom prelaznom roku?

Verovatno je Ivanov jeftino a solidno resenje. Inace igra i na poziciji zadnjeg veznog i verovatno je tu ako ne dovedemo adekvatna pojacanja sa jedne strane a sa druge ako u kom slucaju se desi neki peh, mozda kartoni, povrede i slicno.

Inace sada imamo stoperski tandem Bulatovic-Zivkovic pa Kartal, Ivanov i Stevanovic. Stevanovica ne mozemo da ocekujemo mnogo na terenu, on ce dobijati svoju sansu ali ako je ne iskoristi verovatno ce u nekim bitnim utakmicama Rasta da posegne za ovom drugom dvojicom. Ne ocekujem ga u prvoj postavi i tu mislim da je treci stoper Kartal.

Inace se slazem sa tobom za beka da treba jos jedan a u slucaju da nas potera neki maler ce ga krpimo. Proslu polusezonu smo krpili vise mesta u timu pa gde smo stigli, sta je jedno mesto za Rastu ;) Ako se proceni da nam na prolece skripi negde lako ce da se ojacamo za zavrsnicu a ovo je za sada sasvim ok.

Ako dodje Jeftovic a niko ne ode ja bih tu definitivno stavio tacku na prelazni rok. Svaki sledeci dolazak bi umanjio sansu nekom nasem klincu da se dokazuje.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sve pokvari ova kisa... Mislio sam da se prosetam da odgledam utakmicu ali tesko ...

Letnje kise ne traju dugo ????

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Откуд ја знам Маре...  :D Тако решио стручни штаб, могуће да ће на позајмицу негде. Ево, постављао сам већ линк са лиценцираним играчима, ту је и неки млади голман за кога ни ја нисам чуо, али ево за тебе да поновим линк. http://www.superliga.rs/klubovi/radnicki-nis/igracki-kadar

Откуд ја знам Маре...  :D Тако решио стручни штаб, могуће да ће на позајмицу негде. Ево, постављао сам већ линк са лиценцираним играчима, ту је и неки млади голман за кога ни ја нисам чуо, али ево за тебе да поновим линк. http://www.superliga.rs/klubovi/radnicki-nis/igracki-kadar

Откуд ја знам Маре...  :D Тако решио стручни штаб, могуће да ће на позајмицу негде. Ево, постављао сам већ линк са лиценцираним играчима, ту је и неки млади голман за кога ни ја нисам чуо, али ево за тебе да поновим линк. http://www.superliga.rs/klubovi/radnicki-nis/igracki-kadar

Откуд ја знам Маре...  :D Тако решио стручни штаб, могуће да ће на позајмицу негде. Ево, постављао сам већ линк са лиценцираним играчима, ту је и неки млади голман за кога ни ја нисам чуо, али ево за тебе да поновим линк. http://www.superliga.rs/klubovi/radnicki-nis/igracki-kadar

Mladen Stojiljkovic je sin Gorana Stojiljkovica REAL NIS.... tako da pojasnim... Goci uvalio 7- 8 igraca pa em sada uzima sta mu treba i time slabi nasu skolu fudbala em izdejstvovao registraciju za sinka.... E mnogo vode Nisavom treba da protekne pamet da dobijemo .Tesko trenerima nasih kadeta 2000, 2001, kad im decu odvode , ostali su na cedilu oni koji su ostali .A treba da se bore da za naredne generacije izbore kvalitetnu ligu.Pitao bih upravu sa kojim mozgom pustaju decu na dvojnu registraciju , ko im garantuje da ce da se vrate.Te decake bi pitao Da li misle da je ok otici i vracati se kad u FC REAL (Goranov klub ) nemaju duzu perspektivu. Posto vidim da se ne zna otisli su Krstic 2000,( Belijev sin ) Ilija Stojancic 2001 ,jos jedan deckic iz 2000. A Gociju i to malo jos dece vrbuje

Link to comment

Elem znaci Goci iz Fc Real Nis kad mu odsluzila deca koja prevazidjose kadete umuva ih kod nas. Naravno one koje nije umuvao po blizanci cuke gradjevinare i ostale BG klubove.Em nam uvali em uzima nase em si sinka registrova za prvi tim....MUKA

Link to comment

Koliko sam voleo Gocija Alfa kao klinac toliko mi se sad g. jedu zbog njega. Znaci Belijev mali u Realu, sta reci...

Edited by W.F.C.
Link to comment

Elem u mladje kategorije se ne razumem toliko, ali znam da je Raulu primarna pozicija zadnji vezni, iako to vecina vas verovatno ne zna, e sad sto je dobar igrac pa ga covek igra gde god ga stavis to je drugo:) Slazem se da nam za napad na evropu treba jos jedan ozbiljan bek koji bi mogao da igra i levom i desnom stranom terena i da uskace kad neko od startera ne moze. Stopere ne da nemamo nagomilane (bar sto se tice kvaliteta) nego nam fali jos jedan! Rados je jedan ceo stoper, Zile i Kartal po pola, tj dobri za izmene (videli ste kako je Fofana par puta okrenuo Zileta, fali tu brzine i za stopersko mesto, a za beka necu ni da pricam, bilo bi samoubistvo). Kornjaca Zivanovic bi nam legao kao budali samar:)  Eto ja bih sa Zivanovicem na stoperu, Jevtovicem na zadnjem veznom i nekim bekom koji pokriva obe strane bio bas zadovoljan prelaznim rokom - pod uslovom da ne bude odlazaka vise.

 

A da, zaboravih Ivanova, ne znam u kojoj je on prici dosao kod nas, ali mislim da minut odigrati nece.

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Koliko sam voleo Gocija Alfa kao klinac toliko mi se sad g. jedu zbog njega. Znaci Belijev mali u Realu, sta reci...

....pricati uz vetar ... Dragan Ilic dovede svu decu iz Red Stara ,respect za njega ,al za ovog hm...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...