Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

За мене је ово искорак у каријери. Јесте, био сам у ПАОК-у, али углавном на позајмицама у Другој лиги Грчке, а потом сам и две године провео у Премијер лиги БИХ. Ипак, Раднички је нешто посебно. Упознат сам са историјом клуба и за мене, после Звезде и Партизана, у Србији нема већег клуба. Трудићу се да завредим поверење тренера, а навијачи од мене могу да очекују максимум у свакој утакмици – рекао је Картал након потписивања уговора

 

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Legitimacija 1521. Da li neko zna, Entrenador recimo verovatno da, da li može klub da licencira igrača ako isti sa njim nema potpisan ugovor?

​Koliko znam trebalo bi da ima ugovor da bi bio licenciran. Za trenera sam siguran da ne može biti licenciran za takmičenje ukoliko nema ugovor, tako da pretpostavljam da je i sa igračem ista situacija.

Edited by Entrenador
Link to comment

@Matriks.. Jeftovic je ozbiljan igrac.

Sa njim,malo je reci da bi smo dobili pun pogodak (13 na BINGO)

Kartal je ipak trazio i doveo PAOK. Verovatno su videli nesto u njemu.Sad sto se nije snasao... Tako se Katai i onaj novi iz PFC Crnogorac nisu snasli u Grckoj,a daleko od toga da su losi igraci.

+ je sto je mlad igrac tj nije 30+.

 

@Mare to je ono sto sam ja govorio (predlagao) sistem kakav bi trebao da bude kod nas.

 

Samo treba postojati osoba sa kredibilitetom koja bi okupila najace privrednike juga Srb

Link to comment

Одакле нама у овом делу региона 17 фабрика/компанија?

 

Drago mi je što sam se vratio u Radnički, Niš je moja kuća, nadam se da ću pomoći klubu da ostvari visoke ambicije. Poslednja linija tima bila je besprekorna u prethodnim sezonama, to je bio motiv više za povratak na Čair. Želim da dobrim partijama i zalaganjem na treningu dodatno napredujem, kaže Ivanov.

http://dnevnikjuga.rs/gradovi/nis/item/2511-radnicki-dobio-pojacanje-u-zadnjoj-liniji-ivanov-za-jaci-bedem-pred-golom

 

http://www.sport.com.mk/?itemid=7B23AF769617274C9028C9D700B1337F

http://ekipa.mk/dino-najdoski-prodolzhuva-vo-radnichki-nish/

 

Квоте за викенд:

2.20        3.00        3.45

Edited by Матрикс
Link to comment

Cekaj, ovo je onaj Ivanov od pre 3,4 sezone ili...? Edit, to je taj. Nisam kuci pa imam neko sranje od neta i ne mogu sve da otvorim. Bogami dosta sam zadovoljan pojacanjima za sad. Samo da even. odlaske sad svedemo na minimum.

Edited by W.F.C.
Link to comment

Eventualnim dolaskom Marka Jevtovica ovaj tim bi dobio mnogo mnogo za nastavak sezone. A Krstic neka stasava uz njega, kao Tomic uz Culuma svojevremeno. Svesni su nasi da smo tu najtanji, da smo tu bili najtanji i sad u nedelju, iako ga pojedini hvaliste ovde,  ja ne videh nista mnogo korisnog...  

Edited by Kec u Nisu ljudi kec uNisu
Link to comment

Али танки смо и на позицијама левог и десног бека, имамо само Раула и Станковића...

Link to comment

Али танки смо и на позицијама левог и десног бека, имамо само Раула и Станковића...

Vise nismo na desnom veku.

Ako se povredi Raul,tu moze da uskoci Zivkovic,a na Ziletovom mestu ova 2 pojacanja.

 

Matriks... Ima,ima.. Ne mora 17 ,moze 10 po 25-50 hiljada € na godisnjem nivou

Link to comment

Vise nismo na desnom veku.

Ako se povredi Raul,tu moze da uskoci Zivkovic,a na Ziletovom mestu ova 2 pojacanja.

 

Matriks... Ima,ima.. Ne mora 17 ,moze 10 po 25-50 hiljada € na godisnjem nivou

 

Не бих ја волео да гледам Жилета на месту бочног бека, не делује ми да би се добро снашао као на месту централног.

Link to comment

Neće moći Merosina stoper na beka. Raul je sada na svojoj u stvari prirodnoj poziciji. Stoperi svojom konstitucijom ne mogu odgovoriti zahtevima koje šef stavlja pred njih. Bek je nabijene građe, nizak i brz. A sad zamisli Radoša ili Žileta tu. Krila koja su po pravilu opasno brza i probojna bi kao vihori probijala bokove naše odbrane.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...