Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Statistika bukvalno u nasu korist.

11 suteva u okvir od 14 pa to je 95% .

 

Da li ce po vama Pankov izbaciti Mrku iz prve,Zivkovic Apostola i Popara Arsica ?

 

Jedino je brat Mare dao siru analizu tekme.

 

Jos kad podignemo foru bice ovo odlicno.

Dobro je sto smo na startu pobedili direknog konkurenta za Evropu.

To ce biti za samopouzdanje veliki +

 

Kako sad Krstic odigrao super.

Da li ce komadant po vama traziti zamenu za njega ili ce mu pruziti totalnu afirmaciju .

 

Brate Merosina. Ti bi da ti svi diskutanti napisu po jedan carsaf ovde. Arsen Venger da si, manje bi trazio  :0.6:

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Znas kako je sa fudbalerima i sa jednom utakmicom. Oni danas odigraju dobro sutra lose i obratno. Jedna utakmica mnogo toga kaze a nista ne otkrije. Verujem da ce svi ovi dobijati postepeno sansu i da niko nece nikoga naglo da smeni jer i ulazak u prvih jedanaest kao i izlazak treba da se zasluzi.

Krstic je odigrao iznad svih mojih ocekivanja i ja prosto nisam mogao da verujem da moze ovako zrelo da odigra. Fali njemu jos slifa ali i ne toliko mnogo. Videcemo kakva ce mu izdanja biti na dalje.Ovo zadnje pitanje moras da postavis Rasti ali mislim da smo i tu delimicno resili pitanje dolaskom Ivanova kome je primarna pozicija zadnji vezni i ako na transferu pise stoper.

Link to comment

На 3:15 се на овом снимку се десила прекретница меча, поред црвеног за играча Чуке.

Link to comment

Caki iz slobodnjaka... 

:fantom:

 

Inace imamo TIMCINU u najavi. Prvo poluvreme prenervozno, rastrzano, previse visokih neupotrebljivih lopti. Drugo poluvreme i dva kljucna momenta, odbrana Konovalova 1 na 1 (Rumpel, znas onu "Kafana je moja sudbina"  :P ) i Reganov crveni, mada su Brdjani i pre toga bili zreli da ga prime. Cim  smo spustili loptu na zemlju nasa igra je pocela da lici na nesto. Ako smo prosle sezone kuburili sa tankom klupom, sada nam je ona glavni adut za visok plasman.

 

Malom Zivkovicu treba dati prostora. Koliko god da se cini da je sebican, alav, decko je danas za ono malo vremena "maltretirao" beka cukarickog za sve pare. Pri tom nije od onih koji nabiju glavu u zemlju i udri napred pa sta bude, kad vidi da moze da dribla, da probije po krilu, tera, ako vidi da ne moze vuce ka sredini. Uglavnom nije alibi igrac, gleda ka golu, odlicna tehnika. Centarsut mu je veceras bio skoro pa savrsen.

 

Ne mogu a da ne pozdravim moje drage forumase koji su se divili "oranju terena" brata Ascere :D. Produktivnost Pavkova na terenu je bio 110%. Svaki potez, kretnja mu je bila smislena i korisna. Generalno sam skeptik kada su visoki centarforovi u pitanju, ali Pavkov pocinje polako da me kupuje. :)

 

Igrac utakmice - Raul. Bilo ga je svugda po terenu. Jedna od njegovih najboljih utakmica u moru odlicnih.

 

Losa stvar - Ponasanje Bulatovica na terenu. Jbt. kacio se s kim god je stigao  :blink: . Najgore mi je bilo kad je poceo da se vata za gusu sa Tomicem. Ne znam kako nije popio crveni. Popili smo dva zuta zbog jednog jedinog jebenog auta  :mad:

 

Suma sumarum bilo je uzivanje biti na Chairu veceras. Big respect i za igru i ponasanje igraca Cukarickog  :Hail:

Link to comment

На 3:15 се на овом снимку се десила прекретница меча, поред црвеног за играча Чуке.

 

Kako je Regan zapalio u svlacionicu, da ne poverujes ... Ovo jos nisam video u fudbalu

Link to comment

Ја мислим да на званичном сајту Суперлиге иду само званични подаци, тако видим да је по овоме Дарко Булатовић лиценциран код нас. Е сада, шта је истина, видећемо. Ако неко није видео ево списка свих играча.

http://www.superliga.rs/klubovi/radnicki-nis/igracki-kadar

Link to comment

:fantom:

 

 

Malom Zivkovicu treba dati prostora. Koliko god da se cini da je sebican, alav, decko je danas za ono malo vremena "maltretirao" beka cukarickog za sve pare. Pri tom nije od onih koji nabiju glavu u zemlju i udri napred pa sta bude, kad vidi da moze da dribla, da probije po krilu, tera, ako vidi da ne moze vuce ka sredini. Uglavnom nije alibi igrac, gleda ka golu, odlicna tehnika. Centarsut mu je veceras bio skoro pa savrsen.

 

Ne mogu a da ne pozdravim moje drage forumase koji su se divili "oranju terena" brata Ascere :D. Produktivnost Pavkova na terenu je bio 110%. Svaki potez, kretnja mu je bila smislena i korisna. Generalno sam skeptik kada su visoki centarforovi u pitanju, ali Pavkov pocinje polako da me kupuje. :)

 

Igrac utakmice - Raul. Bilo ga je svugda po terenu. Jedna od njegovih najboljih utakmica u moru odlicnih.

 

 

 

Suma sumarum bilo je uzivanje biti na Chairu veceras. Big respect i za igru i ponasanje igraca Cukarickog :Hail:

Mali Zivkovic ce biti najvece iznanadjenje ovog prelaznog roka.

Ja kao insajder ( :) ) sam vam dao sve podatke o malom Duci.

Sto je OFK bio Drazic,Vosi Gacinovic to ce Radnickom biti Zivkovic.

 

Mali je brz,eksplozivan,dribla,gleda napred tj ne vraca loptu nazad kao Apostol.

 

Jos jednu-dve tekme ocekujem Apostola van ekipe.

 

Drago mi je za Pankova.Neka mala osveta glupavom Lalatu.

Jos da pogodimo barem sa jednim nesvrstanim bice super.

Link to comment

A Darko Bulatovic je u ... ? Demantuj il potvrdi 

Eno ga u Pležer pije kafu. :) Nema ni demantija ni potvrde. Više će se znati u toku narednih dana. 

Link to comment

Eno ga u Pležer pije kafu. :) Nema ni demantija ni potvrde. Više će se znati u toku narednih dana. 

 

Bataljuj pero i pod hitno u diplomatiju  :0.6:

Link to comment

Mnogo ima da se cita, bar 3 strane sta ste pisali, to cu sutra, posto tek sad iz kafane nakon utakmice - cisto da se ne malerise nakon prvog kola i da krene sve kako treba! Jedino sto hocu da kazem je da nema bolje musterije, i sladjih pobeda od Cuke! :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...