Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Konovalov nervozan, isuvise. Prva utakmica, tresle se gace ali dobro. Videcemo da li ce u Subotici biti mirniji. Mislim da ima kredita i da ga nije ispucao.

Stankovic odlican u odbrani, skoku. Odigrao je jako zrelo. Nije mnogo trcao u napad bar ne kao Bulatovic sto radi ali i on je verovatno bio pod pritiskom a na toj strani je imao Knezevica koga je stavio u dzep. Ja onog coveka ne mogu da prepoznam od prosle godine.

Petrovic postade polivalentan igrac. U drogom delu vise bio na poziciji zadnjeg veznog. Odlican, poceo i neke driblinge. Mnogo se ubacivao i pogotovo u prvom delu peglao Apostolovicevu hocu-necu igru i kada on stane Raul preuzme loptu i odgovornost u napadu.

Bulatovic doktor kao i uvek. Kakve pripreme on je sasvim drugi igrac tada i u prvenstvu.

Zivkovic me podsetio na stare dane i Fofanu stavio u dzep. Imao je i par nesigurnosti ali njemu trebaju utakmice. Iskreno raduje me njegova igra danas jer nije lako posle cele sezone da odigras skoro pa bez greske, pozrtvovano do bola. Ostalo ce da dodje na svoje mesto kroz igru. Ako se secate imao je on greske i kod cika Bekija pa ovaj kad nas Zile napusti na zimu, bilo mu krivo i nesto se nisu na finjaka rastali, pa cika Beki rekao kako ga je istrpeo za greskei da je on zasluzan sto je ovaj poceo da igra kako igra a mogao je lako da ga preseli na klupu.

Krstic!!!!!!!   Ja se decku izvinjavam. Ono sto sam ja gledao na pripremnim utakmicama i ovo sada nije isti covek. Skoro bez greske, zrelo, pozrtvovano. Ovu utakmicu je u potpunosti zamenio Tomketa. Ni Tomic nesto nije imao istrcavanja prema napred pa ni Krstic ali sve drugo sto je pokazao daje ogromnu nadu da ce se izboriti za prvih jedanaest. Zelim mu da mnogo ne oscilira u igri.

Caki....... Caaarskii.... Ja sam zaboravio koliko on zna fudbala. Kada je dosao umesto Marjanovica racunao sam ovaj otisao u naletu forme a ovaj dosao bez utakmice u nogama. Medjutim Caki je bez utakmica klasa za Marjanovica. Mnogo vise otvara prostor, navlaci igrace, prodorniji je i evo dade ga iz slobodnjaka. Ma car...

Arsic se nije video i mnogo vise sam ocekivao od njega. Treba mu jos da podize formu ali ovo do sada nije na nivou pojacanja.

Kapiten, standardno kapitenski...

Apostolovic standardno apostolovski... :) Nedoreceno, nekonkretno ali srecom ima tu brzinu pa ga dosta vadi u nekim situacijama a posebno u odbrani. Inace trcao, nije se stedeo i to je za pohvalu ali mu treba jos da napreduje.

Mrka forsira brzinu ali nije u formi u kojoj je zavrsio sezonu i to se vidi kod prihvatanja lopte jer je par puta odletela od njega kao od neko drvo. Inace dao gol i dosta pretio svojom brzinom. Mislim da njihovi stoperi nisu imali mira ni jedan sekund.

Zivkovic potez igrac, malo mi delovao nezainteresovano. Naravno to je samo varka inace kada dobije loptu samo gledas kako ce da namagarci protivnika. Kad je lopta kod njega ti nekako odahnes jer moze samo dobro da donese. Slicno kao i kod Cakija. Zivkovicu treba malo vise agresivnosti, da se vidi ta neka zelja a kao sto sam rekao verujem da je ima na pretek samo to nekako svojim stavom na terenu ne pokazuje. Imao lep ubac, jednom, dva puta... I dobili smo u njemu pojacanje koje moze svojim ulaskom da promeni tok utakmice...

I naravno .... Pavkov!!!!!!   Dakle Vojvodina gaji duduke u svom sportskom sektoru. Pavkov je spic koga dugo cekamo posle Skuletica. Prijem, cuvanje lopte, zelja, volja, ulaz, skok. Dva faula nad njim posle koga smo dali jedan gol. Par situacija u kojima se sam izborio da ugrozi gol. Onaj sut kada je bio okrenut ledjima od gola pa je sutnuo ni sada ne mogu u glavi da spojim kako, i uzdrma precku. Samo neka nastavi jer ovo malo sto je pokazao je mnooogooo....!!!

Rasta razbio sa taktikom. Potez utakmice kada je umesto Arsica ubacio Pavkova i sa dva spica jedan skocan drugi brz razbijamo odbranu Cuke...

Lepo vece, lep ambijent, lepa fudbalska predstava i u novinama stavili samo 4000 ljudi. Da li je moguce???

Link to comment

Darka Bulatovica videsmo sa saigracima koji cekaju licencu, na probi su itd,  kako se penje na istocnu tribinu pred pocetak meca. Nasmejan, razdragan, srecan, mase. Mi mislimo srecan sto nas vidi, a on si resio angazman u Cukaricki pred pocetak utakmice  :0.6:  Videsmo i drugog Darka Bulatovica. Pojede 2 kila kikiriki. Na kraj se pozdravi sa trecega Bulatovica.

 

Smejurija. Rastu u kurac Darko da ljubi, iz mrtvi ga izvadio. Tomic iskulirao pozdrave pri ulasku u tunel na kraju tekme.

 

S ovu Cuku nekako uvek slatko  :lolol:

 

O da, ova tri boda vrede bar duplo vise. Izuzetno neuigrano delovasmo. Kad Popara preuzme Arsicevo mesto od danas, bice druga pesma. Vec protiv brace iduce kolo, idemo na pobedu ;)

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Statistika bukvalno u nasu korist.

11 suteva u okvir od 14 pa to je 95% .

 

Da li ce po vama Pankov izbaciti Mrku iz prve,Zivkovic Apostola i Popara Arsica ?

 

Jedino je brat Mare dao siru analizu tekme.

 

Jos kad podignemo foru bice ovo odlicno.

Dobro je sto smo na startu pobedili direknog konkurenta za Evropu.

To ce biti za samopouzdanje veliki +

 

Kako sad Krstic odigrao super.

Da li ce komadant po vama traziti zamenu za njega ili ce mu pruziti totalnu afirmaciju .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...