Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Ne znam ti ja kolike je novce dobio, ali vredi kao igrač iz datog u prošlom prvenstvu. Ko je procenjivao i prihvatao nagodbu zna najbolje. Mislim da bi u paru sa Sedlarom bio najbolji domaći štoperski par. Tako nešto je rekao i Rastavac.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Ne volim bundžije. Ne volim alave ljude. Ne volim matore ljude koji psuju decu. Ne vredi tolko para. A prodao bi utakmicu za iljadu evra.

Ma ok sve to samo ne znam otkud odjednom sve te izlive ljubavi prema Radosu s tvoje strane.

Link to comment

Ma ok sve to samo ne znam otkud odjednom sve te izlive ljubavi prema Radosu s tvoje strane.

Nije mi teo da dres zadnje kolo :)

Link to comment

Onaj burek mi izgleda neće oprostiš......

Nisam taj tvoj probao, moraces da me ubedis sa jedno 2/4 i ladan jogurt od 0,5l i 3.2%. Moze i glozane, necu se bunim  ;)

Link to comment

Nisam taj tvoj probao, moraces da me ubedis sa jedno 2/4 i ladan jogurt od 0,5l i 3.2%. Moze i glozane, necu se bunim ;)

Mani me s poeziju. Prognoza ?

Link to comment

Znači kladioničari te nisu pomeli u razmišljanju... Respekt

Ma kakvi, samo me ucvrstili u uverenju. Stvarno bi voleo da Caki golom obelezi povratak. Bice zajebana utakmica sve u svemu.

Link to comment

Ma kakvi, samo me ucvrstili u uverenju. Stvarno bi voleo da Caki golom obelezi povratak. Bice zajebana utakmica sve u svemu.

Iako su se bukeri pokazali kao totalni debili, i dalje me kopka na čemu zasnivaju prognoze za našu tekmu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...