Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Stanković na zadnjeg veznog po Tomi ... Imam neki osjećaj da će igra u prvom poluvremenu biti ne mož se sastavimo s loptu

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Bas nzm da li je pametno igrati sa Zivkovicem na stopera.

Covek je prosle sezone igrao 3 utakmice,u kakvom je stanju mogu da zamislim.

 

Zasto Rasta ne ubaci u vatru malog Stevanovica.

Sig nece biti nista losiji od Zivkovica.

Moramo i tog decka da podrzimo,mlad je,reprezentativac...

Link to comment

Bas nzm da li je pametno igrati sa Zivkovicem na stopera.

Covek je prosle sezone igrao 3 utakmice,u kakvom je stanju mogu da zamislim.

 

Zasto Rasta ne ubaci u vatru malog Stevanovica.

Sig nece biti nista losiji od Zivkovica.

Moramo i tog decka da podrzimo,mlad je,reprezentativac...

ДА ли си гледао Живковића против Бокеља или Стевановића против Врања у Лесковцу? Или причаш напамет...

Link to comment

ДА ли си гледао Живковића против Бокеља или Стевановића против Врања у Лесковцу? Или причаш напамет...

Nisam imao prilike da gledam te utakmice.

Nego sam sagledao napismene cinjenice (sto naravno nista ne mora da znaci) .

Link to comment

Konovalov

Petrović, R.Bulatović, Živković, Stanković,

Krstić, Arsić, Stojanović, Apostolović, Jovanović, Mrkić.

Link to comment

Sta se desava sa Listesom?

Ništa, trenira sa prvim timom i čeka svoju šansu, što je i najavio sportski na početku priprema. Momčić mlad, ima vremena za njega. 

 

Stanković na zadnjeg veznog po Tomi ... Imam neki osjećaj da će igra u prvom poluvremenu biti ne mož se sastavimo s loptu

 

Stanković će najverovatnije na štopera, ili desnog beka ako Raul ne bude spreman, a mislim da će biti. 

 

Bas nzm da li je pametno igrati sa Zivkovicem na stopera.

Covek je prosle sezone igrao 3 utakmice,u kakvom je stanju mogu da zamislim.

 

Zasto Rasta ne ubaci u vatru malog Stevanovica.

Sig nece biti nista losiji od Zivkovica.

Moramo i tog decka da podrzimo,mlad je,reprezentativac...

Miloš je spreman sto posto da odgovori svim izazovima. Od početka priprema vredno radi i to se vidi na njemu. Žile će biti iznenađenje ove jeseni to mogu da garantujem. Mali Stevanović ima kvaliteta, ali je još mlad.  

 

Po nekom mom mišljenju, ovo je sastav za večeras:

 

Konovalov, Stanković, Živković, Bulatović R, Petrović. Ivanov (Leka Jovanović)  Arsić, Stojanović, Jovanović, Mrkić, Pavkov. 

 

Stankoviću dajem prednost jer je prošao cele pripreme i spremniji je od Darka koji je dobio bio nekoliko slobodnih dana da poseti porodicu. Živković na štopera jer sam svakodnevno gledao njegov napredak.  Ivanov ima iskustvo i spreman je. 

Link to comment

Konovalov

Petrović, R.Bulatović, Živković, Stanković,

Krstić, Arsić, Stojanović, Apostolović, Jovanović, Mrkić.

Ocekivano. Isti sastav kao protiv Bokelja.

Link to comment

Ocekivano. Isti sastav kao protiv Bokelja.

Stanković na svoju poziciju, a ovog umišljenog montenigersa, koji je umislio da je Gareth Bale u 3lpm.  :mad:

Edited by Komandant Mark
Link to comment

Stanković na svoju poziciju, a ovog umišljenog montenigersa, koji je umislio da je Gareth Bale u 3lpm. :mad:

Delim mišljenje. A jel Bale potpisao na kraju ?

I znaš kad bi Radošu dao one pare sto je potpisao ? Nikad !!!!

Link to comment

Ništa, trenira sa prvim timom i čeka svoju šansu, što je i najavio sportski na početku priprema. Momčić mlad, ima vremena za njega.

 

 

 

 

 

Stanković će najverovatnije na štopera, ili desnog beka ako Raul ne bude spreman, a mislim da će biti.

 

Miloš je spreman sto posto da odgovori svim izazovima. Od početka priprema vredno radi i to se vidi na njemu. Žile će biti iznenađenje ove jeseni to mogu da garantujem. Mali Stevanović ima kvaliteta, ali je još mlad.

 

Po nekom mom mišljenju, ovo je sastav za večeras:

 

Konovalov, Stanković, Živković, Bulatović R, Petrović. Ivanov (Leka Jovanović) Arsić, Stojanović, Jovanović, Mrkić, Pavkov.

 

Stankoviću dajem prednost jer je prošao cele pripreme i spremniji je od Darka koji je dobio bio nekoliko slobodnih dana da poseti porodicu. Živković na štopera jer sam svakodnevno gledao njegov napredak. Ivanov ima iskustvo i spreman je.

 

A sta je sa Raulom?

Link to comment

Delim mišljenje. A jel Bale potpisao na kraju ?

I znaš kad bi Radošu dao one pare sto je potpisao ? Nikad !!!!

Porque? Da prostis na izraz. :huh:  

Link to comment

Porque? Da prostis na izraz. :huh:

Ne volim bundžije. Ne volim alave ljude. Ne volim matore ljude koji psuju decu. Ne vredi tolko para. A prodao bi utakmicu za iljadu evra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...