Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

To su igraci radi fore. Doveo ih Radan da beru Oblacinsku visnju.

Kanda je malko okasnio, prošla sezona. A i cena bila slaba. Moz da ih prosledimo na pozajmicu u jablanički okrug, uskoro kreće sezona na ppriku.

Neozbiljni ste, moram primetiti, možda zadovolje šefa ????

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Kanda je malko okasnio, prošla sezona. A i cena bila slaba. Moz da ih prosledimo na pozajmicu u jablanički okrug, uskoro kreće sezona na ppriku.

Neozbiljni ste, moram primetiti, možda zadovolje šefa ????

Mi neozbljni ? xaxaxa

 

Prodati su hoteli Ambasador,Grand i Nais. Sad kad nagrnu turisti,kroz Pobedinu ,necemo moci proci od guzve. ccc

 

Sad ozb, ti biznismeni bi trebalo malo vise da se ukljuce u pomaganju kluba.

Dobro se secam kada je Bekvalac pozvao biznismene sa juga Srbije da udju svako po barem 5 soma €

Link to comment

Dobro tepanje. Inace ovaj danski klub koji je Acin Arhus pobedio u gostima u prvom kolu nije los, izbacili Norvezane i igraju trece kolo sa Zaglebjem. Jedna stabilna liga odakle se napreduje lakse, sto kaze SD...

Link to comment

Cudi me da niko od novinara nije pitao kakav je status Mrke, jel se prodaje ili produzava ugovor?

Mrka nije prihvatio uslove koje mu je neki klub nudio. Bilo je i o tome razgovora.

 

To su igraci radi fore. Doveo ih Radan da beru Oblacinsku visnju.

Meni je delovalo na treningu da znaju sta rade. Napadac je jak ko crna zemlja (nisam namerno)cini mi se da imaju tehniku obojica

Link to comment

 

 

Meni je delovalo na treningu da znaju sta rade. Napadac je jak ko crna zemlja (nisam namerno)cini mi se da imaju tehniku obojica

 

Bilo bi lepo da "ubodemo" bar sa jednim.

Link to comment

Izgled najmanje bitan u fudbalu, imali smo mi lepuškaste fudbalere, al se nisu nešto naigrali. :) Pokazaće vreme vrede li, uopšte u šefa ne sumnjam pri odabiru. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...