Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Тако сам чуо и ја (имам је) него ме чисто занима колико ће дрес да поскупимо док стигне до Србије и док му се тури грб.

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Mislim da ako imaš, a verujem da imaš, pretplatnu kartu, imaćeš regresiranu cenu. Čini mi se da sam tako čuo ???

Koliko sam ja skontao, odes da kupis dzopku za 4000, pokazes pretplatnu za istok i oni ti je dadnu za 1000din  :unsure:

Link to comment

Koliko sam ja skontao, odes da kupis dzopku za 4000, pokazes pretplatnu za istok i oni ti je dadnu za 1000din  :unsure:

 

Тако сам и ја схватио, вероватно се то односи само на џопке везане за клуб и ваљда можеш ту повољност само једном да (зло)употребиш 

 

А ако купујем џопку од 2000 и покажем сезонску за исток јел добијам џопку и 1000 динара?  :s_d:

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Тако сам и ја схватио, вероватно се то односи само на џопке везане за клуб и ваљда можеш ту повољност само једном да (зло)употребиш 

 

А ако купујем џопку од 2000 и покажем сезонску за исток јел добијам џопку и 1000 динара?  :s_d:

Dobijes dzopku i sezonsku za jug sa popust od 500 din  :D

Link to comment

Dobijes dzopku i sezonsku za jug sa popust od 500 din  :D

 

Нисам ни сумњао да ће буде нека опасна математика. Бар ћу гледам голови из два угла  :ajde:

Link to comment

Фудбалери (бивши и садашњи) и проширене реченице, мислим да много очекјеш 

Link to comment

Ako neko kasnije bude u blizini Caira neka skokne malo na trening da vidi tog spica i desetku iz Dr Kongo-a.... Da znamo vrede li nesto ili su se medj' ovim migrantima dokopali Srbije pa se sad predstavljaju kao fudbaleri:)

Link to comment

Kad smo kod vokabulara, prisećam se Stamenkovićevih izjava na Areni u ulozi čika Bekijevog pomoćnika. Blam transfer

Link to comment

Ako neko kasnije bude u blizini Caira neka skokne malo na trening da vidi tog spica i desetku iz Dr Kongo-a.... Da znamo vrede li nesto ili su se medj' ovim migrantima dokopali Srbije pa se sad predstavljaju kao fudbaleri:)

To su igraci radi fore. Doveo ih Radan da beru Oblacinsku visnju.

Link to comment

To su igraci radi fore. Doveo ih Radan da beru Oblacinsku visnju.

 

Па ово сунце само "несврстани" могу да издрже. Добар потез Радана, живео нови градоначелник Булатовић, живео АВ!!!  :0.6:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...