Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

nemam pojma

ne zivim u cacku vise od 10 godina, jako retko gledam borac

ali sama cinjenica da je dve sezone bio standardan u 1 borcu valjda dovoljno govori o kvalitetu  :fantom:

Za svaku pohvalu je kad neko u tim godinama pokazuje zelju da napreduje u karijeri :fantom:

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

imalo bi smisla da je presao ranije

pokupio je prnje tek kad je borac na njegovoj poziciji angazovao prekaljenog internacionalca 

 

ali da, lepo je kad neko zna koji su mu krajnji dometi u karijeri   :fantom:

Link to comment

imalo bi smisla da je presao ranije

pokupio je prnje tek kad je borac na njegovoj poziciji angazovao prekaljenog internacionalca 

 

ali da, lepo je kad neko zna koji su mu krajnji dometi u karijeri   :fantom:

Razvojni putevi nasih golmana u blizoj i daljoj istoriji kazuju drugacije od toga da im je Radnicki bio krajnji domet. :fantom:

Link to comment

Veoma brzo sam se dogovorio sa novim klubom o dvogodišnjoj saradnji. Radnički i Niš su prava fudbalska sredina i nadam se mom daljem napredovanju. Ambicije kluba su uvek najviše, prvo plej-of, pa zatim i Evropa. Nadam se da ću biti na visini zadatka i da ću pomoći timu da ispuni ciljeva”, kaže za Mozzart Sport Vladimir Bajić.

http://www.mozzartsport.com/vesti/radnicki-nis-doveo-golmana/141440

Link to comment

Чек и ја једну да сркнем  :fantom:

 

Ако неко има еКспресо нека зовне Пејчу на дружење  :lala:

 

Него, шта кажете на нови дрес? (кој си на шта мисли)

Link to comment

bolje kafu nego kakav alkohol, rakiju npr, pa da se bijemo ovuda

 

a, da. dole kod vas ionako losa rakija  :fantom:

 

 

 

 

odo sad, svratio sam samo da vam cestitam na dobrom golmanu. izvinjavam se na offu :)

Link to comment

bolje kafu nego kakav alkohol, rakiju npr, pa da se bijemo ovuda

 

a, da. dole kod vas ionako losa rakija  :fantom:

 

 

 

 

odo sad, svratio sam samo da vam cestitam na dobrom golmanu. izvinjavam se na offu :)

 

Ма сврати кад можеш, ту су кафа, пиво, кисела... За ракију ја нисам права адреса  :ph34r:

Link to comment

Ма сврати кад можеш, ту су кафа, пиво, кисела... За ракију ја нисам права адреса  :ph34r:

Za pravu, domaću sam meraklija. Uz dobro meze ;)

Link to comment

Oš kupit ? :D Evo za Matrixa, za avatar  :lolol:

 

 

 

 

Да знаш да ћу купим, само да видим када креће продаја и по којој цени. Ако имаш нешто испод тезге ти кажи  :s_d:

 

Значи цепамо плаве изгледа као прву гарнитуру.

 

На званичном Хумел сајту цена овог дреса је 16 евра, баш ме занима колико ће бити код нас  :fantom:

Edited by Captain_Darling
Link to comment

На званичном Хумел сајту цена овог дреса је 16 евра, баш ме занима колико ће бити код нас  :fantom:

Mislim da ako imaš, a verujem da imaš, pretplatnu kartu, imaćeš regresiranu cenu. Čini mi se da sam tako čuo ???

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...