Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Сада је све на Расти, да од дечка направи човека и да извуче максимум из његовог потенцијала (и на карају да га продамо за добре паре  :thumbsup: )

Link to comment

Bravo za Žiletov potpis. Mislim da će punu pružiti Radničkom. Crveni blizanac ga je spustio na zemlju, shvatio je da se svet ne vrti oko njega i da mora da se dovodi u red. Fudbal je njegov poziv. Dovešće to Rasta u red.

Ovu drugu dvojicu jos tište na vatri. Jedan superligaški golman bi nam pasovao onako, baš...

Link to comment

 

Правиш најаву утакмице са Чуком и не ставиш снимак Жилетовог гола  :isuse:

Link to comment

Odlicno je to sto je ugovor na 3 god.

Nek mu je sa srecom !

 

Ovde je samo Apostolovic razocaran,zbog ovog potpisa xaxa

Ne znam sto tako mislis, prvenstvo je dugo, a Apostolu je primarno levo krilu a Duletu Zivkovicu desno, tako da imamo tandem po bokovima za naredne 2-3 godine.

Link to comment

Ne znam sto tako mislis, prvenstvo je dugo, a Apostolu je primarno levo krilu a Duletu Zivkovicu desno, tako da imamo tandem po bokovima za naredne 2-3 godine.

 

Баш тако, Апостоловић је на силу као левоног гурнут да десно крило што нема логике, као што и Аца као десноног игра лево крило због оног његовог дриблинга када десном ногом гурне лопту ка средини... Јесте та финта донела први гол у победи над Звездом али мислим да то није довољан разлог да играју тако "наопако".

Link to comment

Oko cega da ga spuste na zemlju Dali?

Oko njegove omiljene zanimacije, jurcanja kurvi i starleti do ranih zora. Bar se tako prica po carsiji.
Link to comment

Oko njegove omiljene zanimacije, jurcanja kurvi i starleti do ranih zora. Bar se tako prica po carsiji.

 

"Човјече, гдје је тај кавић?" (ово за они матори који су слушали ФАСТ радио  :lala: )

Link to comment

Acko, ti si čovek od struke i od prisustva u klubu, jel su misli oko golmana vlažni snovi ili ... ?

Aman s ti golmani. Cek da vidimo kako ce se pokazu ovi sto imamo.

 

"Човјече, гдје је тај кавић?" (ово за они матори који су слушали ФАСТ радио  :lala: )

Dzabe se interesujes kad...

M0qooMi.png

 

:P

Link to comment

Koliko ja znam Pirke je desnjak, a mali Zile levak, ali igraju na kontrastranama bas zbog driblinga i brzine kako bi posle imali dobru situaciju za sut....

 

Ako ste se uzeleli Marka Tomica eto vam ga veceras od pola 9 na Areni 3 ili 4, igra za Cuku u Evropi, ali po ovoj najavi na mestu stopera.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...