Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

Dva iz grupe, bice novi zreb za ukrstanje jer ce posle grupne faze ionako da nam ugase ligu na haxballu, prvi tajbrejker je medjusobni susret, pa poen razlika, i na kraju veci broj klasik poena. 

 

Ne mogu da se menjaju pravila u toku tirnira.

Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Ako se Tolaa javi danas, ona će da odluči. Ako se ne javi, biće novi žreb. :)

 

 

Promenili cene igračima, manje nego što sam očekivao. Payet skuplji za 0.1

Link to comment

 

koj dres biras?

 

polako, jos stignu da izmisle neki bezvezni tiebreaker ili tako nesto :D

 

hvala svima na podrsci i lepim recima!

Link to comment

ne mogu da verujem da su remizirali Dziber i Koltrejn. Da je Dziber pobedio(otisao u minus, imao Djakerinija) ja bih u krugu bio najbolji i bio bih prvi. I umesto da u osmini idem na razne ruxine ovako cu ici na razne calavere :isuse:

 

5. u klasiku. Zadovoljan, imajuci u vidu ko je iznad mene. Ne mislim na tebe, Malkine. -_-

Link to comment

Calavera, svaka čast!

 

Rezultati trećeg kola: http://www.haxball.gr/group/view/22178 (žreb na Haxball-u za 1/8 finala nije validan)

 

U grupi B drugi je tim Ubogi ubijevci zbog najbolje gol razlike u trouglu koji čine ekipe s tri boda

 

Hah...umesto na kvalitet,prodjoh na neaktivnost jednog i neiskustvo drugog protivnika  :blush:

 

biti u grupi sa prvim na svijetu je 1 cast!

 

...i isto tako sreca sto cu ga izbecu u 1/8  :sleep:

Link to comment

ne mogu da verujem da su remizirali Dziber i Koltrejn. Da je Dziber pobedio(otisao u minus, imao Djakerinija) ja bih u krugu bio najbolji i bio bih prvi. I umesto da u osmini idem na razne ruxine ovako cu ici na razne calavere :isuse:

 

5. u klasiku. Zadovoljan, imajuci u vidu ko je iznad mene. Ne mislim na tebe, Malkine. -_-

Ja ne gubim ni sa kombinovanim sastavom :fantom:

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

valjda ce sad moci da se sacuva tim od ociju javnosti. dobar karantin je pola zavrsenog posla...  :fantom:

Edited by cvrlle
Link to comment

Respektčina, Calavera!  :ziga:

 

Cvrlle, predstavljaj časno grupu iz koje te pustih svojim nestrpljivim glupostima, ja odoh da se spremim za opstanak u fpl Premeru.

Link to comment

Dajte predloge kako da obavimo žreb.

može onako kako smo žrebali za draft: forumaš #1 dodeli nosiocima brojeve 1-8 i to isto uradi za drugoplasirane. pošalje ta dva spiska forumašu #2. forumaš #3 ode na neki generator rendom nizova brojeva i na forumu objavi dva rendom niza osam brojeva. npr rendom niz 1 kao prvi broj daje 3, rendom niz 2 kao prvi broj daje broj 5; forumaš #2 pogleda ko ima trojku od nosilaca a ko peticu od ostalih i tako dobijemo prvi par. itd. jednostavnije je nego što zvuči :D

možda možemo nešto slično i sa kosturom žreba da uradimo, tj. sa određivanjem gde koji par ide.

 

e sad, da li želimo da izbegnemo susretanje timova koji su već igrali i grupi?

Edited by malkin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...