Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Ti prolazis svakako ako dobijes uvek neugodnog Kobnija.

 

Nisam gledao kako stoji trougao ako u ovom kolu izgubimo i ti i ja.

Edited by Delija67
Link to comment

Zar trougao ne nastupa ako i ti ja dobijemo ovo kolo? To mi je već suviše komplikovano za upuštati se, javite mi na kraju kako sam prošao

Link to comment

Trougao nastupa i ako obojica dobijemo i ako obojica izgubimo. Ako dobijemo meni treba 18 razlike za drugo i 20 za prvo mesto u grupi, ti si prvi ako ja dobijem izmedju 17 i 20 razlike, u ostalim si drugi. Onaj drugi trougao me mrzi da racunam.

Link to comment

ja tek sad vidim da i prvoplasirani nakon grupne faze dobija smartfon i jos neke dzidzabidze™. trenutno sam pao na 15. mesto, ali sam smanjio zaostatak od prvog mesta na 9 poena. mislim da cu sutra morati da okusam srecu i dam traku coveku od 12 miliona u zaludnoj nadi da ce natrpati simpaticne madjare, pogotovo sto ga malo ko ispred mene poseduje™. jebiga, dosta toga je danas krenulo naopako, howedes mi nije startovao, izvadio perisica i mullera na vajldkardu...

Edited by Calavera
Link to comment

Trougao nastupa i ako obojica dobijemo i ako obojica izgubimo. Ako dobijemo meni treba 18 razlike za drugo i 20 za prvo mesto u grupi, ti si prvi ako ja dobijem izmedju 17 i 20 razlike, u ostalim si drugi. Onaj drugi trougao me mrzi da racunam.

 

Hvala delijo momče :)

Znači smeši mi se drugo mesto u suštini. Dajte calaveru da se igram! :fantom:

Link to comment

Jel smo zvanično primetili da sam davno obišao kansaza na tabeli i pored nepojavljivanja u prvom kolu?

Ako nismo valjalo bi :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...