Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

kakve su propozicije takmičenja? prolaze dva iz grupe? šta su tajbrejkeri? kako se ukrštaju grupe?

bump.

nije u redu, objavite pravila da se omogući ljucko taktiziranje. znam da gubim od Spejda, ali nije isto ako izgubim sa wc-om i bez...

Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Dva iz grupe, bice novi zreb za ukrstanje jer ce posle grupne faze ionako da nam ugase ligu na haxballu, prvi tajbrejker je medjusobni susret, pa poen razlika, i na kraju veci broj klasik poena. 

Link to comment

Kuliram forum dušmani, skupilo mi se milion nekih forumskih i vanforumskih razloga. Ali ajde da vam se zvanično odjavim, znam kakva ste goveda i zlopamtila :dry:

 

Što se tiče najglupljeg fantazija ikad moj omiljeni detalj je kako mi propao briljantni plan za jedini transfer u drugom kolu. Reko sačekaću da đakeriniju prođe tekma u kojoj svakako primaju gol i usput iskoristi besplatan cs dragovića. :D

Sad sam manje-više morao wc zbog njega i denayera, a budimo realni, i zbog opšteg frusta. Da sam opet zasrao sve to ne dolazi u pitanje. Btw recite koliko je do jaja što se mož videti tuđi tim i pre početka kola. UEFA™ :Hail:

 

Nisam gledao tabelu, ali pošto je ovo očito fantazi za noobove ceštitam kanzasu dobar plasman. :fantom:

 

Aj pa tako

giphy.gif

Edited by Ruxin
Link to comment

ja sad krenuo da gledam taj ruxinov wildcard, video berishu na golu i odustao  :fantom: ali evo ti ipak 1 hot tip, da ne bude da nisam pomogo:

 

BheitTg.png

Link to comment

Nisam gledao tabelu, ali pošto je ovo očito fantazi za vrhunske poznavaoce igre na zelenom tepihu ceštitam kanzasu dobar plasman. :fantom:

hvala!!! :wub:

 

 

valjda ce se ti problemi srediti pa te ocekujemo da se vratis

 

 

 

 

otisao sam u minus :isuse:  Čestitke Koltrejnu!

Link to comment

Dva iz grupe, bice novi zreb za ukrstanje jer ce posle grupne faze ionako da nam ugase ligu na haxballu, prvi tajbrejker je medjusobni susret, pa poen razlika, i na kraju veci broj klasik poena.

:thumbsup:

 

edit. a šta biva sa nama koji ne prođemo grupu? igramo klasik za prestiž? :Jova:

da se napravi eliminacioni turnir i za nas u donjoj polovini?

Edited by malkin
Link to comment

Ne koristim, napravila samo jednu izmenu. Vidim ti si se izbahatio. 

 

Nisam ni znao za wildcard do danas, a ako trsnem ovo kolo, smesi mi se isto pitanje:

 

 

edit. a šta biva sa nama koji ne prođemo grupu? igramo klasik za prestiž? :Jova:

da se napravi eliminacioni turnir i za nas u donjoj polovini?

Link to comment

Ja cu zapravo da pišem ovde, koga briga za ostatak foruma. Ovaj fantazi je suviše moćan da se ne isprati. :Hail:

 

Hamšikovci nema na čemu!

Edited by Ruxin
Link to comment

Ti si makar u poziciji da džinksuješ, ja ne smem iz kuće da izađem otkad je krenulo ovo sranje. :(

 

Gde ima da se stave pare na hettrik matuidija večeras? :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...