Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Kakav početak prvenstva takav i fantasy.. :isuse: crtamorasi, čestitke!

 

Hvala. Al, jbt, nije valjda da sam dobio? Nisam imao volje ni da pogledam koliko bodova imas koliko sam se raspao.

Link to comment

Hvala. Al, jbt, nije valjda da sam dobio? Nisam imao volje ni da pogledam koliko bodova imas koliko sam se raspao.

Raspao sam se ja još više, samo cs-ovi bez ijednog gola ili asistencije :isuse: kontra fantazi :fantom:

 

@timmi evo može sad

Link to comment

Nemam predstavu koga da transferujem, a koga da ubacim :isuse: Jedino Francuze necu, iz principa, a i zato sto ih Tola ima gomilu verovatno.

 

 

Teška grupa... Jel ide i treći dalje? :)

Link to comment

Zasto mi nije automatski ubacio defendera koji je igrao umesto onog koji nije? Jedina izmena koju sam cinio u toku je saltanje kapitenske trake. Verovatno je to, ali sam neuk i ne bas vidim vezu

Link to comment

Zasto mi nije automatski ubacio defendera koji je igrao umesto onog koji nije? Jedina izmena koju sam cinio u toku je saltanje kapitenske trake. Verovatno je to, ali sam neuk i ne bas vidim vezu

To je što kažeš, čim ti uradiš jednu, bilo koju, promenu, nema više ništa automatski da se menja
Link to comment

Posle prvog kola na celu tabele  :s_c:

 

Dobro izbor odbrane, Belgijanci losi (al odose na klupu) i promasaj sa Kvarezmom (potpao pod razne hvalospeve kako igra sezonu karijere, jos turio 2 komada na poslednjoj...)... Sve u svemu, ja zadovoljan :)

 

Sta je sa Azarom vidim da su mu turili da je upitan za sledece kolo?

Link to comment

ko je Layton team?

 

 

Ne šljakaju izmene na sajtu, možda između 14 i 15h da sređujemo.  :frust:

 

ja zamenio jutros.. eto mi šanse za napredak :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...