Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

u F grupi vrlo izjednaceno posle 3. dana

gylfi 48 - 48 madjer

moca 46 - 50 cvrlle

vrlo verovatno grupa sa najvise osvojenih pojena za sad...  :fantom:

 

Bitch please, trenutno derbi kola igramo Iskudija i ja. On čeka Azara i nekog Žabara večeras, a ja imam nekog portugalskog braniča.

Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Jebem ti Denayera, završiću kolo ko debil sa deset igrača.  :frust:  Još nastupa u suton mog tima kad više nemam prostora za manevrisanje.

Skinuo Giroudu traku sa deset poena da bih mašio redom Allija, Millera i Moratu. Tačno ću morati sutra da izbacim Sommera i ubacim portugalca na gol da bih vijao koji kapitenski poen. :isuse: 

Ima da ga sašije Gylfara iz slobodnjaka samo tako.

Link to comment

mislim da ne mogu, trazio sam i ja. djakula™ je kostao 5 ako te on zanima, bagatela!

 

kud mu traku ne dadoh nego raspalom nolitu, sutra ce morati 1 zlatko da me spasava. steta sto nema neki all-defense cip, pa da ubacim rui patricija u polje.

Link to comment

mislim da ne mogu, trazio sam i ja. djakula™ je kostao 5 ako te on zanima, bagatela!

Idioti.

 

jedva cekam da iskoristim wild card

Link to comment

Sad ide velika dilema da li zrtvovati 2 poena i ubaciti svezeg Nemanju Nikolica sa klupe da istrci na teren iako tesko da ima sanse da dobije vise ili sacuvati 2 poena i ostaviti ga da ceka drugu sansu. Posto imam veliku prednost u duelu sa Kobnijevim™ sokolima koji u timu ima 3 igraca koja nisu na prvenstvu, verovatno cu ga pustiti da oseti teren, ali cu sacekati poslednji trenutak da vidim startnu postavu Madjarske.

Link to comment

Bitch please, trenutno derbi kola igramo Iskudija i ja. On čeka Azara i nekog Žabara večeras, a ja imam nekog portugalskog braniča.

 

Neki zabar je bio Kandreva i taj se isplatio. Azara i Sanju zamenili Kvarezma i Andra Gomes, tako da u danasnji dan ulazimo sa 59-58 za mene i ja cekam navedeni dvojac Portugala a ti Cedrica. Mozda je bilo pametnije da ostavim ziheraski ove sa 2 boda i da mirno cekam da Cedric ne uradi nista, ali uzdam se pre svega u Kvarezmu.  I ovako je prednost na mojoj strani, al me je proslogodisnja EPL naucila da se nikad ne radujem unapred :)

 

Btw u klasiku drzimo mesta 2. i 3. - jaka grupa :)

Edited by adasevic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...