Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

imam tremu. koliko je Ruxin isprozivao nolita uopste me ne bi zacudilo da doticni izdominira sa jedno 3-4 komada

 

Sent from my D2403 using Tapatalk

Link to comment

Ma gotovo to, jedina šansa je bila da ne startuje. Ništa, mi socko sa Moratama bolje da stavimo nekog braniča i sakrijemo se iza troseda.

Link to comment

Ništa mi nije jasan ovaj sistem bodovanja na UEFA Predictor-u. Dobio sam po 80tak bodova za utakmice čije sam ishode potpuno promašio (ja rekao biće 1-0 za Tursku i S. Irsku, a bilo obrnuto), ali za utakmicu čiji sam ishod pogodio dobio sam samo 4 boda (rekao biće 3-0 za Nemačku, a bilo 2-0). U pravilima samo piše da dobijaš za tačno predviđanje manje bodova ukoliko mnogo ljudi tačno pogodi rezultat, ali mi ne ide u glavu kako sam izvukao više bodova na utakmicama gde sam omašio skroz. Jedino što mi je logično što sam dobio 0 bodova za ENG-RUS (ja predvideo 2:1, bilo 1:1), ovo ostalo mi lišeno logike. Nije da se žalim u konkretnom primeru, ali šta, može da se desi da pogodim ishode celog kola i dobijem ukupno samo 20-50 bodova za to?

Link to comment

Boduju se četiri stvari: tačan rezultat, ukupan broj golova, razlika i tačan tip. Ako pomašiš za jedan gol, tj ako igraš 3:0 umesto 2:0 promašio si sve, osim tačnog tipa. Broj poena koje dobijaš zavisi od toga kako su drugi igrali, tj. što više ljudi pogodi, manje poena dobijaš. S obzirom da su skoro svi igrali na Nemačku, rezultat je samo 4 boda.

 

S obzirom na ovakav način bodovanja, više bi dobio poena da je Ukrajina pobedila 2:0, jer bi ti broj golova doneo više nego što ti je doneo tačan tip.

 

Kako ide u PPP ligi? :fantom:

Edited by Velocipede
Link to comment

Jel mogu da se ubace igraci sa klupe u toku dana, a pred tekmu koju igraju, ili samo na pocetku dana? Ostade mi Andervild na klupi, a greota pored Sanje sa 2... 

Link to comment

Kako igra Nolitara? :unsure: crtamorasi mu dao traku pa da vidim jel mi danas kraj nadanja :cry:

 

deluje zivahno™, ali tesko ce ovde biti vise od 1 gola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...