Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

Opa ! Jedan veoma funkcionalan Dzinks od strane Malkina  :Hail: ...i jedan od veoma retkih na ovom topiku.

 

nije valjda kvalitetan dzinkseraj rezervisan samo za FPL,ili se mozda gospoda stede za zavrsnicu

Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Moj ocigledno neaktivni neprijatelj (Humels mu u timu sa crvenim kofercetom) ili naprosto nije skontao pravila (Leva mu kapiten od pocetka)...ili ga naprosto boli Paja (a naravno ima ga u timu,i to zajedno sa Kanteom  :isuse: ) sada nastavlja da me terorise i preko Modrica i Srne tako da Ruxine...razumem te i saosecam u potpunosti 

 

Prepoznah se po igracima :blush:

 

Zaboravio potpuno na Fantasy. Sad cu da ispreturam da vidim gde sam zasrao, mada po tebi vidim i da nisam puno  :fantom:

Link to comment

Hvala. Prastajte neukome ali glup sam k'o kurac, ne kapiram gde se vide ti parovi u kome mi ukrstamo koplja?

 

Dalje, Hummels... :isuse: 

 

Za kapitena sam se izjebao samo tako, a posto mi svi preostali igraci igraju sutra, ostaje mi da nabacim traku Pelle-u i da se nadam da ce biti bolji od preostale dvojice u napadu.

Link to comment

u F grupi vrlo izjednaceno posle 3. dana

gylfi 48 - 48 madjer

moca 46 - 50 cvrlle

vrlo verovatno grupa sa najvise osvojenih pojena za sad...  :fantom:

Link to comment

Ne mogu da se rade izmene između utakmica u toku jednog dana?  Samo na kraju dana, tj. pre početka prve utakmice u sledečem danu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...