Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

jebote al tucem na ovoj sedmici, samo se pires provukao sa podelom plena.

 

raćo, burazere, ti tones iz dana u dan a nolito jos nije ni krenuo da plese [emoji14]

 

Sent from my D2403 using Tapatalk

Edited by cvrlle
Link to comment

Pomirio sam se već da je ovo jedan od onih fantazija. Ja sam napravio sve prave izbore, samo niko nije o tome obavestio moje igrače :fantom:

 

Izlazak iz grupe puna kapa :(

Edited by Ruxin
Link to comment

nista, videcu da probam da ti zavrsim jedan hat-trick kod janka. cisto da probijes led i malo se odobrovoljis.

 

Sent from my D2403 using Tapatalk

Link to comment

Otkad je hamšik nanizao petoricu u drugom minutu utakmice, samo da bi mu neki tamo pajser krajnjim naporom skinuo loptu sa gol linije, otišao sam u težak zen glede ovog fantazija.

 

Da li me je posle začudilo da dajer, koga su ljudi masovno trpali, prvi put u životu šutne slobodnjak i lagano zabije? Naravno da ne, najlogičnija stvar na svetu!

Edited by Ruxin
Link to comment

Od 4 igraca koja su mi igrala, trojica su zaradila zuti karton, samo se Berisa izvukao :ziga:

 

Mnogo volim fantasy da igram, steta sto ne umem :(

Link to comment

Moj ocigledno neaktivni neprijatelj (Humels mu u timu sa crvenim kofercetom) ili naprosto nije skontao pravila (Leva mu kapiten od pocetka)...ili ga naprosto boli Paja (a naravno ima ga u timu,i to zajedno sa Kanteom  :isuse: ) sada nastavlja da me terorise i preko Modrica i Srne tako da Ruxine...razumem te i saosecam u potpunosti 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...