Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

Da pogadjam: Sommer, Patricio- Rodriguez, Rami, Juanfran, Hector, Giaccherini-  Perisic, Hamsik, Junuzovic, Paja, Ozil- Giroud, Mueller, Nolito :fantom:

 

 

cene se menjaju nakon grupne faze

 

izuzetno precizno i nadasve tacno, izvolite prepisati za wildcard  :fantom:

 

gle, timislav stvarno ima alabu. rekao bih da se nije previse udubljivao u ovo, mada sam i ja tek pre dva dana uzeo da nesto skrljam. sad kad alaba baraba zalila dva komada...

Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Proradilo sad, mož se vide neprijatelji, ne morate se cimati oko kačenja. To sam samo ja pokušavao da skrenem temu sa matuidija  :whistle:

 

Od onog što sam bacio pogled najmanje bi mi se mililo da izađem na megdan gilfiju i kalaveri. Ali papir je jedno, a kdb-ova neminovna dominacija drugo :fantom:

Link to comment

Ljoris, Sanja, Vermalen, Smoling, Azpilikueta, Ali, Alaba, Hamšik, Pogba, Levandovski ©, Lukaku  :isuse:

 

znas da mogu da se menjaju kapiteni posle svakog dana? stavi hamsiku © za sutra, pa prebaci na nekog drugog ako ovaj nista ne uradi.

 

meni kdb bio preskup s obzirom da u prvoj ima talijane koji ce se po obicaju zabunkerisati, a i belgija mi nesto ne uliva poverenje.

Edited by Calavera
Link to comment

A i igrače koji su fejlovali učinkom možeš svaki dan da zameniš onima sa klupe, tako da prvi tim u suštini ne postoji. 
Ali to važi samo dok ne počne prva tekma dana.

 

Što se kiče kdb-a - ja sam od starta istripovao da je must, i to mi uopšte nije dolazilo u pitanje. Oko njega sam pravio tim, tako je u suštini paja bio njegova žrtva (a i imao sam neutemeljen strah da ako ne izdominira prvu može lako da popuši klupu u jednoj ili obe ostale :isuse: ). Znači kad budem pokojnik mesto pukovnika vi zahvalite belgijancu. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Gilfi, pljacka od strane UEFA, prebacilo traku Grizmanu, u classicu je Paja © i u Daily takodje- ne znam sta se desilo?! :isuse::fantom: No i pored toga-cestitke, cvece sutra.

Edited by John Coltrane
Link to comment

šetanje © trake će biti žešće glavobolno.

 

Calavera i Ruxin svojeručno osigurali Alabi 3 gola i 4 asistencije u grupi, svaka čast :isuse:

 

edit. nema veze

Edited by malkin
Link to comment

izuzetno precizno i nadasve tacno, izvolite prepisati za wildcard  :fantom:

 

gle, timislav stvarno ima alabu. rekao bih da se nije previse udubljivao u ovo, mada sam i ja tek pre dva dana uzeo da nesto skrljam. sad kad alaba baraba zalila dva komada...

10 minuta. nisam mogao da dam traku paji. ne fali alabi nista. sta pisaste na ovih prethodnih 15 strana?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...