Jump to content
IGNORED

Detroit+Lansing, MI + Chicago, IL za provincijalce...


iDemo

Recommended Posts

Idem 'poslom' na 4-5 dana do Michigan State University, ono East Lansing. MI... Pocetkom juna. 

Prolazim kroz Detroit a mozda odem do nekih prijatelja u Chicago.

Neto - bice mozda dan/dva u Detroitu - koliko budem morao da se grupishem™ oko letova posto cu uci/izaci na LA ili, eventualno, na Dallas... 

Je l' ima nesto sto vredi da se vidi i poseti u 1) Lansing-u, 2) Detroitu i 3) Chicago-u... Po tom redosledu jer cu najvise vremena imati u EL/L, manje u Detroit a u Chi cu racunati na ove moje dripce da znaju gde su lokalni cevapi, dobar burek i tome slicno (ono 'sve sto vole mladi' i taj rad). 

Unapred zahvalan... :)

Link to comment

posto zivim u chi, mogu ti reci da ako ides na te turisticke varijante tipa hancock , i willis tower...idi tokom radnih dana i to kasnije uvece kad se smiri guzva..inace je haos...obidji art institute, field museum, obidji neighborhoods: bucktown/wicker park, andersonville, pilsen, logan square...otidni na north avenue beach, lincoln park zoo...ima kul stvari pogotovu leti, ulicnih festivala, koncerata itd... ako bi neke specificne preporuke slobodno pusti PM....burek i cevape bi ti predlozio da zaobidjes u sirokom krugu ...

Link to comment

idi brate kod mad mikea u underground resistance, ako ih nadjes. reci da su ga pozdravila srpska braca... zna on ko je

 

+1

 

nek prenesu pozdrave millsu i hoodu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...