April 8, 201610 yr Bas sam dosao to da okacim. O cemu se radi? Edited April 8, 201610 yr by Ravanelli
April 8, 201610 yr Plagira Martina, oće da se obogati ko debeli pa da zajebava fanove. Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk
April 9, 201610 yr ispašće da mračim, ali gledajući i naslov knjige i sažetak/promotivni tekst na Leanpubu, bilo bi dobro da je knjigu prevodio neko ko ume da koristi članove engleskog jezika...
April 9, 201610 yr Pesme Kosmosa je SciFi trilogija, smeštena u daleku budućnost, kada čovečanstvom upravlja autokratska Imperija sistemom Neo-feudalizma. hajp! pretpostavljam da je autokratska imperija alegorija za zvezdinu upravu, kako stvarnu, tako i fiktivnu...
April 9, 201610 yr Author Plagira Martina, oće da se obogati ko debeli pa da zajebava fanove. Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk Филипа немој да ми стављаш у исту реченицу са дебелом ленчугом! <_< Он је човек трудбеник, пише и дању и ноћу, фокусиран на но што ради, не отвара биоскопе не прави фигурице нити пушта браду и носи трегере. ^_^ Што се тиче превода на енглески пар страница којих сам се ја био дочепао биле су солидно преведене. ко чланова увек постоји дискусија. Нема два лектора овде које сам упознао да се поклапају око тога. Иначе, књига у целини и целости је одлична.Заслужио је да му се дозволи писање на форуму поново.
April 9, 201610 yr Филипа немој да ми стављаш у исту реченицу са дебелом ленчугом! <_< Он је човек трудбеник, пише и дању и ноћу, фокусиран на но што ради, не отвара биоскопе не прави фигурице нити пушта браду и носи трегере. ^_^ Што се тиче превода на енглески пар страница којих сам се ја био дочепао биле су солидно преведене. ко чланова увек постоји дискусија. Нема два лектора овде које сам упознао да се поклапају око тога. Иначе, књига у целини и целости је одлична.Заслужио је да му се дозволи писање на форуму поново. -1 ali sam kupio knjigu
April 10, 201610 yr ко чланова увек постоји дискусија. Нема два лектора овде које сам упознао да се поклапају око тога. To je OK kada imaš dva lektora koji odlično poznaju engleski, pa se mogu sporiti oko nekih slučajeva ide li član ili ne. U promo tekstu za knjigu ima masa početničkih grešaka tipičnih za nekoga kome je srpski maternji jezik. No dobro, možda ja po tom pitanju preterujem, meni takve stvari užasno bodu oči i odvraćaju pažnju od samog teksta. Edited April 10, 201610 yr by hazard
April 10, 201610 yr Author To je OK kada imaš dva lektora koji odlično poznaju engleski, pa se mogu sporiti oko nekih slučajeva ide li član ili ne. U promo tekstu za knjigu ima masa početničkih grešaka tipičnih za nekoga kome je srpski maternji jezik. No dobro, možda ja po tom pitanju preterujem, meni takve stvari užasno bodu oči i odvraćaju pažnju od samog teksta. Може бити. Ја уз све моје читање на енглеском и живот у језику нисам успео да изоштрим свој слух за чланове. Не браним да има знатно софистициранијих у подручју.
Create an account or sign in to comment