Jump to content
IGNORED

Permanentna kriza domaće ekonomije


Lord Protector

Recommended Posts

2 hours ago, nenad said:

ug je izdvojila infra jer im je to omogucavalo dodatni leverage, a leverage je u tom svetu sve. 

 

telekom je going concern, pare od stubova su verovatno date na otplatu dugova dobavljacima i kamate. kad ovi satrapi konacno odu, odjednom ce se telekom volsebno naci u velikom problemu.


Mozes li da kazes ko je taj peder "ug" ili da na srpski prevedes sta si napisao? Moze i na engleski, sve je bolje nego ovo iznad.

  • Haha 1
Link to comment
5 minutes ago, Yoyogi said:


Mozes li da kazes ko je taj peder "ug" ili da na srpski prevedes sta si napisao? Moze i na engleski, sve je bolje nego ovo iznad.

 

United Grupa

Link to comment

Optus, Australia, novembar 2023 , melt down.
To je pola nacije gde nema cash godinama, samo cashless payments, cak i kod frizera ili Sydney Manly ferry karte (20 minuta voznje), sve je stalo kada je Optus pao.
Vlasnik Optusa je SingTel, Singapore, prijateljska zemlja.
Kako je Australija dozvolila stranom entitetu da joj obori pola nacionalnog platnog sistema?
Neko je iz SingTel poslao upgrade na routere koji su imali bug.
Da to poprave, Optus je morao da posalje ljude da svaki router rebootuju.
Australija je teritorija veca od Kine, Indije ili  kontinentalne Amerike.

Sada, Telekom Srbija pripusta nekog stranog da joj vodi telekomunikacije?

Link to comment
3 minutes ago, James Marshall said:

 

Mozes li da da na srpski prevedes sta si napisao? Moze i na engleski, sve je bolje nego ovo iznad.

Tako ce vas i sjebavati kada prodate Telekom strancima. 

Link to comment
6 minutes ago, Yoyogi said:

Ma je li? Da ti stranci uzmu nacionalnu kicmu infrastrukture, to nema veze? Ili ste navikli pa moze i to?

 

Taj primer koji si napisao apsolutno nikakvih dodirnih tačaka nema s Telekomom. A na šta bi ličio pod strancima ne znam, NIS radi verovatno 150 puta bolje otkako nije u državnom vlasništvu

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

 

Taj primer koji si napisao apsolutno nikakvih dodirnih tačaka nema s Telekomom. A na šta bi ličio pod strancima ne znam, NIS radi verovatno 150 puta bolje otkako nije u državnom vlasništvu


Prodaja Telekoma, nije li to prodaja Telekoma ili sta je? Da neko plati Srbiji da ga zadrzi?

Link to comment
8 minutes ago, Yoyogi said:


Prodaja Telekoma, nije li to prodaja Telekoma ili sta je? Da neko plati Srbiji da ga zadrzi?

 

Prodaja Telekoma koliko znam se ne pominje već neko vreme, a da li će biti u budućnosti ko zna, šbbkbb

Link to comment
28 minutes ago, Time Crisis said:

 

Prodaja Telekoma koliko znam se ne pominje već neko vreme, a da li će biti u budućnosti ko zna, šbbkbb


Onako, sa daljine, lakse mi je da prodaja Telekoma nije na stolu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...