Jump to content

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

30000 evrica, jos u 2 rate.  :lolol:  :0.6:  Stvarno smo za sprdnju. I treba.


Sad je išla priča na radiju S, klinci iz naše škole čestitali treneru rodjendan na 1 interesantan način. Sve pohvale sam čuo na njegov račun i zaslužuje mesto trenera omladinaca ili kadeta.
Picture 046.jpg

Link to comment

Joca iz G. Matejevca, jednom lik, igrali smo zajedno, i sve pohvale za njega kao coveka!

 

A sto se tice Ascerica muka mi je da citam i ne verujem sta se dogadja oko istog! Razmisljam da pitam gazdu da damo bednih 30 000 e , i da radi kod nas da seca plocice, a nedeljom da ga pustamo da pomaze Radnickom...

Link to comment

Odlazak Rocka je za tebe definitivno dobra vest. Bese ti ljubimac. 

30.000e je malo za bilo kog standardnog prvotimca u ovoj nasoj ligi. Ipak sami smo si krivi sto smo dosli u takvu situaciju da i zajcevi na nas dizaju patku. Meni je zalije sto smo Zemlju morali da pustimo za Dz, jer je Rasta vervatno najbolji trener s kim je on radio i pored koga je najvise napredovao u karijeri. Da nam treba (dosta) bolji golgeter od Rocka - treba. Ja ni Skuletica nisam mnogo cenio jer se lopta cesto od njega odbijala ko od drvo, cak mislim da je dao manje golova od Rocka u polusezoni, ali se po njegovom kretanju, kako napada 16m i po njegovom govoru tela uoste vidi da je za klasu bolji igrac. Broj golova je prvi i osnovni parametar po kome se cene golgeteri, ali i po tome koliko ga se protivnicki igraci plase kad krene u napad. Sto otvara prostor da se igraci iz drugog plana pokazu. Ponavljam se opet ali Rocko jednostavno nema taj golgeterski instikt, sposobnost da predvidis gde ce lopta da krene milisekundu pre nego je saigrac uputi, da se namesti na nju i sutne je kako treba. Duel igra mu je kriminalna, s obzirom na njegov stas. Fore koje mu je prodavao Lukovic protiv Zvezde, u svojoj najgoroj formi ikada, su bile za plakanje.

 

Steta za imenjaka,a imao je neverovatnu zelju za boljom igrom.Ko ce njemu da nabaci loptu za go blaza debeli ili djuricko,ili pak sebicnjak zemlja.Nije imao teoreme da se osloni na nekog da dodje u sansu mucenik se vracao na svoju polovinu da cupa loptu da se izbori za sansu.Neko to vidi neko ne,neko ne zeli....krivo mi majke mi.Pa je cekao da prodamo gurbeta trifuna....muke

B1. Ja se ne secam da smo ikada imali "nastelovaniji" centarsut. Djuricko, Aca kapiten, Zemlja su upucivali brdo upotrebljivih centarsuteva u 16, dako da je mogao on mnogo vise da se iskaze.

 

B. Ja koliko se nesto razumem u taj fudbal, postavka i kretanje igraca na terenu je deo taktike koju odredjuje trener a ne dobra volja igraca

Link to comment

Читам све ово и могу само да кажем да ми се присра, сопроштењем...

 

Kapetane, vise nema problema sa zatvorom ...

Link to comment

Много смо бре неозбиљни, стварно нема шансе да видимо плеј-оф, већ после 2-3 кола ми падамо испод црте. Роћко са свим манама је био наш најбољи нападач (другог практично и немамо), и онда њега "продамо" за ову сићу. Нити смо закртпили рупе, нити смо се појачали, која је поента свега овога? Ко год да нам сад дође нема шансе да се одмах уклопи у систем игре и толко ће нам буде. 

 

Понекад ми је жао што ме више не занима рецимо синхроно пливање, живци да си сачувам  :isuse:  :cry:

Link to comment

Ja se sve nesto nadam da do ovoga ipak nece doci... jer koju bi poruku poslali za nadalje, da Tomic moze da ide za 20 hiljada evra na leto jer ce i tad goreti pod nogama, ili da Aca golman moze da ide za 40 k u 4 rate....pa ajde bre, preneozbiljno sa nase strane, iako podvlacim da znam da nam gori pod nogama...

Link to comment

Mislim da bi najbolje bilo da se odigra kao protiv Napretka u Donjoj vrezini, tj ispred mojih vrata :D

Sredjeno....a ti sad nemoj da zoveš na kafu i kolači... :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...