Jump to content

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Данас у поноћ завршава се зимски прелазни рок у нашој земљи. Иако званично нико не жели да прича на ту тему, сазнајемо да постоји могућност да Војводина нагажује још барем једног нападача. Најчешће се помиње име Ашћерића из нишког Радничког, а колико је то реално, знаће се до краја дана.

http://www.dnevnik.rs/sport/stepanov-se-uzeleo-lopte

Link to comment

Kako ga cenite koliko je dobro da nas Ascera sada napusti sto zbog novca sto zbog fudbalskih razloga i da li mislite da bi mogli da ga nekako nadomestimo, transfer ili sta vec ???

Link to comment

Ašćera u Voši za 30.000 evra, dolazi zamena iz Azerbejdžana i MOŽDA Džon Meri iz Voše. On ima ponudu Sarajeva, ali bi Voša radije da ga pozajmi nekome. S obzirom na nemogućnost registrovanja domaćih pojačanja, to bi bilo to. 

Link to comment

Ljubimac je i dalje. Mnogo mi je žao što on ide, ali eto, napravili smo transfer sa igračem koga su mnogi osporavali i kog s mnogi kritikovali. Mislim da od onog obeštećenja za Strahinju Petrovića nismo napravili transfer... 

Link to comment

Steta za imenjaka,a imao je neverovatnu zelju za boljom igrom.Ko ce njemu da nabaci loptu za go blaza debeli ili djuricko,ili pak sebicnjak zemlja.Nije imao teoreme da se osloni na nekog da dodje u sansu mucenik se vracao na svoju polovinu da cupa loptu da se izbori za sansu.Neko to vidi neko ne,neko ne zeli....krivo mi majke mi.Pa je cekao da prodamo gurbeta trifuna....muke

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...