Jump to content

FK Radnički Niš proleće 2016


Dali_man

Recommended Posts

Tek sad citam vest. Mi u najjacem sastavu. Pripreme - raspad. Nadam se da sam bezrazlozni pesimista.

Kad god je na ovom forumu (i onom prethodnom) vladao optimizam, na kraju smo bivali razočarani. Valjda će sada, kada vlada pesimizam biti isto, pa se obradujemo na kraju. 

 

 

Link to comment
  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    421

  • Матрикс

    419

  • Constantin

    383

  • W.F.C.

    281

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko nas jebe kad jos pre 6 meseci nismo pretili Zemljanuhinu da ce ga posaljemo u Mrstane ako ne potpise novi ugovor. Sad bi bili na konju.

 

Sto veci duznik, to veci budzet. Zanimljivo...

Link to comment

Ko nas jebe kad jos pre 6 meseci nismo pretili Zemljanuhinu da ce ga posaljemo u Mrstane ako ne potpise novi ugovor. Sad bi bili na konju.

 

Sto veci duznik, to veci budzet. Zanimljivo...

Mi i Zmajevi isti budzet ? Jebaga ...

Link to comment

Bese pre nekih 10-15 godina turnir u malom fudbalu za 1 maj, valjda Miljkovac ili tako nesto, i ja sa drugarima bio tamo, inace svi smo igrali dobro, iznad proseka sigurno, i valjda bas u prvoj utakmici, neki da ne kazem bas klinci ali dosta mladi momci protiv nas, i mi u fazonu ma lagano dobijamo...  Medjutim jedan od tih klinaca nas pokidao, videlo se definitivno da ce biti majstor malog fudbala, lopta nije mogla da mu se uzme, kao zalepljena za patiku:), mislim da je bas tad bio u Ofk Nisu, i stvarno bi greota bila da nije presao na mali fudbal.. I tako sad ga gledam kao desetku u reprezentaciji, i svaka mu cast! 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...